Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

pejty
16. říj 2007

hulda..myslím,že všehny jsme se tak moc sledovaly🙂)taky jsem měla bolest v podbříšku,někdy byla až moooc velká,stojící bradavky taky..prostě šance tam je,držím pěstě!!

aja123
16. říj 2007

Ahoj holky, tak ze začátku jsem příznaky neměla vůbec žádné. A ten kdo poznal, že jsem těhu byl můj manžel. Říkal, že ví že jsem těhotná, že to na mě poznal a vsadil se se mnou. Já jsem tomu samozřejmě nevěřila a když jsme se vrátili z dovči tak jsem si udělala z hecu těhu test a co jsem tam nenašla // 🙂 To bylo teda překvápko a prohrála jsem sázku 😉 Jenom dodnes nevím, jak to mohl vědět??? 😕

pejty
16. říj 2007

aja123..tak to má manžílek 6 smysl,je fakt dobrý.Na mě to poznala máti,taky netuším jak...asi to ti lidi,co nás mají tak rádi poznají🙂))

atreides
16. říj 2007

aja: tak to je pěkný 😵

aja123
16. říj 2007

pejty: asi máš pravdu 🙂

hulda
16. říj 2007

atreides, pejty Holky, moc děkuju za povzbuzení 😉 Kéž byste měly pravdu!!!

meleri
16. říj 2007

ach jo..holky...taky bych ráda poznala, jestli jsem v tom. ☹

pejty
16. říj 2007

hulda...držíme pěstičky a věříme,že to tak bude 😉

madu
16. říj 2007

luciik... no toho se prave taky bojim, ze mmne najdou cystu, zas si rikam, ze by byla velka nahoda hned druhy mesic snazeni otehotnet. no pockam jeste tyden a uvidim, to cekani je strasne.Kolikrat uz ti tu cystu nasli?

Bielanevesta - kez by mne test chtel ukazat // i kdyby to mel byt 20 den po vynechani🙂

naty
16. říj 2007

Takže já hlásím, že nic...ms dorazila...a dooost bolestivá a vydatná... 😖 😝

pejty
16. říj 2007

naty... ☹ ,tak určitě to vyjde příště...

hulda
17. říj 2007

pejty,atreides Ahoj holky, jak jste včera psaly, že kromě těch příznaků, co mam taky, vám stály bradavky, vrhla jsem se k zrcadlu a zkoumala, co dělají ty moje 😀 . Kdyby mě někdo pozoroval, myslel by, že jsem úplný cvok 😀 . Ale neviděla jsem nic zvláštního. Týden před MS se mi prsa zvětší vždycky, tak nevim. A ty nevolnosti nemívam poránu, ale až v průběhu dopoledne. Vám bylo na zvracení hned ráno?

mucosin
17. říj 2007

Ahoj holky, mám dotaz - byla jste některá těhu v úplném začátku bez příznaků? Tedy třeba občas nějaké píchnutí v břiše, jakože se chystá mrcha, ale jinak vlastně nic jiného?

pejty
17. říj 2007

hulda...ze začátku mi bývalo špatně spíš k večeru,takže to nemusí být nutně ráno..To až teď mi začíná nevolnost v 10 a trvá někdy do večera☹(,ale ze začátku to bylo takové slabší a jen k več
Jo a bradavky mám jako hroty doposud🙂),ale nemusí to být..

mucosin...některé holčiny na sobě opravdu nic nepozorují a jen je píchá podbříšek jako před MS

mucosin
17. říj 2007

pejty: děkuju, uvidíme, co se bude dít 🙂

missull
17. říj 2007

Ahojky Holky, chtěla sem se vás zeptat na jednu věc... Týden před MS se měla na testu dvě //.Jsou sice slabší, ale jsou tam a přjde mi že se den ode dne zesilují..Myslíte že to může být těhu???? 🙂

pejty
17. říj 2007

missul...to teda může!!! 😀

missull
17. říj 2007

pejty....no a taky mi je každý ráno tak nějak slabo.... tak já nevim... tak moc si to přeju🙂))

pejty
17. říj 2007

držím moc pěstičky ať to dopadne a miminko zůstane v bříšku..buď na sebe opatrná,žádné horké koupele,sauny a zvedání těžkých věcí!! 😉

ipuska
17. říj 2007

Ahoj holky, mám jeden dotaz, ¨je možné aby doktor poznal těhotenství. Včera do mě šáhla doktorka a řekla, že to vypadá na těhu. Jsem 11 den po IUI. Mám totiž bolesti břicha jako bych měla dostat MS. Řekla, že se mi roztahuje děloha a proto mě tlačí v tom břiše. BT u 6 dní nad 37 a nachlazená nejsem. Jinak gratuluju těhotným, hlavně ať je vše v pohodě. Pa Lenka

pejty
17. říj 2007

Dr to klidně může poznat pohmatem i tak brzy.Dřív UTZ nebyly a doktoři to poznávali jen pohmatem.Ta teplota je taky super.Tak držím pěstičky!

xlucka
17. říj 2007

Před očekávanou menstruací jsem nic nepoznala.
Pak mi začla meškat menses,tak mě to napadlo,že by to mohlo být právě těhu,ale jelikož jsem neměla pravidelnou menses,tak jsem to spíš přikláněla k tomu.
Po několika dnech jsem si udělala těhotenský test a vyšel pozitivně.
Příznaky těhu nebyly až asi do 6tého týdne.Po potvrzení doktorem, jsem začla mít silné nevolnosti,zvracela a to se mě drželo až do poloviny těhotenství.Měla jsem kovovou chuť v puse,nepomohla ani žvýkačka,vůbec nic.Bylo mi špatně i přes den.
Jinak se říká (jestli je to však pravda to nevím..na sobě jsem to nespozorovala),že žena pozná těhotenství ještě před testem a meškající menses tak,že má skelné oči,lesklé, a mírně rozšířené zorničky.
😒

pejty
17. říj 2007

xlucka..tak přesně na těch lesklých očích to na mě poznala mamka,úplně jsem hleděla,jak na mě "vyjela",že jsem určitě těhotná.Je fakt,že jsem měla lesklé,skleněné oči,ale netušila jsem,že je to známka těhu..

dasty
17. říj 2007

Ipuško já jsem taky po IUI 21den a asi 17 den mě to potvrdil těhu test.Myslím,že by to poznat mohla podle děložní sliznice jak je vysoká 😉

ipuska
17. říj 2007

Dasty a byla to tvije 1 IUI? Já bych si tak přála. Jinak gratuluji k těhu

ipuska
17. říj 2007

Jsem trochu zmatená, myslela jsem, že bych si taky přála aby mi test ukázal //. Pořád věřím doktorce, že se nespletla

ivanalysonkova
19. lis 2007

Ahojte holky, mám na Vás dotaz. Měla jste některá z vás výtok na začátku těhotenství? Pokud ano, je to normální?díky 😉

lucinecka
19. lis 2007

Ivanko, výtok je úplně normální 🙂 Pokud nějak nezapáchá a nesignalizuje nějakou neplechu, tak je to v pořádku 😉

ivanalysonkova
19. lis 2007

Ahoj, můžu to brát jako příznak?Dnes mám dostat menses, a už týden mám výtok jakoby při ovulaci. Teplota 36,9. díky 😉

lucinecka
19. lis 2007

Jo, to vypadá nadějně 🙂 Vysoká teplota je super, výtok by měl být jako při ovu... a co testík? Nezkoušela jsi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru