• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

20. září 2017 
@monikachrudinova tak tehotná nie si, bez mužských buniek to nejde :wink:
6. pro 2011 v 19:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelicek26 ja ti nevim,ale tohle bych resila uplne jinak, 11 lety dite mit dite proste nemuze :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. pro 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova - jejda dievca :sweat_smile: Ked si nemala sex, ako chces byt tehotna? Otehotniet sa da len tak, ze sa muzske spermie dostanu do tvojej vaginy. Bez toho to nejde. Menstruacia vynecha z milionu dovodou - mozes byt este velmi mlada - vtedy je cyklus nepravidelny, mozes mat cystu, hormonalnu nerovnovahu alebo jednoducho stres. Nepanikar!
6. pro 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
v 11tich rokoch je ešte skoro na menštruáciu, i keď niektoré dievčatá sú už dosť vyspelé. Ak si ju ešte nedostala, určite príde v ten správny čas. Ak sa však cítiš zle, je určite lepšie navštíviť lekára a povedať mu, čo ťa trápi, alebo bolí, aby si sa vyhla nejakému nepríjemnému ochoreniu..... :wink:
6. pro 2011 v 19:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelicek26 neměla jsem žáááádnej sex
6. pro 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova - tak nie si tehotna.
6. pro 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova tak to nejsi tehotna zlatko :wink:
6. pro 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
cavte baby, ja som pred otehotnenim nemala 6 mesiacov menzes (stresy, zmena stravy, hmotnosti) a na to, ze som tehotna som prisla tak, ze som prvy krat v zivote zacala spavat na chrbte, zacala som podvedome dychat do brucha, tuzila som po klude a samote a vsade som videla tehotneeeee! ked som si sla kupit kucharsku knihu, tak prva ktoru som zbadala bola Varime pre mamicky...okamzite som vysla z knihkupectva, hned oproti bola lekaren ,tak som si kupila baby test a bol pozitivny....bola som v tretom tyzdni :slight_smile:
@camelinka Jo ale sex jsem neměla kamarádka to ví že jsem asi v tom :frowning2:
@monikachrudinova a vies ako vznikaju deticky maminkam v brusku?
6. pro 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova klidne mi pisni do Interni posty a muzem pokecat hmm :wink:
@monikachrudinova me by zajimalo jak muzes byt tehotna bez sexu???
@monikachrudinova - no v 11-tich to ani presne vediet nemusis :slight_smile: Ale bez toho, aby si sa vyspala s chlapcom to nepojde a na to mas este par rockov cas, tak sa prestan bat, tehotna fakt byt nemozes.
6. pro 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek2011 ale to uz se jednou stalo :wink: ,od te doby se k nemu modlime :sweat_smile: :zipper_mouth:
6. pro 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@camelinka no to je pravda a jak se rika: HISTORIE SE OPAKUJE! Tak ze by? :wink:
6. pro 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@camelinka Ale můžu být už to tady jedou taky bylo v české republice :unamused:
6. pro 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova podivej, jestli jsi nemela sex,tzn. jestli kluk nevnikl penisem do tve vaginy, tehotna byt nemuzes. a jestli ti to nekdo nakukal, tak lze :wink: . napis mi prosimte z ceho predpokladas ze bys mohla otehotnet ju
6. pro 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@camelinka Nikdo mě to nenakukal mám výtok a zvětšuje se mi břicho je mě špatně jsem unavená a píchí mě v srdci a když jsem si šáhla na břicho tak to vipadalo že mě něco koplo nebo se tam něco hýbalo :unamused:
6. pro 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka očividně si z vás dělá srandu,pochybuju,že tomu človíčku je 11 může to být i chlapec,který se nudí,kdo ví....Moje 5ti letá dcera ví,že k miminku v bříšku je potřeba maminčino vajíčko a tatínkovo semínko :slight_smile: Tak nereagujte a nestresujte se zbytečně. Už jste několikrát psaly a vysvětlovaly,že těhotenství bez styku není možné a podle reakce je mi jasné,že se snaží akorát zabavit,páč se na nic neptá a nezajímá,jen furt píše dokola ty kraviny :confounded:
6. pro 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@tyrisa Já můžu být těhotná už to tady v české republice jednou bylo aha že :unamused:
6. pro 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa tez mi to tak pripada,ale nudim se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@monikachrudinova a reknes nam CO uz tu v ceske republice uz jednou bylo?
@monikachrudinova Milá pseudo moniko...radím ti napiš do brava,toto je seriózní diskuze a né kurník.Stresuješ tu zbytečně nastávající maminky,které už si představují sve nezletilé děti těhotné.Zapoj mozeček,zkus zagooglit a třeba ti dojde,že máš jen zaražený větry.Hodně štěstí....
6. pro 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@monikachrudinova Samozřejmě MARUŠKO,dej vědět až se Ježíšek narodí jo ?
6. pro 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@tyrisa ja bych to viděla na štědrej den :dizzy_face:
6. pro 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@dadous Já na květen podle pohybů střev :grinning:
6. pro 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tyrisa Neboj dám ti vědět
6. pro 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa :grinning: no aby se nam těhulka nepos...a už dnes :dizzy_face:
6. pro 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monikachrudinova Nemusíš,dělala jsem si srandu,jestli mám pravdu tak to tvoje mimi za pár dnů vyjde samo,akorát jiným otvorem a bude pěkně smrdět...zkus vlákninu a hodně pij :grinning:
6. pro 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek