• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

29. dubna 2017 
@adrous ani nevim, kolikaty den se ukaze kdyztak dalnicka... prumerne myslim, ja vim, ze kazda to ma indi - vindy.. ale tak nejak prumerne. Jsem asi 7DPO a nic necitim, krome toho, ze me stale boli v levem podbrisku, kdyz jsem na velky tak taky :angry: Proste o tom miste celej den vim. Bojim se ale, aby to nebyla cysta z clostilbegytu :rolling_eyes: To by me asi vazne uz vodvezli.
27. kvě 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 tak dej tomu ještě čas já dělala teda test až měla přijít mrcha byl negativní a až den či 2 vynechání byl pozitivní.bylo toho víc pachuť v puse,časté čurání,píchání v podbřišku a strašná únava :grinning: :grinning: :grinning: furt jsem spala :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous kdyz ja nemam vubec pachut... jim porad stejne hodne :grinning: Se zblaznim, jestli to nevyjde..
27. kvě 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 nezbývá než čekat a doufat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous nic jineho mi nezbyde, ale dekuju :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to tu asi psala, nevím..
U obou holek úplně stejné příznaky: hustý bílý výtok, pořád jsem měla hlad a i když jsem jedla víc, hubla jsem, usínala jsem přes den, bolely mě klouby, hlavně kolena, pořád mi byla zima, chodila jsem doma zamotaná v dece :grinning: ,píchání a tlaky v podbříšku a trochu bolení jako na MS..
Vůbec jsem nepozorovala žádné změny na prsou, citlivost na pachy a nevolnosti začaly až tak kolem 6 tt..
27. kvě 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marinka jaký se u tebe projevovali nevolnosti ??? :slight_smile: :wink:
27. kvě 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous S první Aničkou jsem měla až někdy do 16 tt a pak zase ke konci, zvracela jsem každý den a nejhůř mi dělaly mléčné výrobky, jogurt jsem nemohla celé těhu :sweat_smile:
A s mladší Leontýnkou mi nebylo špatně vůbec, tak mi všichni říkali, že to bude kluk :grinning:
27. kvě 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marinka no mě právě skoro nic není až na brkání po jídle :slight_smile: a občas jsem nafouklá a to je asi normální :slight_smile: právě u minulého těhu nezdařenoho mě bylo zle a lízala jsem lízatka jak mě bylo zle a byl to kluk :slight_smile: :wink:
27. kvě 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous Podle toho se to fakt nedá poznat, jestli to bude holka nebo kluk :sweat_smile: Spíš možná podle chutí mám pocit, že to častěji vychází, že když jsou při jednom těhu chutě třeba na smažené a na maso a při druhém na sladké, že to jsou dětičky různého pohlaví..Já jsem měla chutě hodně podobné při obou těhu :wink:
27. kvě 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marinka no mě to zajímalo tak ze zajímavosti ne že je to holka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budu ráda když to bude zdravé miminko na ničem jiném nesejde :slight_smile: :wink:
27. kvě 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous Jj, jasně :wink: Já jsem třeba myslela, že se to poznat dá, když je těhu různé, ale po své zkušenosti vidím, že nedá :sweat_smile: Aspoň je to napínavé :grinning:
27. kvě 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahojky a robila si si ten iny typ testu? Alebo? :astonished:
28. kvě 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika1417 nn ale uz cekam Ms uz nedoufam :frowning2:
28. kvě 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pri mojom prvom aj druhom tehu som to vedela podla toho,že mi prestala jedného pekného rána chutiť káva a pritom ja bez kávy neviem ani existovať a hlavne rozbehnúť deň... :slight_smile:
28. kvě 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja prispejem svojou troškou.... Moje tehotenstvo sa zo začiatku neprejavovalo žiadnymi nevolnosťami ani ničim podobnym. mojim jedinym prisnakom boli dosť citlive prsia a bradavky boli tmavšie a bola som viac plačliva.... jesť mi velmi chutilo hned od začiatku, toť asi vše :slight_smile:
28. kvě 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tiez prispejem svojou skusenostou :slight_smile: ja som ziadne zmeny nepocitovala,bola som viac unavena,ale v praci mame v lete saunu,takze som ratala,ze je to tym. bizky tlak mavam normalne,takze nic vynimocne. az jedno rano som vyletela na partnera a to sa mi teda nezdalo :sweat_smile: a ked som si spravila test,boli dve ciarky :grinning:
28. kvě 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 a preco? ved este stale je sanca :frowning2:
28. kvě 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula to ze Ti chutilo papat Ti zavidim u mna boli dni kedy som zjedla za cely den ani nie stvrtku rozka s obycajnym maslom :frowning2: byvalo mi brutal zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musim uznat ze ukoncenim tretieho mesiaca a zaciatkom druheho trimestra uz aj ja celkom pekne papam bola som aj presvedcena ze som pribrala ale podla vahy :slight_smile: nic len brusko uz len tak neschovam a to som sa pred dvoma tyzdnami pretrcala a nik neveril ze tam nieco mam no teraz sa mi to az nezda :slight_smile: brusko uz je tu :grinning:
28. kvě 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 na to vyletovanie na partnera som uuuplne zabudla :grinning: mna z nicoho nic zacali stvat veci ktore boli predtym celkom oki a zrazu ? :astonished: normalne ze nervos zo mna :grinning:
28. kvě 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika1417 kdyz tam nic neni???:frowning2:
28. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 si teda skudala dalsi test? :frowning2: a nic tam nebolo? :astonished:
28. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika1417 jj pritel tam nic nevidi asi jsem si to vsugerovala MS zatim nikde a jim jak za 4:grinning: no musim to tlumit nebo se povallim
28. kvě 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no ale este tam sanca je a otehotniet mozes kedykolvek :slight_smile: ked sme sa my snazili, a to tri roky tak sa tiez nedarilo no a potom prisli uplne ine starosti a niektore dost vazne a ked to nikto z nas necakal a ja uz vobec nie tak bum! Skus si urobit test ked Ti bude meskat vtedy je to najspolahlivejsie, zelam Ti aby to tvoje bum prislo co najskor.
28. kvě 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,říkala jsem si že víc hlav víc ví:slight_smile: Snažíme se s manželem už rok o mimi,minulý víkend probehla ovulace(dle ovu testů a v pondělí potvzeno na folikulometrii),protože mám zvýšené protilátky proti trofoblastů nasazen Prednison a na podporu těhotenství Utrogestan.Dneska jsem 8den po ovu a mám žaludek jak na vodě,žaludek se mi zvedá ale nezvracím,prsa citliva a nateklá(ale to může být po tom Utrogestanu),žáha mě pálí a říhám.Dávali by jste nějakou naději že by........?Kdy by jste si udělali test?Díky :wink:
5. čer 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifista ahoj, ja by som si test uz mozna udelala hned dnes, aleklidne jsi mohla uz devaty DPO
7. čer 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka Ahoj a děkuji za písmenka.Udělala jsem si ho 8DPO a nic :frowning2: ted už mám strach si ho dělat.
8. čer 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifista mozna je jen malo hcg zkus o dva dny a neboj se pockat na dve carky:slight_smile:
8. čer 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka Děkuju za optimistická slova :slight_smile: ..........někdy je jich hoooodně potřeba zvlášt když už na ty II čekáš dlouho
8. čer 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifista ja jen nejako nerozumim tem nazvum zvýšené protilátky proti trofoblastů nasazen Prednison a na podporu těhotenství Utrogestan.:frowning2:
8. čer 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek