Graf BT - co myslíte? Co může znamenat ten pokles?

sun89
12. kvě 2014

Co myslite? Co muze znamenat ten pokles?

vlajka1
12. kvě 2014

Uhnizdeni oplodneneho vajicka. Byva mezi 5DPO a 12DPO. Uvidis jak budou vypadat dalsi teploty. Drzim pesti 🙂

nolies
12. kvě 2014

@sun89 ahojky, no podle mě, by to klidně mohlo být uhnizďování 🙂

sun89
autor
12. kvě 2014

@vlajka1 @nolies
10.5 - me strasne bolelo bricho
11.5 - mi klesla teplota na 36,1
12.5 (dnes) - mi stoupla prudce nahoru na 36,5
Tak me taky napadlo ze uhnizdovani ale uz si po tom roce nejsem moc jista...
Sem zvedava na zitra ...nebo dalsi dny...kdyz se podivate ale na grafy predtim tam sou uplne rozdilny..

1nadenka1
12. kvě 2014

jsem jak v jiném světě holky, ale tyhe grafyx vidím prvně.. a to mám dvě děti..

nolies
12. kvě 2014

@sun89 Já mám taky pokaždý jiný graf 🙂 Pokud teď teplota bude stoupat, nebo se bude držet, je to dobrý znamení 🙂

vlajka1
12. kvě 2014

@sun89 Vypada to dobre, drzim pesti 🙂

nolies
12. kvě 2014

@1nadenka1 Jj, taky jsem je neznala. 🙂 🙂 Až teď o snažení o druhý, jsem se do toho pustila 🙂

sun89
autor
12. kvě 2014

@vlajka1 @nolies
Dekuju 🙂

katyxq
12. kvě 2014

já bCh řekla, že ovulace ještě nebyla, možná ten pokles je právě ovulace, uvidíš podle teplot další dny

brouzdalka
12. kvě 2014

Taky si myslím, že teprve ten pokles byla ovulace. Jinak tě obdivuju, že se vyznáš v grafu na Womenzone (teda tuším, že je to WZ), já se v tom absolutně neorientuju, zlatý Fertility Friend 🙂

sun89
autor
13. kvě 2014

@brouzdalka - ja se zase vubec nevyznam v ostatnich....womenzone je to nejlehci co znam :D

sun89
autor
13. kvě 2014

@brouzdalka @katyxq - ja prave podle hlednu ...bolesti a otevrenyho cipku rekla ze ovu uz byla tak jak je na grafu.

katyxq
13. kvě 2014

@sun89 ovulaci mohlo asi tak tisíc věcí odsunout - a podle teplot se mi to na ovulaci ve vyznačené době fakt nezdá ani trochu .... ale uvidíš podle dalších tellot

sun89
autor
13. kvě 2014

@katyxq Kdybych otehotnela na jonasovku tak to vychazi...ale i tam mi teplota klesla tak nevim...

dasenka888
23. črc 2014

@nolies
@sun89
@katyxq
@brouzdalka
Ahoj holky, mohu Vás poprosit, co si myslíte o mém grafu ? 🙂. http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-...

brouzdalka
23. črc 2014

@dasenka888 Který pokles máš na mysli? 🙂 Máš ještě jiný graf, nebo to je poprvé, co měříš?

katyxq
23. črc 2014

@dasenka888 že je celkem divokej a netroufla bych si z něj odhadovat ovulaci, nějak teploty neladí s hlenem čípku

katyxq
23. črc 2014

@dasenka888 měříš v puse nebo v pochvě?

dasenka888
23. črc 2014

@brouzdalka Měřím poprvé 🙂 a jinak jsem to dostala, tak už asi nic :D
@katyxq v pochvě, ale už nejspíše nic, dostala jsem to před chvilkou 🙂

katyxq
23. črc 2014

@dasenka888 pak bych to (ač to nesedí s hlenem) asi viděla na ovulaci 10. ... nebo 14., ale pka máš dost krátkou luteální fázi, no, uvidimš co další cyklus, hlavně měř každý den ve stejnou dobu před vylezením z postele

dasenka888
23. črc 2014

@katyxq jojo to dělám 🙂 To je tak jediné , čím jsem si tak jistá... :D Jinak se v tom moc zatím neorientuji co z toho grafu vyčíst 🙂 Ale moc Ti děkuji 🙂)) ono to asi nesedí s hlenem, protože jsem začala brát GYNEX a JEŘÁB PTAČÍ , tak nejspíše proto, nasadila jsem to né od 1DC , ale během , protože jsem měla v menstruaci zpoždění, tak jsem jí konečně vychytala a už jen vychytat tu ovulaci 🙂)

brouzdalka
23. črc 2014

@dasenka888 Ten Gynex by ti to neměl rozházet, naopak by po něm mělo být více plodného hlenu, mně to celkem srovnalo cyklus. Ptala jsem se na ten pokles, protože jsem nevěděla, který z těch všech myslíš 🙂

dasenka888
23. črc 2014

@brouzdalka No podle grafu mi to přešoupalo ovulaci na toho 14tého, tak jsem si myslela, že by... 🙂 No teď už vím, že nééé 🙂 Přemýšlím, jestli se mi ta teplota neustálila kvůli tomu Jeřábu, když ho beru dneska třetím dnem a šup najednou mrcha 🙂)

brouzdalka
23. črc 2014

@dasenka888 Nevím, nevím, jestli by to zabralo takhle rychle 🙂 Nehroť to, měř dál a uvidíš příští cyklus 🙂

dasenka888
23. črc 2014

@brouzdalka jasný 🙂)

dasenka888
5. srp 2014

Ahoj holky, co myslíte ? Je možné, že mám dneska ovulaci, když je taková teplota ? 🙂 Na den cyklu mi to také vychází, ale vzhledem k tomu, že jsme jeli na víkend pryč a já dva dny nemohla měřit , tak se v tom ztrácím :( http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-... Prosím prosím poradíte ? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru