Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
20. srp 2007

sis:...co drahúšik, jak se daří, nezlobí?

rosall
20. srp 2007

katy: neřekla bych....vím už o dvou , co to užívají....právě na tvoje doporučení.....

katarina82
20. srp 2007

rosall, ale vždyť víš, jak to bylo, co všechno jsem žrala a základ byl, že jsme byli oba ok. Asi to chtělo jen doladit. Ale tu plno lidí nechce jít ani na spermiogram a na to prostě nemám co říct.

sisstin
20. srp 2007

rosall: kterýho myslíš? 😅

rosall
20. srp 2007

a já budu třetí....a budu všude psát..jooooo..to tenkrát mi teta katarina z daleké rusi poradila ten jeřáb...koupila jsem si ho...a ani láhvičku jsem nestačila dopít a byla jsem v tom..:o))))))))))))))))))))))))))))))))))

sisstin
20. srp 2007

mě už nebaví ani kůn..je to zlý 😅

rosall
20. srp 2007

sis:..velkýho....o))))))))))))))))))))))))...
malej je určitě zlatej.:o)

sisstin
20. srp 2007

rosall: velkej nezlobí... 😵 mi poslal uklidňující sms, protože už jsem z matky na prášky a z toho všeho 😠

katarina82
20. srp 2007

rosall, no to bych ti samo přála 😉

rosall
20. srp 2007

katy:...hmmmmmm...já jsem taky taková...vyzkouším všechno ...ale k doktorům až naposledy.....:o)))....
ale já půjdu...vím, že ty hormony mě haprovaly...takže než se trápit...půjdu

rosall
20. srp 2007

sis:..zlobí tě i tvoje máma?...

katarina82
20. srp 2007

rosall, já si myslím, že bys měla jít... A přinejhorším i ten spermiogram... 😅

sisstin
20. srp 2007

rosall: jo 😠

kat: víš jak, ono spoustu chlapů tam prostě nedostaneš 😉 😠

rosall
20. srp 2007

to rozhodne dnešní noc...o))))))))))))))))...pojedu už domů...zítra chci zase jet dřív do práce......
katy..opatruj se...pohlaď za mě cvaldíka...:o))))....dobrou noc a díky za vše...
už tady padám...papapapapapapapapapap

sis...Vám s malým taky hezký sny..:o)

katarina82
20. srp 2007

sis, tak to mimčo pak ale asi nechtějí... A jestli jim nevadí, že baba jde i pod nůž a oni nejsou schopní zajít na takovou blbost, tak jsou ubozí.

katarina82
20. srp 2007

rosall, pa, já už to taky budu balit. Vstávala jsem brzo...

tigr21
22. srp 2007

ahoj katarina82,někde jsem četla ,že ti maliník pomohl na hlen,jako čaj nebo v jaké podobě? díky za odpověď

katarina82
22. srp 2007

tigr, jj, maliníkový čaj-tedy čaj z listů maliníku, pila jsem ho vždy do ovulace. A na hlen je taky dobrý Robitussin exp., ale myslím, že po tom maliníku to bylo lepší, ale déle to trvalo než zabral. Ten Robitussin zabíral rychleji, ale stejně to nebylo úplně ono.

tigr21
22. srp 2007

díky kat,zítra skočím do lékárny,snad mi to objednají

tigr21
22. srp 2007

ještě něco ...ten robitussin je krom kašle i na hlen?Zvláštní...

tigr21
22. srp 2007

a ještě...jsem otravná co? kolik toho maliníku denně? dík

magyna
3. zář 2007

Holky, myslíte že mohu být těhotná, když inkriminovaný stÿk byl 32 den cyklu, tj. po vynechání menstruace?

naty
12. říj 2007

ahojky...nechci nějak otravovat...ale, měl někdo příznaky jako já? nemám moc čas to celý prozkoumat... 🙂
2 dny mi mešká ms,tlačení v podbřišku, citlivý bradavky,což by mi zas tak zvláštní nepřišlo, ale...poslední dobou mám odpoledne jakoby nával horkosti, přestože tělesnou teplotu mám 36,7-8, ale co mi přijde divný je, že bazalku mám 37,5-7!!??
děkuju za jakoukoliv odpověď!! 😵

madu
15. říj 2007

Ahojte holky... jsem tady nova, prave jsem se prihlasila, abych se s nekym poradila.mam 5 dni spozdeni ms, poboliva me v podbrisku... test me vysel negat. myslite, ze i presto muzu byt tehotna? jak dlouho po vynechani ms je nejlepsi delat teh. test? moc dekuju za odpoved.

bielanevesta
15. říj 2007

Madu mne vyšiel poz. těhu test asi 11 dní po vynechaní 😉

luciik
15. říj 2007

Madu, vše se odvíjí od toho, kdy jsi měla v cyklu ovulaci. Neházej flintu do žita, naděje tady je. Záleží taky na tom, jak moc máš pravidelné cykly. Počkéj tak týden a pak navštiv lékaře. Mě se taky párkrát stalo, ale vždy mi našly cystu. Tak doufám, že ty budeš mít lepší výsledek. Mooc držím palečky 😉

luciv
16. říj 2007

Ahojky holky, nějak se mi rano těžko vstava ta unava 🙂 a jsem taková nějaká dolamana o víkendu jsem měla zvyšenou teplotu tak jsem si rano řekla že skočím k dr. aspon týden spočnout doma at jsem ok a nechala mě normálně doma až do 8.11.řekla at se hezky vyležím v teple, odpočívam a relaxuju koupím si nějakou krásnou knížku o těhot. a čtu 🙂je to více jak třitýdenní nemocenská a to jsem si řikala tak aspon týden.Na první prohlídku jdu v pondělí 22.10.tak snad bude vše ok.

pejty
16. říj 2007

Naty..tak reaguji na tvůj dotaz.Já jsem měla přesně takové návali horkosti jak popisuješ,bazalku jsem měla asi 37,2-37,3.Takže je to možné,u mě to byl jeden z prvních příznaků,k tomu bolest ledvin,citlivé bradavky,ale jen malinko...k tomu klasická náladovost jako před MS,možná větší 😒

hulda
16. říj 2007

Ahoj holky, můžu se taky zeptat? Mám už od 20. dne cyklu mírné bolesti v podbřišku, teď už i pocity na zvracení, ale jen trochu a ne pořád. Termím MS mám až v neděli, takže do testování daleko. Co myslíte, je to dobré znamení, nebo se jen moc pozoruju? Díky za jakoukoli odpověď.

atreides
16. říj 2007

hulda: já měla týden před očekávanou MS, pocity na zvracení, stojící bradavky a bolesti v podbříšku, takže ti budu držet palečky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru