• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

29. dubna 2017 
@effkaa Já jsem to měla stejné úplně jsem šílela jak to bolelo :frowning2:
7. pro 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 vi´d já právě jsme jí psala a ona mě odcekla že to někde v diskuzy je ať si to prolistuji :grinning:
7. pro 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa viď :grinning: Ale ona marie není hmhm jak to kruci udělala tolik holek se tu tak sanží a prd a ona to snad chytla s prkýnka :grinning: Nebo prej spermije dovedou přežívat ve vlhku až 48 hodin říkal někde někdo už ani nevím kde ! Ale je fakt že mi kámoška jako malá říkala že jestli nemůže otěhotnět když se utře po bráchoi do osušky :grinning: njn takové ty Bravíčkářské problémy :grinning:
7. pro 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romca13 asi od toho sednutí na prkýnko mě to prostě nenapsala , že už to tu někde říkala hmhm ........hledej šmudlo viď :grinning:
7. pro 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sonicata tak to drzim pesticky !!! Ja testla 3 dny pred cekanou MS,prouzek vybehl po limitu ale nekecal :grinning:
7. pro 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@camelinka takže jsi těhu nebo to už je ten prcek co ho máš napsaného ???
7. pro 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
snažíme se teprve první měsíc.... Snažili jsme se kolem ovulky.
Včera jsem to měla dostat - ale nedostala, ani dneska...
Mám takové trochu křeče v břiše (ale bolí to jinak než při MS), krkám skoro po každém jídle a bývá mi špatně ale hlavně večer. Začali mi taky padat vlas.
Dělala jsem si ráno test, ale vyšel negativní - myslíte že i tak můžu být těhu?
7. pro 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka zkusila bych ještě počkat ..........a opakovat testy a když do těch 10 dnů nic tak bych pak zašla k doktoru na krev :wink:
7. pro 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata prcek uz je venku :slight_smile:
@eficenka no nevim,spis bych rekla ze se ti teprve rovna telo po HA,ale mozny je vsecko,drzim palce :slight_smile:
7. pro 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka pokud je to 1. měsíc po vysazení HA, tak ještě ani nevíš, jak dlouhý bude cyklus,,, já po vysazení měla třeba jen 25 dní,,, ale můžeš to mít i déle,, zkus za 2 dny další testík a uvidíš,, pokdu by to těch 10ti dnů nedorazila, tak bych došla k MUDr.
7. pro 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@camelinka
@romca13
ano, je to první měsíc po vysazení. U Mudr jsem byla ( jsem sledována co půl roku kvůli problémům co jsem měla jako náctiletá). řekla, že vaječník je v pořádku a že zrovna vypadá, že se uvolňuje vajíčko...
Tak uvidíme, jestli MS dorazí :slight_smile:
7. pro 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka jj me se po vysazeni dely vselijaky veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale to uvidis az casem a treba uz ani nedorazi :slight_smile:
7. pro 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka no vidíš, tak ještě vydrž,, dnes jsi 29DC? třeba jsi měla jen později ovulku a test ti pozitivitu ještě neukázal,,, nebo budeš mít delší cyklus,,,
7. pro 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 ano, jsem 29DC
Díky moc... ráda bych, kdyby už MS nedorazila. Ale co, tak se kdyžtak budeme snažit příště! díky :slight_smile:
@camelinka
7. pro 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka já měla po HA taky problémy první rok jsem vůbec neměla pravdielnej cyklus měsíčky se dostavily kdy chtěli a pak vůbe a byla z toho cysta ,ale taky jsou případy , že holky začali schválně brát antikoncepci na měsíc a pak vysadili a hned byli těhu a moje jedna z nejlepších kamarádek otěhotněla hned po vysazení .........možný je cokoliv
7. pro 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka když mi první měsíc po vysazení přijela MS, tak jsem byla malinko zklamaná,ale pak jsem si řekla, že je dobře že dojela, že aspoň vím, že tělo funguje i bez chemie, takže jem to nakonec brala jako pozitivum :slight_smile: jak dlouho jsi brala HAK ?
7. pro 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se zase cítím jak prostatik chodím čůrat docela dost moč je tmavší jako bych nepila ale piju šíleně :sweat_smile: jen už mi nechutná to co dřív ........nejedou mi chlabíčky a to jsem se mohla utlouct o coca cole nemluvě ! Ovšem ovoce to mi jede ještě víc ,ale mám pak šílené šťávy a ten pocit v puse je šílenej furt jím bobóny ale už fakt je mi znich na nic ,ale dlabu je vesele dál :grinning: jako všechno mám na něco chuť sním to vyhodilabych to ,ale nevyhodím a za chvíly to jím zase a co je teda pravda běda vůni kafe
7. pro 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata K tomu jen dodám, že moje lékařka mi to tak loni i doporučila, vynechat HA a otěhotnět. A stalo se tak. Kromě sebe znám i jiné konkrétní případy, kdy žena otěhotněla hned po vysazení.
7. pro 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misaskul vím i o případech, kdy žena nemohla otěhotnět, tak jí nasadily HAK na pár měsíců a po vysazení otěhotněla,, prý po vysazení do 3 měsíců je největší pravděpodobnost,,,škoda, že si některé holky myslí, že si musí čistit po vysazení tělo a utíkají jim ty plodné měsíce :(
7. pro 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Ano máš pravdu (tedy pokud věřím tomu co tvrdí moje lékařka a té opravdu věřím). Po vysazení je největší šance a očišťování pokud žena nemá zdravotní problémy je zbytečné plýtvání.
7. pro 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja som frčala celé tehotenstvo na klasickej Kofole... Dovtedy som také niečo ozaj nemusela...

Tiež som otehotnela dosť rýchlo po vysadení HAK. Prvý mesiach prišla MS a ďalší už nie...

@eficenka padanie vlasov by som asi nespájala so začiatkami tehu...
7. pro 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heeej, mám další teorii.....píše to sem dívka, která se s kámoškama vsadila, že ta která založí diskuzi a bude mít nejvíc ohlasů vyhrává :grinning: :slight_smile: A tak to je :sunglasses:
7. pro 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 brala jsem HAK rok a 3 měsíce, takže ne moc dlouho :slight_smile:
No uvidíme, kdyžtak si skočím k MUDr. Jako zklamání to brát nebudu, tak se aspoň budeme snažit dál !
Jinak jsem v 16-ti po velké gyn.operaci - mám už jen jeden vaječník, a proto jsem pečlivě sledovaná a měl by být uplně v pořádku !
7. pro 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glock tak to je slečna fakt ubohá .........tady se snaží si holky poradit a ona dělá tohle no přeju jí aby narazila na takovouhle slípku až se o bejby bude snažit sama a bude se snažit něco odzvědět .........fakt moc tohle co dneska ty holky pitomý nevymyslí .......grrrrrrrrrrrrrrr :angry: :angry: :angry: :angry:
7. pro 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hehe monička ještě nepřišla ze školy? No počkáme na ten testík :grinning:
8. pro 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Neboj chtěla jsem tam jít ale měly zavřeno smůla že?
8. pro 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monikachrudinova ještě jsi nám nenapsala, podle čeho soudíš, že jsi v 16 tt, od čeho to počítáš?
8. pro 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cau holky, musela sem sem nakouknout,dneska sem se jeste poradne nezasmala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
8. pro 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romca13 prosimte si nechapava, se to pocita ode dne kdy vstoupil duch svaty ne? :slight_smile: :wink:
8. pro 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek