Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

katie_46
27. pro 2013

@kackarebicerova @brita Tak já už včera byla také na pohotovosti, na ultrazvuku už bylo mimi vidět, že to nevypadalo na mimoděložní a byl i doktor překvapený, že už jde něco vidět. Napsal mi ascorutin a klidový režim. Pořádně nevěděl z čeho to krvácení může být, ale prý stačí, abych šla na další kontrolu až po novém roce. Krvácím jen lehce, ale přijde mi, že vždycky když si vezmu ten lék, tak to začne víc. Tak doufám, že je to prostě jen součástí a mimčo se udrží

kackarebicerova
27. pro 2013

@katie_46 Takze jeste mam sanci ze se mimi udrzi xd Ale chce to navstivit lekare....ja na pohotovosti byla ve stredu...doktor nic nevidel a ani mi tehu nepotvrdil ani nevyvratil..prej mam cekat tak tyden a pak udelat test a zajit na svou gyndu

kackarebicerova
27. pro 2013

@katie_46 Musim vydrzet pac hcg bylo nizke jeb 21,8 tak snad budu mit stesti xD

lene27
27. pro 2013

@kackarebicerova silné krvácanie, alebo len také špinenie? a koľko sa snažíte?

kackarebicerova
28. pro 2013

@lene27 Ahoj mam tak stredne silne spus takove vetsi spineni....

mistisa
30. pro 2013

@jana21278
@ajkalak Ahojte babenky Ako sa mi mate? co mate nove? my sme boli na 3 KET 🙂 🙂 dnes som mala odber krvi a HCG v krvi je 279 . som 14 den po KET.cakala som viac ale sestricka povedala zevraj je krasne tak uvidime. 9.1 idem na prve sono a pevne verim ze tam bublinka bude 🙂 🙂 pridam vam aj terajsie testiky 🙂 🙂 myslite ze HCG je v pohodicke? dakujeeem 🙂

jana21278
30. pro 2013

@mistisa no tak to je super! seš zlatá, že jsi dala vědět. krásný dálnice. však ses na ně taky načekala. a hcg určitě dobrý. vždyť já jsem ve 4+5 měla jen 159. čárky krásně sílí tak je vidět, že roste. moc gratuluju a budu ráda, když dáš zase vědět.

mistisa
30. pro 2013

@jana21278 dakujeeeem moja tak si ma ukludnila.taka som ostala laknuta 😀 konecne krasne testiky a hcg malo.a vychadza mi podla kalkulacky 4+0 tt tak uvidime 🙂 🙂 hned som tu na vas myslela 🙂 🙂 verim ze vsetko bude ako ma a konecne sa dockame vytuzeneho babatka 🙂 🙂 🙂 a ty sa mi mas ako? verui taketo palice som este nemala 🙂 som v šoku z nich a furt sa na ne pozerame aj s mm 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jana21278
30. pro 2013

@mistisa od ledna se začínáme snažit o druhé. spočítala jsem den D na 3.1. pokud se to nepovede tak koncem ledna zajdu k doktorovi. v říjnu jsem měla rok po císaři tak to jednou zkusíme jen tak a pak si radši zajdu na kontrolu jestli je tam všechno ok. doufám, že brzo budu taky takhle "machrovat" s testíkama.

mistisa
30. pro 2013

@jana21278 jeeej tak supeer. siiilno drzkam palceky a urcite to viiiide 🙂 tak dufam ze mi potom podas info 🙂 urcite ano verim tomu ze zachvilku tu budu svietit tvoje kolajnickyy 🙂 🙂 🙂 🙂

ajkalak
1. led 2014

@mistisa ahojky,to je super zpravicka,gratuluji a testiky nadherny,ja ani takhle silne carky nemela a jsem ted ve 24.tydnu,strasne to leti.Kocko drz se,drzim palecky a dej vedet,jak se to vyviji,ale ja verim,ze to bude vse ok,jak pi7e Janina,ta mela nizke hcg a ma holcicku🙂.,takze hcg je individualni a ty ho mas v poho🙂.

mistisa
1. led 2014

@ajkalak jeeej tak supeeer gratulkujeeeem mooooc.no verim ze bude vsetko ako urcite dam vediet.9.1 idem na sono tak verim ze tam bublinka bude.srdiecko asi este nie lebo budem 5+3 tt tak uvidime 😉 😉 drzkaj sa moja a nech je vsetko ako ma az do stastneho konca 😉 😉 😉 dakujem moc 😉

mistisa
4. led 2014

@jana21278 ahoooj moja tak ako? snazilkovali ste? 🙂 🙂 ja mam dalsich par testikov vyzera to nadejne 🙂 ten co je sam je dnes ale nie z ranneho moču na obed urobeny a je to dnes 19 Den po KET.a ta zbierka tam je posledny 17 den 🙂
@ajkalak ako sa mi mas? par testikov dalsich vyzera to ze silnieme 🙂 stvrtok sono dam vam hned vediet babulky 🙂 🙂

jana21278
4. led 2014

@mistisa tak to už je jasný maminko! snad už ti dají i fotečku. jsem na prcka zvědavá. u nás nic nebylo. ve čtvrtek jsem se vzbudila a přes noc jsem přišla o hlas. byla jsem u doktorky. je to nějaká streptokoková infekce a dostala jsem penicilin. ještě dneska nemluvím. snad se to co nejdřív spraví. a na začátku února jdeme na to. to bychom měli obě děti narozený v říjnu. teda kdyby se povedlo hned napoprvý.

mistisa
4. led 2014

@jana21278 jooooj dakujeeeem mojaaa 😉 😉 😉 verim ze uz to konecne vyslo 😉 😉 jooj moja a co to hm ?tak ti prajem skore uzdravenie aby ste mohli snazilkovat pekne 😉 😉 😉 drzkam palcekyyyyy moooc 😉 a posielam ti nakazene srdiecko 😉 😉

jana21278
4. led 2014

@mistisa to seš zlatá. doufám, že je nákaza hodně nakažlivá!

mistisa
4. led 2014

@jana21278 urcite anoooooooo 😉 😉 😉 😉 ved su odomnaaaa 😉 😉 😉

loafeer
4. led 2014

Ahoj holky, umíte některá poradit? Včera jsem byla na odběru. Jsem 31.DC, hodnota HCG byla 70 jednotek...:o/

pisisvori
4. led 2014

@loafeer ahoj ta vlastní hodnota je hodně individuální, záleží kdy byla ovulace a každé ženě stoupá trochu jinak u každého těhu....důležitý je růst HCG = každé 2-3 dny by se mělo nejméně zdojnásobit, takže doporuču odběr v pondělí znova a pak ve čtvrtek znova a určitě budeš vědět...po 3 dnech by mělo být 3-4x vyšší (neméně 2x🙂)

loafeer
4. led 2014

@pisisvori a když vím, že dle ovul. testů byla ovulace 15-17.11., pomuze to nejak? JJ, v pondeli jdu na kotrolu, tak jsem zvedava

pisisvori
4. led 2014

Asi myslíš 15-17.12 voiď🙂, já už jsme měla vyšší, ale i tak ta vlatní hodnota nic neznamená🙂, pozdější uhnízdění pomalejší nárust....fakt je důležitý až ten vzestup. Sestra měla s prvním synem krásně pozitivní test 2 před MS, s druhým až asi 7 dní po vynechání. Muusíš počkat, vím, že je to těžké , ale jinak to nejde🙂

ajkalak
4. led 2014

@mistisa kocko,vypada to super,strasne moc drzim palecky ,dej zase vedet v ten ctvrtek,tesim se a opatruj se.Ja jsem dneska strasne unavena,tak jen tak polehavam🙂.

mistisa
4. led 2014

@ajkalak dakujem moja no veru uz nech je stvrtok 😉 😉 mam stale take bolesti ako na mrchu podbrusko krize a cici.dufam ze je to okik 😉 😉 hned urcite pisem.tak pekne oddychuj a lezkaj ja tiez len posteli 😉 ,-) 😉

ajkalak
4. led 2014

@mistisa ty bolesti jsou normalni,pokud nejsou silne🙂.Taky me bolelo bricho jako na menzes a zada taky,ale neboj ,mame to kazda nebo aspon skoro kazda🙂.Jeste jednou drzim palecky,poslala jsem ti srdicko pro stesti

mistisa
4. led 2014

@ajkalak joj tak super ako neni su take ze by som nemohla chodit 😉 silnejsie ako na mrchu su neni 😉 alebo tea ked aom dostala mrchu.a taka zaha ma pali fuuuuu.zo vsetkeho co zjem 😀 same priznaky 😀 dakujeeeeem to mi urcite prinesie stastieeeeee vo stvrtok 😉 😉 😉

jana21278
5. led 2014

@mistisa měla jsem ty stejné bolesti jako ty. a prsa vydržely bolet celé těhu a i celé kojení jsem o nich věděla.
@loafeer už jsem to tady někde psala, že já jsem ve 4+5 měla hcg 159. to byl asi 33 DC. takže jsme na tom tak stejně. a to prtě mi tady už krásně chodí. je teda fakt, že jsem od doktora dostala utrogestan. už jsem před tím jednou potratila. tak se klidně zeptej jestli ti nedají něco na podporu těhotenství.

mistisa
10. led 2014

@ajkalak
@jana21278 Ahojte babenky 🙂 tak mame malu bublinku.videli sme len gestacny vacok nebolo este babatko ani srdiecko. gestacny vacok mal 5,8 mm tak dufam ze neni malicky ze je akurat ako ma byt 🙂 🙂 robili mi aj kontrolne HCG a z 279 nam stuplo na 3900 😀 😀 😀 tu pridavam fotecku nasej bublinky. 22.1 mame dalsiu kontrolu vraj by malo byt vidno aj srdiecko 🙂

jana21278
10. led 2014

@mistisa no krása. je to dobrý. opatruj se a nic nedělej. a hlavně si to užij!

mistisa
10. led 2014

@jana21278 dakuejeeem len lezkam nic nerobim 🙂 mm mi ani nedovoli 😀 😀 😀 vsetko robi on 🙂 joj verim ze o dva tyzdne uz budee vidiet aj srdiecko 🙂 🙂

ajkalak
11. led 2014

@mistisa zlato já mám úplně husinu z tý fotečky, jsem šťastná za tebe 🙂, odpočívej a užívej si to 🙂, moc moc moc ti to přeju .Mně se začal zkracovat čípek, ale doktor nic špatného neříkal, tak snad to bude ok 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru