• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

29. dubna 2017 
@camelinka no nějaký duchy asi v sobě má a měla by je vypustit,,,,,, pak jí to břicho třeba splaskne,,,,
8. pro 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romca13 to jo no :grinning: ,ale dokazes si predstavit co to musi byt 16 tydenni duch? :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@camelinka no raději si to ani nepředstavuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. pro 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt směšný :unamused:
8. pro 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova to uz neni ani smesny,spis trapny. nejsi nam schopna odpovedet na ty nejjednodussi otazky tak se nediv ze z tebe mame vytlem :sunglasses:
8. pro 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova přesně, kdybys nám dokázala odpovědět, tak věřím, že ti tu všechny z nás velmi rády poradí, pomůžou, vyslechnou,,,, ale s tím tvým přístupem??????
8. pro 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urobila som si asi 4-5 testov a bolo mi jasne, ze ak sa vsetky zhoduju, tak nemozu byt pozitivne len tak z prce. :sunglasses:
8. pro 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Podle knížky
8. pro 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova tak si od jeziska prej knizku ve ktere se dozvis jak se delaji deti :wink:
8. pro 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova jak podle knížky??? tak mi to vysvětli?? nerozumím tomu,,,,
8. pro 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova jo najednou to vis. fakt uz nevim jestli si delas prdel, nebo ses vazne tak blba. ostatni mi prominou,ale tohle uz je moc i na me :pensive:
8. pro 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@camelinka já vím jak se dělaj děti
8. pro 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova a delala si to taky?
8. pro 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikachrudinova - holka, tohle je moc už i na mě, věřím, že v 11 letech se může stát cokoliv a opravdu holčena jako ty může otěhotnět, ovšem u tebe se mi tomu ani nechce věřit, nejsi opravdu schopna zodpovědět základní otázky, které, pokud jsi opravdu těhotná, budeš stejně jednou muset zodpovědět doktorovi a rodičům, trošku se zamysli a pokud chceš, aby tě tady holky braly vážně, napiš, z jakého důvodu si myslíš, že jsi otěhotněla ( měla jsi sex, peting, utřela jsi se do ručníku po muži, ..... cokoliv), co jsi vyčetla v knížce, že soudíš, že jsi v 16. t., pohyby zcela jistě ještě necítíš, to je moc brzy. Takže pokud chceš radu tak jednej seriozně.
8. pro 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jak se dá vyčíst z knihy 16.tt, když se všude píše, že se to počítá od poslední menstruace a čtoucí menstruaci ještě ani neměl:slight_smile:. Hezké, to máme termín tak nějak skoro spolu.
8. pro 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j tadle jednat seriozne neumi, uz sme to zkousely vsechny :pensive:
8. pro 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mi to nedalo nereagovat, vědět, že se dá otěhotnět tak jako Monička tak ani necpu prachy do IVF, asi sme z mužem něco dělaly špatně :unamused: :grinning: možná bych měla udělat pro jistotu test dcerce, třeba je to nakažlivý vzduchem :confused: :grinning:
8. pro 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ja myslím že se tady dobře baví nějaka uživatelka vysírka, 11ti leta holka by takhle nepsala, mam neteř 11let, a je to telatko, ktery o takovych věcech nema ani paru a hlavně monička píše docela bez chyb, jen v jedny větě jakoby měla špatně i,y, jinak pravopis v pořadku :dizzy_face:
8. pro 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 no ja taky nevím, proč jsem vyhodila tolik peněz za umělko :grinning:
8. pro 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous holka možná sme se měly nejdřív poradit u Moniky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadous
@mufinka26 no a este byste usetrily :sunglasses: :wink:
8. pro 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 no jo, lína huba, holy neštěstí :grinning:
8. pro 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jsem šla do kolen, jak tu někldo napsal, že TO bude asi ten problém snažilek, že SEXUJOU:grinning:.. ono se to asi fakt dělá jinak.
8. pro 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@camelinka
@dadous :grinning: :grinning: lectak si z nás dělá někdo neuvěřitelnou srandu, nedokážu si představit 11 letou holku tohle řešit :rolling_eyes:
8. pro 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jojo vylozene je to sranda, ze zacatku sme se ji snazily poradit, cokdyby nahodou,ale jen se nekdo snazi zabavit tak otravuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek