Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

zlatickon
29. pro 2011

.ahojte,tak ted jsem uplně zmatena,dnes rano ještě v posteli jsem se měřila,bazalka byla 37.0 o dvě hodky později jsem byla na wc a ružove krvacení,změřila jsem se znovu a teplota 37.2 co to je proč to je?nic mě nebolí,jen ty prsa

pajiskazemlyna
29. pro 2011

@zlatickon
Ahojky, myslím si, že by to mohlo být nidační krvácení - špinění při zahňizďování prďolky, ale nemusí to tak být ..
BT se měří pouze jednou denně a to ještě v posteli, takže 37,0 je ta správná 🙂

zlatickon
29. pro 2011

dekuju,já jsem se pravě lekla té krve tak jsem to skusila znovu.Protože všude píšou že při menz.teplota klesa 😨 .Před chvílí jsem byla zas na záchodě a už byl toal,papír čisty 😕 .ja jsem napnuta jak kšandy. 😵

zlatickon
29. pro 2011

jestě se chci zeptat,při tom uhnizdovaní by to mělo byt jse špinění,ne krev?

papucz
29. pro 2011

@zlatickon ahoj tak ja som mala posledne tiez 2.12. merala som si teplotu, podla toho som zistila ovulku 17.12. a teraz cakam kramy v nedelu, dufam ze nepridu, ale test by uz cosi mohol ukazat, uvidim, ci zajtra rano testnem, tiez sa neviem dockat ako to dopadlo.

petkave
30. pro 2011

@zlatickon ja som si síce nikdy nemerala BT, ale pri zahniezďovaní som mala také ružové špinenie a tiež rýchlo zmizlo... Myslela som si, že sa mi rozbehne ms, hoci nikdy predtým sa mi to tak nestalo a nebola to teda ms. Počkala som pár dní a našla som //. Tak veľa šťastia aj tebe!

zlatickon
1. led 2012

ahojky přeji všem štastný Nový rok.Ta mrcha se mi rozjela,je sice slabší než jindy,včera rano jsem zvracela,bylo mi tak zle že jsem nešla ani do prace a cely den jsem prospala.dnes je mi líp ale pocit na zvracení přetrvává,prsa mě bolí méně.myslím že těhu nejsem i když přítel mi pořád říká že ten menzes nemusí nic znamenat.vadí mi i ruzné vuně ze všeho mi je na zvracení a nemužu do sebe dostat nic z toho co cítím,fuj.néví co si myslet.Ani nevím zda si mám koupit test když ještě krvácím,sice slabě ale krvacím. 😒 😨

krisbar
1. led 2012

@zlatickon - nekupuj si test, len to zbytocne vyvola nadeje, ktore neativnym testom prejdu do obroskeho sklamania. radsje pockaj ci sa ti ms rozbehne a ak ano, tak to bude jasne.
priznaky tehotenstva typu vone, vracanie, atd prichadzaju vo vacsine pripadov az neskor. nie pri 2tt tehotenstva 😢

megy
1. led 2012

@zlatickon jsem asi téhož názoru jako krisbar. všechny tyto příznaky můžeš mít i jako předmenstruační syndrom - při začátku menzes jsem to mívala občas taky a k tomu se přidala ještě migréna, zvracení, nadýmání. uvidíš sama - moc bych ti přála, aby to bylo těhu, ale tohle nevypadá :-/

já na sobě poznala těhu prostě - měla jsem z ničeho nic jistotu, že jsem těhotná, nevím, jak to popsat, ale prostě jsem to věděla, cítila jsem se jinak 🙂

strihalka
1. led 2012

@zlatickon mozno priznaky znaci ze vajko uhnizdilo
, ale bohuzel se neudrzelo a proto ta mrcha...ale hcg stale mas v sobe a rpoto ty priznaky..uvidis, vyckej, test bych nedelala

uzovicka
1. led 2012

Dievcata, ktory den cyklu by som si uz mohla urobit tehu test?Je to az po 28. dni, alebo sa nieco ukaze aj skor, povedzme, 24 den? Alebo, keby som si merala BT, aka by mala byt, aby to znacilo nadejne tehu???? Dakujem a vela stastia a zdravia v novom roku 😉 😉

megy
1. led 2012

@uzovicka já dělala 10DPO cca 25 DC, já to prostě věděla, že jsem těhu a měla jsem slabou čárku 🙂

strihalka
1. led 2012

@uzovicka zalezi na tom kdy si mela ovu, od toho minimalne tech 10dpo

uzovicka
1. led 2012

Mavam uplne pravidelny 28-dnovy cyklus, ovu som nemerala, ale snad niekde v strede.A ta bazalna teplota ma byt vyssia? Kolko asi?

strihalka
1. led 2012

@uzovicka no to nejde podle jedne teploty zjistit....nekdo ma normalne vyssi teploty a nekdo nizssi, neni dulezita tpeltoa, ale krivka, jak se tytepltoy vyvjiji cely cyklus

uzovicka
1. led 2012

Aha, dakujem, tak to sa uz teraz ku koncu cyklu neoplati merat. Az v novom cykle a az po menzese?

zdenka561983
1. led 2012

no já jsem to na sobě nepoznala že jsem těhotná až na to že jsem 14dní v práci tahala těžké krabice a pak až jsem zjistla že jsem to nedostala tak to bylo překvapení když jsem šla na gydu.....

ciocca
1. led 2012

Mě bolela od 17 DC příšerně prsa. To mě teda bolívala i pár dní před MS, ale vzhledem k tomu, že jsem měla cykly okolo 45 dni, tak mě dříve než 40 DC nebolela. No a 27 DC jsem měla na testu ducha (toho už jsem ale měla několikrát), který se mi tentokrát 29, 30 a 32 DC potvrdil.

smisek2011
6. led 2012

A co SLEČNA MONIKA??Dlouho jsem tu nebyla tak nevim co se deje ale zajima me to..Uz vi kde prisla a to tehotenstvi??

zlatickon
11. led 2012

@ljd ahojky,napsala jsi to moc hezky,Já ti děkuju,už nemusím nikde nic hledat.Ja měla menz.29.12.2011,ovulace byla brzo 9den ciklu,tělo mi dalo jasně na jevo že je ovu.chut na sex i přesto ze me bolelo břicho a hlen.Tak jsme na to hupsli(několikrat) 😵 a teplota mi stoupla z 36.6 na 37.0.Držela se tak pár dní a dnes mi teplota klesla na 36.8.Minulí měsíc se bazalka držela nahoře až do příchodu mrchy.Mám i nízky tlak 90 na 60,to jsem měla minulé těhu.Hrozně moc ti děkuju.mějte se a za par dní napíšu zda to klaplo nebo ne ale cítím že ano 🙂

skirt
11. led 2012

Ahoj holky .. právě jsem našla na testu // tak bych se ráda ještě začerstva podělila o své příznaky :D .. které konečně nebyly vsugerované.
První co mě upozornilo byla bolest v bederní části páteře, jedna kamarádka mi kdysi říkala, že poznala těhu podle bolesti v kříži, a já to měla tento měsíc poprvé, a fakt to bylo ono 🙂 ... samozřejmě nafouklé břicho, ale to jsem měla každý cyklus, nicméně faaak jsem mela poslední týden (kolem ms) žaludek na vodě, semtam se mi zatocila hlava ... a taky mě dost bolíí. no a v době očekávané ms me dost píchalo na stranách v podbřichu 🙂 ..

basimka
11. led 2012

Ja som to vobec nezpoznala,aj ked mi meskala mrcha pripisovala som to cyste alebo inemu problemu ani vo sne ma nenapadlo ze mozem byt tehotna,10 rokov nic a minuli rok potrat ZE BY SA ZADARILO?? Neverila som az ked sa mi po mesiaci tocila hlava tak makolegine dokopali aby som si dala zobrat krv v labaku (pracujem v nemocnici) ze to bude rychle a 100 percentna istota a 11.8. 2011 mi potvrdili dehotenstvo ,,to bolo radosti 🙂

basimka
11. led 2012

@skirt gratulujem

minina
22. led 2012

Ahoj holky, omlouvám se, jestli už to tu někdo psal, ale 136 stran je nad moje síly 🙂
V pátek jsem se rozhodla vysadit antikoncepci a pomalu uvažovat o těhotenství.Beru ji už asi 10 let a pauzy dělýám tak jednou za půl roku s tím, že naposledy jsem menstruovala v září. V pá. jsem měla poslední prášek a v so. jsem to měla dostat. Zatím nic a navíc mě od včera brutálně bolí záda v kříži. Kamadárka to měla jako první, podle čeho poznala, že je těhotná. Navíc dneska, když jsem vařila polívku, tak se mi udělalo zle z vařeného kuřecího. A jinak nic nenasvědčuje tomu, že bych to měla dostat. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Moc díky, zítra běžím pro test, ale vrtá mi to hlavou🙂

weri1
22. led 2012

já to poznala až jsem nedostala MS.....měla jsem to pravidelně pomalu na hodinu, takže když vynechala věděla jsem že jsem těhotná....špatně mi začalo být až někdy kolem 7 týdne

lucka1987
22. led 2012

pri oboch pripadoch som mala divny pocit ze po roku a pol cakania sa podarilo 😀 akysi 6 zmysel

minina
22. led 2012

chjo holky, my nečekáme a nesnažíme se 🙂 a podle MS nemůžu měřit nic, když poslední byla v září🙂

demian
22. led 2012

@minina Ahoj,
těhotenství jde zjistit testem teprve po 2 týdnech, nevolnosti jsem měla někdy kolem 5.-6.týdne. Nejspíš Ti je špatně z vysazení antikoncepce, tělo se vyrovnává s hormony 🙂

minina
22. led 2012

@demian No to asi ne. V pá jsem si vzala poslední, včera jsem to měla normálně dostat a fakticky to vysadím vlastně až za týden, kdy nenačnu nové platíčko... Mě by těhotenství ani nenapadlo, ale kamrádka mě navrtala s tou bolestí zad... A pak mám pocit, že se mi dělá bříško, ale to jsme přikládala tomu, že po 30ce se tělo prostě mění a musela byhc přidat na cvičení 🙂 Jako mě by těhotenství ani nevadilo, měli jsme to v plánu za pár měsíců, takže by se nic nestalo 🙂

demian
22. led 2012

@minina Hádat se tebou o tvém těle nebudu🙂 Soudím podle sebe, mě bylo z vysazení prášků už od začátku dost špatně, včetně přecitlivělosti na pachy a chutě. Klasické těhotenské příznaky přišly až poté, co jsem byla víc než měsíc těhotná 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru