Holky, co myslíte, bude z toho něco?

romiudirk
6. črc 2016

Holky, mam zpozdeni sice jen ctvrty den, ale taky bolesti v podbrisku ktere jsou uplne jine nez u menstruace. Boli me v krizi. Mela jsem s manzelem sex kdyz jsem mela plodne dny. Vcera odpoledne jsem si udelala test a byl pozitivni, dneska rano taky. Byla jsem na gynde a jeste ni neni videt na ultrazvuku. Na curacim testu doktor rekl, ze je negativni pak se na nej sel znova kouknout a rika uz je slabe pozitivni, neco se tam deje. Vzal mi krev a do patku musim vydrzet co vyjde z krevnich testu. A ted babo rad. ?

ckocko
6. črc 2016

Podle me jste tehotna. Gratuluji 😉!

misicka1988
6. črc 2016

Myslím , že z toho bude nejspíš miminko 😀

tortojs
6. črc 2016

A kdy je dělaný tento test a kdy je dělaný ten na gyndě? Pokud u doktora je test slabší než tyto, tak uvidíš až podle krve, zda hcg stoupá, nebo klesá. Může se jednat o biochemické. zvláště pokud na UZ ještě nic nebylo. Tyhle testy jsou jasně pozitivní, tak se opatruj a těš se na miminko.

romiudirk
autor
6. črc 2016

Jeden test jsem si delala vcera odpoledne, druhy dneska rano. A u doktora mi delal asi o pul devate. A prave ze rikal, ze je negativni tak jsem se ho ptala jestli testy co jsem si delala doma majo nejakoi vahu, ze oba byly pozitivni. Proto se sel jeste jednou podivat na test a rikal, ze se tam neco zacina objevovat, ze je lehce pozitivni. Zmatl, tolik si preji aby to vyslo

andreaandrejka
6. črc 2016

@romiudirk Tak podle testu ano,nejspis jsi tehotna 🙂 Jinak je jeste brzo pokud na UZ jeste nebylo nic videt. Nezbyva ti nic jineho nez cekat,nic jineho ti tady nikdo nepovi 🙂

romiudirk
autor
6. črc 2016

Ja vim, zazrak prijde az z vysledky a druhym terminem na ultrazvuk

nikolkaamarianek
6. črc 2016

gratuluju! :-*

ivatko0406
6. črc 2016

@romiudirk tohle jsou pozitivni testy, je to jasny!

romiudirk
autor
6. črc 2016

Holky snad mate pravdu. Doufam ze to nedostanu do patku. 🙂 neni po tom ani stopicky

nikolkaamarianek
6. črc 2016

urcite ne 🙂 to vim 😀

romiudirk
autor
6. črc 2016

Nikolka proc myslis?

romiudirk
autor
6. črc 2016

@nikolkaamarianek proc myslis?

nikolkaamarianek
6. črc 2016

@romiudirk mas hodne silne carky u planeho poplachu bys to urcite nemela tak silne ;)

romiudirk
autor
6. črc 2016

Snad mas pravdu. Mam i dneska pocit ze mam vetsi bradavky, jako na plochu ne vysku.

romiudirk
autor
7. črc 2016

Holky dneska rano opet pozitivni

ivatko0406
7. črc 2016

@romiudirk no vzdyt ti to rikame 😀 😉

hrabz
7. črc 2016

Teď už je to jasné😀 Nechceš půjčit?😀

romiudirk
autor
7. črc 2016

Vsechny mi dodavate spousty positivnich zprav. Zitra budou vysledky z krve, ja jsem tak zvedava!

romiudirk
autor
8. črc 2016

Takze dneska jsem si volala na vysledky z krve, jeste nejsou kompletni musim vydrzet do pondeli ☹ co si tom jako mam myslet. To je strasne to cekani ☹

ivatko0406
8. črc 2016

@romiudirk co ti to delali za testy prosim te? Odber krve na hcg a jeho nasledne vyhodnoceni zabere max dve hodky, pak je jasno.

stribro4
8. črc 2016

@romiudirk co jim na tom trva tak dlouho? :-/ ja chodim na krev rano v 7 a kolem poledne uz mam vysledky

yerry
8. črc 2016

@romiudirk podle testu jsi jasně těhotná. ... Na UTZ to jde vidět o něco později. .. Já mela slabý pozitivní test taky 4 po očekávání MS a ten test ob den silil. .. v 6 tt byla na UTZ jen prázdna dutinka a za pár dni byl i zárodek a srdicko. .. ten vývoj jde strašně rychle! A pamatuji ze u dcery jsem taky čekala na krevní test několik dni... ale už je to dávno. Neboj bude to dobre

romiudirk
autor
8. črc 2016

Me to jen stve to cekani a to nevedeni jestli je to sto procentni. Je mi 31 dite si moc preji a signaly meho tela jssou jasne bych rekla. Jen ta jistota mi chybi.

ivatko0406
8. črc 2016

@romiudirk co řešíš 🙂 Testy máš jasně pozitivní! Seš těhotná, tak už se s tím smiř :D

romiudirk
autor
8. črc 2016

I
@ivatko0406 ja jaem s tim prave smirena a tesim na nase kavove zrnicko...jmenujem se Jacobs 🙂 ale chci stopro od dr. Slyset. Mam tezkou praci s domove s postizenymi lidmi a kazde tahani pacientu a tlaceni voziku muze mit pro me zle nasledky. Proto potrebuji mit neco v ruce at v praci mam dukaz rict, ze to nebo ono nesmim

simkrk
8. črc 2016

Pokud testy nebyly vadny tak urco bude miminkooooooo :D 🙂

romiudirk
autor
8. črc 2016

@simkrk ja jich uz delala pet a na zitra rano mam jeste jeden posledni. Manzel se me uz ptal jestli vykoupila lekarnu. Tri rozdilne vyrobce a jone ceny. A vzdy pozitivni.

yerry
8. črc 2016

@romiudirk myslím že pozitivní test můžeš brát jako první hmatatelný důkaz. ...

simkrk
8. črc 2016

@romiudirk tak vidite 🙂 ted budu drzet palce at at se tecicka ukaze na utz 🙂 🙂

romiudirk
autor
9. črc 2016

A jeden ted z podveceru. Do trerice vseho dobreho 😉))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru