• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hladina hcg

26. července 2017 
@ajkalak dakujeeeem mojkoooo.jojjjj veru aj ja furt sa na nu pozeram :wink: :wink:verimze to bude stastne az do konca :wink: tak drzkam palceky nech je vsetko okik a tiez radsej len oddychuj moja :wink: :wink: ja som sa bala najskor ze je malyvten vacok ked iba 5,8 mm ale snad bude vsetko okik :wink: bola som 5+3 tak aai to bolo skoro na sono :wink: verimze vsetko bude okik :wink:
11. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana21278
@ajkalak ahojte kočky moje.tam dnes sme mali sono dr povedala ze dobre.len som troska laknuta lebo podla MS som 7+2 a ona mi povedala ze zodpovedam 5+6 tt.babatko ma 2,7 mm a dalsia kontrola o tyzden. Srdiecko este nevidela i ked povedala ze nieco sa jej mari ze blika ale nechce to na 100% povedat ze je to tak. Hm tak uvidim aj som kludna ze plodik bol ale aj troska taka znepokojena tou velkostou :unamused: dam vam aj fotecku len nie som na pocitaci tak hned ako sa dostanem dam :wink:
22. led 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistisa ahoj, chcem ti len povedať, aby si sa veľkosťou neznepokojovala.. ak si mala posunutú ovulku, tak je všetko oki... nebojkaj sa :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@afrika dakujeerm moc moc ja som po IVF vklad som mala 16.12 a ptvy pozit test bol 23.12 to je nejakych 36 dni od uhniezdenia vobec neviem ako sa to rata ci tak isto ako u prirodzeneho otehu :unamused: :unamused:
22. led 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistisa tiež som si prešla cyklom IVF - viackrát a viem, že cca 32 deň od vkladu 5-dňového embrijka sme mali takisto cca 3 mm plodík a heliose videli srdiečko - na inom UTZ by ho určite nevideli.. (napr. v nemocke - majú tam starší prístroj) :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@afrika ahaaaa tak supeeer mojaaaa joj ani si nevies predstavit ako si ma potesila. lebo mne to vychadza podla mrchy 7+2 a podla sona 5+6 tak som sa lakla ale tak to je mozno tyzden rozdiel ani nie dva vsak? joj ani nevies ako si ma ukludnila :slight_smile: dakujeeeem. no ona naznak videla vravi ze nieco tam blika ale nevidela dobre tak si nebola sto percent ista :slight_smile: :slight_smile: pridavam fotecku :slight_smile:
@jana21278
@ajkalak
22. led 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mistisa je krásne :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistisa mne to podľa menzesu po IVF ani raz nesedelo... :wink: :wink:
22. led 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@afrika joj moja teba mi tu urcite niekto nasadil neh ma takto potesis. :wink: si zlata dakujeeeem fakt ma to ukludnilo a odost :wink: :wink: uz si len pockam na srdiecko :wink: :wink: a ty ako vidim ze 19 tt vsetko je okik?:wink:
22. led 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistisa na začiatku sme trošku špinili, ale teraz by to už malo byť oki :slight_smile: :slight_smile: ale strach je stále - veď spoznáš :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@afrika hlavne ze to preslo tak sa drzkajte a uz ziadne spinenie ani nic. :wink: a nech je vsetko okik az do stastneho konca moja :wink: :wink:
22. led 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mistisa aj tebe (vám) všetko dobré a uvidíš, že to bude v poriadku :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@afrika dakujem moja moc :wink:
22. led 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistisa tak toho prcka tam máš. a už je jen tvůj. a jaký jména máte vymyšlený. a vůbec - shodnete se s tatínkem?
22. led 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana21278 joooj ano mojaaaa tesim sa eate potochucku kym nebude blikat srdiecko :wink: ano mm ma poprosil ze jeho snom je mat syna s menom Janko lebo jeho otec bol Jan a tatinko mu umrel a chcel by mat syna janka.ja som s tym plne suhlasila krasne slovenske meno. A on mi odsuhlasil uplne s radostou dcerku s menom Natalka :wink: :wink: :wink: a ty ako moja? :wink:
22. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistisa krásný jména. u nás nic nového. teda až na dnešní očkování alenky. a hned reakce. prvně průjem, teď horečky a usla teprve před chvilkou. to zas bude noc. já mám teď ms, tak potom skočím na gyndu na preventivní prohlídku a doufám, že bude vše ok.
22. led 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana21278 dakujeme :wink: no teda moja tak nic moc co? Ach jaj. Tak nech je vsetko ako ma a nech ste obidve okik. Kočke nech ryclo prejdu reakcie s ockovania a ty nech dopadnes dobre na gynde :wink: :wink:
23. led 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky potrebujem radu .. MS som mala 20.12. -- mrchu som mala dostať zhruba 17.01. ...
23.01. som si robila test a vyšli mi // .. jedna bola slabšia a druhá silná ..
24.01. som šla k lekárovi a ten mi povedal, že podľa MS by som mala byť 5 tt.. na sone však nič nevidel .. Z krvi mi vyšlo HCG 100.
Lekár ma straší vraj to je dosť málo.. vraj to je buď ešte skoré tehotenstvo alebo mimomaternicové .. toho sa bojím .. :frowning2:
Štvrtok alebo piatok mam prísť na sono a krv .. myslíte, že mám šancu .. ? :confounded:
27. led 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neznama2013 pokud je možné, že si otěhotněla později, tak šance určitě je :wink: podle ms pátý týden,ale podle ovulky to může být klidně 4 týden a hcg ve 4 týdnu dle tabulek je v rozmezí od nějaýkých 50 jednotek do 450 cca jednotek.... takže bych to neviděla úplně černě :wink: ono je to dost různé ale. já byla na krvi 28 dc a hcg jsem měla 845 jednotek. podle ms teda 4 týden, ale na utz nic a dle hcg to odpovídá tak pátému týdnu tak uvidíme v úterý u mudr no. joo na soně je prý vidět až od 1000 jednotek hcg...
27. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi ovulku neviem kedy som mala, nesledujem si .. :unamused:
bola by som veľmi rada ak by bolo všetko v poriadku .. a hlavne aby sme tehu dotiahli do šťastného konca..
držím palce.. :slight_smile:
27. led 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neznama2013 šla bych na odběr jako samoplátce zítra, abys viděla jestli HCG roste ..ta vlastní hodnota není důležitá, ale musí růst = zdvojnásobit se každé 2 (později 3) dny. Takže zítra 4 den bys měla mít HCG alespoň 450 (podle mne už tak 900 -1000, já jsme měla jeden odběr 62 za 4 dny = 5 den 710, za další 2 dny 3000...), pak zase uvidíš jak do pátku vyroste (už by mělo být okolo 3000 atak i něco vidět.-)) a když oba odběry hezky porosout tak je to s velkou pravděpodobností OK:slight_smile:.
27. led 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori to je dobrý nápad.. ale kam ísť na odber.. sestrička u doktora tam dnes a zajtra nie je a kde mi zoberú krv .. ?
27. led 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neznama2013 v Praze a větších městech jsou odběrové laboratoře...v každé nemocnici je také nějaká laboratoř. Nevím odkud jsi...projet internet a zavolat:slight_smile:. Tady odběr stojí podle laborky 150-200,- Kč
27. led 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori možno pojdem aj ja ..nedá mi to.. som z toho nervózna.. :frowning2:
27. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neznama2013 ja ked som mala hcg uz nad 1000 a na sone nic nebolo vidno.o tri dni som mala uz vyse 4000 a uz bolo vidno.len klud a chod na odber :wink:
29. led 2014 v 01:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby :slight_smile: chcem sa opytat ze ked mam hcg 0,500 mlU/ml.......ci som tehotna...???
30. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte , píšem až dnes .. nejako som sa sem skorej nedostala .. takže HCG sa nemeralo .. Nemuselo sa .. :grinning:
Na sone sme videli maličkú fazuľku .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teraz sa už len modliť nech sa dobre zaklíči a vydrží do konca .. :slight_smile:
3. únor 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mistisa aj mne vyrátal necelé 2 týždne rozdiel medzi veľkosťou plodu a poslednou mrchou ..
3. únor 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana21278
@ajkalak
@neznama2013
@afrika ahojte kocenky.bohuzial skoncili sme s MA :cry: v pondelok minuly mi zistili ze plodik sa nevyvija.mala som byt 8+0 a bola som 5+5 poddla sona.vysadili mi lieky a v piatok som potratila.najhorsi den doteraz aky som mala :frowning2: verim ze dalsi vklad uz bude uspesny a dotiahneme to do stastneho konca.musime ist dalej a to co bolo musime zahodit za hlavu.
3. únor 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek