• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

8. června 2016 
@camelinka Tobě jediné věřím tak mi prosím věř taky :unamused:
6. pro 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova tak mi odepis do IP :wink:
6. pro 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova - v 16.tyzdni este ziadne babo nekope, a uz vobec nie pri prvorodicky, maximalne sa sem-tam - raz za par dni - pomrvi a to je vsetko.

Podla toho co pises, mozes mat problemy s hormonami, ale to je v puberte bezne. Aj nalady, aj spavost, aj vytok. Brusko zenam, ktore si vsugerovavaju tehotenstvo zvykne tiez rast, nenechaj to zajst tak daleko, to sa lieci uz u psychiatra :confounded: Daj si skontrolovat stitnu zlazu u endokrynologa, mozno mas znizenu funkciu, na to treba nastavit lieky.
6. pro 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova nahore ti musi svitit cislo u obalky :wink:
6. pro 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova jiste ze to muze byt u zebe porucha, ale psychicka :grinning:
6. pro 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka Já jsem normalní
6. pro 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova - tak to myslim strihalka nemyslela- Ono psycika je silna vec a ked zena "uveri", ze je tehotna, zacne pozorovat symptomy, telo zacne simulovat tehotnost, rastie brusko, vytlaci si z bradaviek mlieko. Ono vsetko je to o hormonoch, hormony sa spustaju aj vdaka mysleniu, takze ak veris, ze si tehotna, telo moze "spolupracovat" a tehotenstvo ti "zahra".

Prosim neber to v zlom, tehotna byt nemozes, bez muza/nechraneneho sexu, to fakt nejde.
6. pro 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@camelinka Jak si mám udělat těhotenskej test když nemám peníze už jsem dnes otom přemýšlela :unamused:
6. pro 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova berus budu si s tebou psat jen pres IP ju :wink:
6. pro 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To snad není možný..................čtu si to tu s otevřenou pusou a s cukajícími koutky :grinning:
6. pro 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@glock Vítej v klubu :grinning:
6. pro 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova no ono se vždycky v břichu něco hýbe :slight_smile: je to pulzující céva .... tzv. břišní aorta a je i vidět jak pulzuje, když se zadíváš na břicho :d
6. pro 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka ja pres ten spek zadny pohyb nevidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2:
6. pro 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ja som to zistila tak že som si z ničoho nič začala pozerat v obchode vecičky pre deti :slight_smile: stale som len svojmu snubencovi niečo nosila že neh sa kukne ake je to krasne :slight_smile: potom jeden večer som z ničoho nič začala rozprávat že chcem syna a že sa bude volat matus :slight_smile: nechodila mi menštruácia ale ja som vedela že test a doktorka mi potvrdia to že tehotna som :slight_smile: mala som nejaku vnutornu intuiciu nejaký šiesty zmysel :slight_smile:stale som sa hlatkala po brušku :slight_smile: no sranda :slight_smile:a este som bola a aj som strááášne unavena spala by som aj týžden v kuse :P držte sa baby :slight_smile:
6. pro 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikachrudinova doufám že brzy přijdeš na to co to je,ale bez toho oného to fakt nejde,to ti tu řekne stovky snažilek :pensive:
6. pro 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zabula ono to bohužel někdy nejde ani s tím oným....další stovka snažilek ti to potvrdí :frowning2:
6. pro 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monikachrudinova podle Tebe bych si teda skočila k doktorovi - s mamkou, těhotná 100% nejsi, takže možná zácpa a nebo jsou i horší věci, nechci Tě strašit, já si tím prošla v 16-ti letech!
6. pro 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pukám tu smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....V 11 letech to je dobrej cvok ta holka :grinning: :grinning: A bez chlapa a těhu ??:grinning: :grinning:
6. pro 2011 ve 21:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
je asi chudák zmatená,at si zajde k dokt.,řekne svůj problém mamce,ta jí snad pomůže,já bych to se svojí dcerou řešila,kdyby měla někdy problémy v životě...........
6. pro 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Díky :grinning: Tohle fakt není normální a jak si už psala dřív, třeba je to nějakej kluk, třeba je to 60-ti letej děda, nebo 2 malý a opravdu 11-ti letý holčičky.....tak aspon, že se zabaví a nejdou zkoušet v praxi, jestli se jim podaří z nechráněného sexu otěhotnět, ale když ta dívka nemá ani menstruaci, tak by spíš potřebovala psychologa, než gynekologa :sunglasses:
6. pro 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glock tohle je taky možnost že to tak je....ale to se asi nedozvíme :confused:
6. pro 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula To bohužel asi ne..........to nemá vůbec nikoho komu říct, že má asi zaražený prdy? A píše nám tu o těhotenství bez sexu.....kde to jsme.....
6. pro 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glock má se poradit s mamkou,nebo dokt.když byla tak chytrá,že umí s netem a najít stránky koníka :confused:
6. pro 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
je zvlaštní, že si maminka ani nevšimne, že jí je špatně a je unavena :confounded:
6. pro 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: ahojte,ja som bola 25.oktobra na laparoskopii,lebo sa snažime dlho o babatko,ale stale nič.No dochtor mi povedal že ja som v poriadku a ale že mam nižšie sliznicu maternice,no a po laparoskopii mi prišla menštruacia 27oktobra,trvala tyžden,a od vtedy mi neprišla,Mala som ju dostat 23-24novembra a neprišla.
:wink: Ešte si nechcem robit testik,mam troška naliate prsia a dost citlive bradavky stale sa mi chce spat,no a som si všimla že chodim častejšie cikat,a nechuti mi vobec jest,a ak zjem tak mi je na vracanie,a mam porad kyselinu zo žaludka.
Beriem vitaminy asi mesiac- kyselinu listovu.Neviem či to može bit vdaka tym vitaminom. :sweat_smile: Noooo nevieeeemm,poradite?
6. pro 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tedy jo, pokud je to někdo kdo si dělá srandu,tak se ti to jednou vrátí,a pokud je to neštastná malá holka s problémem,tak je mi jí líto
6. pro 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula Asi tak.....nebo mohla anonymně napsat nějakýmu gynekologovi.....kolik mají na netu stránek, kde rádí....ale tady je holt větší prča :wink:
6. pro 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula
@dadous
@glock at uz to byl kdokoliv tak se mu to povedlo :sweat_smile: ,resime to,premyslime nad tim. Jestli to byla opravdu holcina s nejakym problemem,tak je smutny ze si toho nikdo nevsiml. a jestli to byli nejaci pubosi co se nudi tak furt lepsi nez 11.leta tehotna :grinning:
6. pro 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek