Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

mahalo
7. pro 2011

Na mne to poznal manzel 😨 a to mi este ani nemeskal mesiacik. Vraj mi chutilo jest, ale myslim, ze to tie konkretne ranajky mi velmi chutili..teraz mam prave naopak nechut do jedla.

Co sa tyka zmien ktore som ja pocitila ako prve, boli citlivejsie prsia, zda sa ze aj tmavsie bradavky a tusim som zistila ze som citlivejsia ked pozeram film atd. Neskor sa pridala nevolnost.

mahalo
7. pro 2011

A btw testovala som sa skor ako som mala dostat ms a vyslo mi to aj tak pozitivne. Je to individualne podla mna u kazdej zeny podla posobenia hormonov v tele.

petkave
7. pro 2011

A keď je to teda téma o prvých príznakoch, musím pridať aj tie svoje... Akosi som pozabudla. To tá Monička ma nejako vyviedla z miery 😀

Prvé som si všimla prsia - mám veľmi svetlú pokožku a zrazu som na prsiach mala veľmi viditeľné cievy a žilky... Doslova modré cestičky po celých (inak bledých 😀 ) prsiach... To vraj býva z prekrvenia... Takže som vedela, koľká bije... A o pár dní na to, v čase očakávanej MS, som slabúčko špinila... Fakt jemne... Zrejme zahniezďovanie. Počkala som ešte 2-3 dni a testla... A bolo to tam.

petrufa86
7. pro 2011

hmm, takhle jsem se už dlouho nepobavila. V 11 a bez sexu být těhotná.asi k tobě půjdu na radu jak nato, my se snažíme bůh ví jak dlouho a stále nic, ale my sexujeme 😀

petkave
7. pro 2011

@petrufa86 možno to je ten problém, že máte sex... 😵

petrufa86
7. pro 2011

@petkave asi, dnes přítelovi večer řeknu, ať mě dá jen pusu, že po tom už konečně možná otěhotním

tyrisa
7. pro 2011

@monikachrudinova No hahaha.Nevím jestli ti to příjde ještě pořád zábavné,ale mě už to příjde trapné.Asi tě nechám adminem smáznout,protože tady je opravdu seriózní diskuze.Akorát tu děláš bordel a já si tu chci přečíst o prvních příznacích těhu.Založ si vlastní diskuzi laskavě.Jestli si těhotná,tak doufám,že od mámy dostaneš pořádně na prdel,páč lžeš a ve svém věku ještě nemáš mít jakýkoliv intimní styk s druhým pohlavím.Na druhou stranu o tom silně pochybuji,když ani nevíš jak otěhotnět.jestli ti narostlo břicho,tak asi moc žereš....(omlouvám se ostatním za ty výrazy,ale obézní děcko se zácpou co se snaží přesvědčit o těhotenství už je na mě fakt moc).
Kdybys byla těhotná jsi postaná strachy a nevyskakuješ tady. 😠

camelinka
7. pro 2011

@tyrisa vyborny,se tu mlatim smichy 😀 😀 😀 😀 😀

romca13
7. pro 2011

@tyrisa tak právě jesm poprskala monitor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 na tuhle diskusi jsem narazila už ráno a byla mrtvá smíchy a vidím že stále pokračuje,,,,

monikachrudinova
7. pro 2011

@tyrisa Tak si mě odmaž mě je to ukradený 😠

mona333
7. pro 2011

Ja som nemala žiadne príznaky okrem toho,že ma strašne bolia prsia, čo sa mi nikdy nestávalo a manžel mi tvrdí, že často jem somariny O🙂, napr. kukuričné chrumky s lentilkami :D

tyrisa
7. pro 2011

@romca13 To jsem ráda. Tady pseudomonička je veselá kopka 😀
@monikachrudinova Di už porodit proboha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sonicata
7. pro 2011

@tyrisa holky čtu to tady a jsem mrtvá mám stejně starou sestruu a to že je čilá to ju ,ale sex považuje za nejechutnější věc na světě sice jí to zajímá je to něco neobvyklého ,ale ona sama by to nechtěla 😀 a za drhé v 11 letech ať je to jakoliv to je prostě scifi ..................ale faskt jsi jmě pobavila tím obézním děckem ze zácpou 😀

tyrisa
7. pro 2011

@mona333 To bych si teda nedala 😀

romca13
7. pro 2011

@monikachrudinova drahoušku, když jsem byla v tvém věku, tak jsem na Vánoce dostala knihu Encyklopedie pohlavního života,,,byly dva díly,, jeden pro 8-10tileté žáby a druhá pro 10-13tileté,,, a tam bylo vše krásně namalováno, popsáno,,, myslím, že bys měla napsat Ježíškovi, aby ti něco podobného donesl,,,,

tyrisa
7. pro 2011

@sonicata Sice to nebyl záměr......🙂 Mě taky došlo,že je to blbost v 11,proto takto reaguji 😝

sonicata
7. pro 2011

@tyrisa ani se nedivím, že máš takovou reakci protože to je fakt síla nevidím všechny její příspěvky a škoda teda že nevidím ...........ale asi to něja smazala nebo co vracela jsem se asi 4 stránk když jsem si přečetla tvůj koment s lízátkem 😀

sonicata
7. pro 2011

Koukám , že jste veselá kopa děvčata tak tu s váma nějakej ten čáasek strávím 🙂a budu sledovat co se děje
😀

tyrisa
7. pro 2011

@sonicata to ani nevím,že něco smazala.....ona toho moc nenapsala,vlastně jednu věc furt dokola,takže není ani co číst 😖 Některé komenty holek fakt stojí zato....jsem se nachlamala jak v pubertě 😀

tyrisa
7. pro 2011

@sonicata To budem rády 😀

camelinka
7. pro 2011

@sonicata jj taky sem necekala ze je tu takova bzunda 😀

sonicata
7. pro 2011

@camelinka jj od tamtud jsem to četla je v tom fakt zmatek 😀 ale je dobrá by mě zajímalo kde přišla na ten 16TT a ty zkratky to je fakt divný v jedenáci letech se takhle orientovat já teda měla co dělat po dvou týdnech a ještě dnes se vyptávám jak telátko a to je mi skoro 30 cet

sonicata
7. pro 2011

@tyrisa já se teda taky strašně smála až jsem slzela úplně jsem si představovala tu ségru mojí jak mi říká víš ségra já jsem těhotná ale neměla jsem sex ...........ještě ke všemu se ségra jmenuje Marie tak ta by to měla možná neposkvrněné 😀

camelinka
7. pro 2011

@sonicata jj to je fakt, ja v tehu shanela info,pripadala sem si jak tukan a nejaky pocitani tydnu sem si musela nakreslit 😀.kdovi kdo to je a kde to vzala 😝

sylvka
7. pro 2011

nepoznala,ani u jednoho těhu 😉 pokaždé mě // šokovaly.radostně 🙂

romca13
7. pro 2011

@sonicata taky by mě zajímalo, jak došla na ten 16tt, od čeho si to jako počítá???? 😀

effkaa
7. pro 2011

@mahalo aj na mne to zistil manzel... v ziadnom pripade sa nesmel dotknut mojich prs, boli tazke, plne, horuce ... to bolo prve znamenie asi 2 tyzdne po oplodneni...

tyrisa
7. pro 2011

@sonicata Tak to jsi mě dorazila 😀

sonicata
7. pro 2011

@camelinka no já teda těhu možná jsem ale je to začátek ještě jsem ani netestovala bo to nemá smysl v 15DC ! Nejspíš se zadařilo koncem MS a tak počkám do nějakého toho 26_28DC ale tahle slečna by mohla dělat vědmu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru