Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ivanalysonkova
19. lis 2007

no, zatím ne. Chci ještě vydržet tak do středy. Ale asi to nevydržím. Taky mě občas tlačí bříško. Snad to nebude předmenstruační syndrom. 😀 ☹

lucinecka
19. lis 2007

Snad ne, třeba se roztahuje děloha. A prsa bolí? To je snad nejčastější znak těhu 🙂 Zkus testík, může se první den vynechané MS a jestli jsi to měla dneska dostat, už by měl // ukázat 😉

petula5
19. lis 2007

U každýho je to určitě jiný, ale nevíte po jak dlouhé době může začít bolet v podbříšku. Můžete to být 2 den? asi blbost že jo.

lucinecka
19. lis 2007

2.den po oplození? Nevím, já to tak neměla. Začalo mi být blbě asi týden po ovu, bříško ani moc nebolelo, jen sem tam a byla to jiná bolest než při MS.

ivanalysonkova
19. lis 2007

docela by mě to překvapilo, protože doktor říkal, že nemám dostatečně narostlou sliznici, aby se mimi uhnízdilo. Ale taky říkal, že další měsíc to může být už úplně jinak. 🙂

lucinecka
19. lis 2007

No vidíš, jestli to má vyjít tak to vyjde 😉 Jsou tu holky co jim doktoři řekli že nikdy nepočnou přirozenou cestou a taky nosí pod srdíčkem ten svůj poklad 🙂 Držím palce aby to dobře dopadlo 🙂

ivanalysonkova
19. lis 2007

Díky, určitě dám vědět, zda to vyšlo nebo ne. 😉 Třeba moje kolegyně, má jisté problémy, a doktoři jí řekly, že dokud se ten problém neodstraní, nemůže otěhotnět, a vida už je ve 2 měsíci.

gajma
19. lis 2007

Ahoj holky, snažíme se o mimi pátý měsíc. Před 2 měsíci se mi na testu v den vynechání MS objevila slabá druhá čárka (tehotenství to nebylo MS dorazila). Teď mám 2 den po termínu MS dělala sem test a na testu silná druhá čárka, asi týden mě dost bolí prsa, ale inak nez před MS. Břicho mám nafouklé a cítím se pořád plná i když mám hlad. Špatně mi většinou není řekla bych spíš takové chvilkové nevolnosti během celého dne, ale nic hrozného. Mimčo si moc přeju a doufám že už je to tady, ale mám obavy že z toho zas nic nebude. Můžete mi napsat, co si o tom myslíte?
Děkuji moc všem.

labut
19. lis 2007

gajma: klidně můžeš být těhu, jsou holky, které byly těhotné a normálně dostaly menzes. Zkus ještě test a pak si domluv doktora. Určitě ti vezmou krev a tam se to zaručeně ukáže. Takže držím palečky, podle mě jsi těhuuuu.

simi.w
19. lis 2007

🙂gajma,ja si myslim,ze klidne muzes byt tehu,ty prsa bolely i me,a to hned v prvnich dnech po poceti,nevolnosti jsem mela az pozdeji. U kazde to probiha jinak,ale co mam zkusenosti ja,tak testiky nelzou. A ta tlusta carka,je jasna. Mozna by sis mohla udelat jeste jeden test,treba i ted odpoledne?! Ju? Preju hodne stesti.

gajma
19. lis 2007

labud: kéž bys měla pravdu, dala bych za to nevím co, moje DR říkala, že nekdy se udělá váček a test může ukázat slabou druhou čárku, ale mé testy zesilují a ta druhá// je už úplně stejná jako kontrolní. Tak snad MS nedorazí. Pokud nedorazí k Dr. se budu objednávat až nekdy příští týden a ta si mě minimálně za dalších deset dnů objedná, takže budu v nejistotě dalších minimálně 20 dnů. Tak to nevi jak to vydržim. Nechci si totiž nic namlouvat, dokud to nebudu mít od Dr. potvrzené.
Děkuji ti za reakci.

labut
19. lis 2007

gajma: ráda jsem ti odpověděla, pokud čárka sílí a je už taková jako kontrolní, myslím, že určitě těhu jsi, takže si to užívej. Vím, že být 20 dní v nevědomosti je hrůza, ale myslím, že to dopadne všechno skvěle. Já čekám mrchu až za 7 dní a navíc mám zánět močových cest, takže taky nic skvělého. 😒

gajma
19. lis 2007

Tak ať se brzo uzdravíš.
Holky nejste některá z vás vědma, že byste mi to povrdily hned 😉 ? To čekání je hrůznéééé.

Simi.w ty jsi právě teď těhu, nebo už máš doma caparta.

simi.w
19. lis 2007

Gajma,ja jsem prave ted tehu,20 tyden. Taky jsem si delala dva tehotenske testy s rozestupem tri dnu a ta testovaci carka - co znamena mimco, byla stale silnejsi. Moc jsem tomu neverila,protoze to vyslo hned druhy mesic snazilkovani. A priznaky taky zadne,az na ta prsa. Ale pak mi to dr. potvrdila a ukazala na ultrazvuku takovou tecicku,takze jsem byla moc rada,protoze to byl pro mne zazrak. A vedma nejsem,ale muzu ti rict,ze kdyz clovek nedoufa,tak to vyjde. Ver,ze cekas miminko,je to krasny pocit a uzivej si ho.

nikolkasvatkova
19. lis 2007

Ahoj holky. Jen se chci prosím zeptat vás zkušenějších.Už 5.den jsem nedostala MS, ale nemám žádné příznaky těhu, jen malinko špiním a mám strašně nafouklé břicho a bolí mě žaludek (není mi na zvracení, jen mě občas tlačí na tom místě kde je žaludek a chodím i více na velkou).Dělala jsem si tři těhot.testy (od vynechání MS) ale vyšly negativně. Ted jsem v hrozné nejistotě, protože nevím jestli jsem tedy opravdu těhu (což bych byla štastná) nebo mám nějakou nemoc ☹ a proto se chci zeptat jestli jste někdo neměli podobné příznaky.Děkuji moc za odpovědi nebo názory.

zizala
24. lis 2007

ahoj, chtela bych se zeptat, zda jste nektera pocitovala toto - asi tyden pred MS (ma prijit pristi utery) me zacaly bolet hrozne svaly na nohou (zvlast stehna), zada a bricho. Semtam me pichne v brichu, ale nic tragickeho to neni. Ty nohy me boli at uz stojim, lezim nebo sedim. Muze to byt klidne i PMS, ale ten jsem v poslednich cyklech po vynechani HA (kdyz jsem ji brala tak taky nic)vubec nemela. Je mi jasny, ze jistotu budu mit az ten pristi tyden, ale zeptat se muzu, ze jo 🙂

s9480
25. lis 2007

Čau žížalo přesně tyto příznaky mám před každou MS,bolí mě svaly na stehnech,křížové bolesti a bolení břicha.Asi jse, tě moc nepotěšila, alepokud to u tebe není pravidlo tak to je třeba zrovna mimiš 😉

xsuzzi
25. lis 2007

holky já neměla vůbec žádný příznaky!!!! 😀
Vůbec,jen v den,kdy jsem měla dostat MS jsem měla výtok a dva dny před tím prospinkala odpoledne 😀 ale jinak nic! 🙂 takže nevěšte hlavinku,že Vám nic není,i přesto těhu můžete být 😵 držim palečky 😵

ivanalysonkova
25. lis 2007

Tak holky,já zítra ráno vyrážím k Dr., 7 dní meškám, test je stále neg.Zítra už bude "jasno". Myslete na mě, pak podám hlášení 😉

fiallinka
26. lis 2007

žížala: mne bohužel bolí svaly před MS, ale klidně to může být naopak..

lentillkaa
26. lis 2007

ahoj holky. chci se zeptat - jsem 4. den po ovu a už teď mě začíná bolet břicho jako před MS. je to normální????? máte to taky někdo?

jabluncanka
28. lis 2007

lentillkaa:
..podle čeho víš,že ovu u Tebe už proběhla?? Podle toho co píšeš to svědčí spíš pro praskající folikuly... 😉

lentillkaa
28. lis 2007

protože měřím teplotku a taky jsem stimulovaná clomhexalem a pregnylem...

maculik
29. lis 2007

Ahojte kocky, myslite, ze sa da otehotniet aj 2 dni pred ocakavanou MS? Min.utorok som mala dostat, ale akosi stale nic (pritom som mala uplne pravidelne). Test som si robila teraz v utorok, videla som tam sice nejaku slabulililinku ciarku, ale neviem,ci som si to nevsugerovala. Kedze manzel je na sluzobke, nemam to ani s kym overit 🙂 🙂
Priznaky neviem, boli ma brucho, ako pred MS,ale ked som bola tehotna min.rok (neuspesne), tak ma boleli aj prsia a este mi aj prestalo chutit sladke (co je u mna neobvykle 😉
Test si planujem spravit este v sobotu, ale neviem, ci sa vobec da takto otehotniet....

rolincova
29. lis 2007

Ahojky holky, maculiku mam tady dvě kolegyně, jedna otěhotněla dva dny před MS a druhá 5 dní před MS. Tak že by? 🙂 Dáda

maculik
29. lis 2007

Jeeej, to by sme boli radi. zatial sa velmi netesim, nech to nezakriknem, lebo aj minule to tak dopadlo ☹ Ale bolo by super, keby mozem manzelovi oznamit, ked sa o 2tyzdne vrati, ze uz mozeme rozmyslat o stahovani sa k sebe 😵 (teraz totiz zijeme cca 220km od seba - ja v Lux a on v Bonne).
Uvidime bud.tyzden.

gajma
29. lis 2007

Ahooooj,
tak už to mám potvrzené. Jsem šťastnéééj.
Muculik: Já myslim, že u ženského organismu je možné úplně všechno. Počkej ze dva ze tři dny a testuj znovu, čárečka by měla postupně sílit.

labut
29. lis 2007

tak já měla nateklé prsa, ráno mi bylo špatně od žaludku a teploty se držely nehoře(měřila jsem totiž bazální teplotu) a vynechal mi menzes. Pak sem udělala test a za chvilku tam byly // čárky.

labut
29. lis 2007

jinak půjdu na potvrzení k doktorovi až příští týden ve čtvrtek takže jsem zvědavá.

gajma
29. lis 2007

Mé příznaky: nafouknuté břicho, bolest prsou nejen na dotek, sem tam lehká nevolnost bez zvrazení. Teplota posledních 8 dní kolem 37°C. A hlavně nepřicházející mrška.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru