• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

8. června 2016 
já.....očekávám 10.6...bůůůůůůůůůů......začla mě včera bolet prsa...jako vždy před ms...:o(((((((....právě jsem psala...že kdybych byla našťouchnutá 18.5.....je to už 19.den..a jsem v tom.....:o))))))))))....ale teď holt musím čekat......
5. čer 2007 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
rosall: no tak to máme hodně podobný...mě právě taky nic není...už mě nic nebolí...břicho mě příjde pořád stejný...tak já nevím...ještě počkám do čtvrtku a pak mažu kdyžtak na gynekologii...co vím určitě že testy si teď už dělat nebudu...vydržím to až na tu náštěvu u pana doktora
5. čer 2007 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
rosall-do 10.juna uz nie je tak daleko,vydrzis to a nech tam je vysnivana fazulka :wink:
5. čer 2007 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
rosall: tak ta teplota je vysoká to by mohlo být na dobré cestě....no tak to já jsem nejdřív oplodněná mohla být 16.5.
5. čer 2007 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
xbimbobl-tak nech ti doki oznami skvelu spravu,ze si v tom :dizzy_face:
5. čer 2007 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale co vím určitě že kdyžtak od příštího měsíce budu měřit ráno bazální teplotu..tak uvidíme aspoň třeba tu ovulaci...
5. čer 2007 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
linka:...kdyby tam byla...ta fazulka..jak říkáš...fakt bych se už ničím netrápila......a furt bych se jen smála..abych měla vysmáté mimčo...:o))))))))).....KURŇA, U BOHYNĚ HATHOR (egyptská bohyně mateřství)....ať jsme v tom!!!!!!!!.....:o)))))))))))))))....děkuji a hluboce se klaním..:o)))))))))))))))
5. čer 2007 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
No ale určitě holky vám dám vědět jak to dopadlo....
5. čer 2007 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: rosall,to bolo dobre :grinning: :grinning: :grinning:
xbimbobl......já asi taky....jen blbý..že přítele vidím jen o víkendech...ale což...nějak se to vyřeší...jenže já ho tím fakt nechci zase zatěžovat.....ty dva roky...to byl marathon.....naděje, zklamání, naděje, pocit selhání...atd....:o(
xbimbobl:...no to musíš...jinak tě budu bombardovat zprávama...až ti zahltím icq..:o))))))))))))))))))))))))))))))..........
5. čer 2007 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
linka:...no to víš, už se uchyluji...všude možně...a škemrám o podporu..:o)))))))))))))))))))))...a egypt miluji.....tak doufám, že egypt miluje mě...a vzhledem k tomu, že vás mám taky ráda.....tak se se mnou svezete..:o)))))))))))))))))))))))))))
5. čer 2007 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dneska se ač nerada budu muset už rozloučit....děkuju vám všem za príma psaní a těším se na vás zase zítra...tak se opatrujte a zítra čauky...už se těsím :sweat_smile:
5. čer 2007 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
rosall-tak v to dufam,ze nas v tom nenechas :wink:
5. čer 2007 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
linka: naopak....já vás v TOM nechám....min. 9 měsíců..:o))))))))))))
5. čer 2007 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
xbimbobl-maj sa pekne,pekny zbytok dna ti prajem
xbimbobl...tož to je škoda....čauvec..:o)
linka:.....ivet tady odsud..taky psala, že je dobré mít nějakou chvíli sex. absenci.....vy pracujete 10 měsíců intenzivně?...a před tím jsi brala hak?
5. čer 2007 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ani to nechtějte vědět. Právě jsem zas utratila litr za hadříky :grinning: A to je před výplatou :unamused:
5. čer 2007 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
nebrala som hak,naposledy myslim pred siedmimi rokmi,ano pracujeme intenzivne a aj ja som rozmyslala,ze by sme si mohli dat na chvilu pauzu,mozno by to pomohlo
5. čer 2007 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
katarina:..jen dobře..:o)))))))))).....musíš mít miminko jak ze žurnálu..to ti povídám...:o))))))))...a co daří se ti dobře?....jak se cítíš?
5. čer 2007 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
linka: a měříš se....?....jíš kyselinu listovou...a zinek...(ten je prý jedinej vědecky ověřenej, že působí na plodnost).....
5. čer 2007 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Rosall, dneska mě bolí zádá jak sviňa :angry: Odjakživa trpím na bederní páteř a dneska se to zas projevuje :unamused: Ale jinak dobrý, ležím, nic nedělám a utrácím :grinning: To zas bude mít můj chlap radost, jak se večer vrátí. Jen mě teď naštvalo, že od 8.do 10.6. má servis24 odstávku :unamused: To nevím, jak budu ty prachy převádět...
5. čer 2007 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic,musim ist,idem nieco ukuchtit na veceru,moc sa mi nechce,mozno sa tu dnes este stavim,tak zatial sa majte krasne bambulky :slight_smile:
5. čer 2007 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
katarina: ty nakupuješ přes internet???.to mě nenapadlo........zítra ti pošlu nějaké akupunkturní bodíky na páteř...nebo ti to povím...jsou to tři body...jak končí bederní páteř..uprostřed na páteři..a vždycky tak dva prsty z každé strany další bod....jsou to takové prohlubinky...když budeš tak 10 min. masírovat...nebo manžílek....určitě se ti uleví....:o))))))......a co jsi nakoupila?
5. čer 2007 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
linka: a nezapomeň mi odpovědět:..:o)))))))))))))))....na : a měříš se....?....jíš kyselinu listovou...a zinek...(ten je prý jedinej vědecky ověřenej, že působí na plodnost).....
5. čer 2007 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
rosall, děkuji :slight_smile: Budu to muset zkusit sama :frowning2: Můj je v práci a vrátí se až večer, to už budu možná spát :unamused:
Zkusím ty věci hodit do alba, tak moment.
5. čer 2007 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
katarina:...jojojo....já se ráda podívám...:o)))))))).....
5. čer 2007 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Taak už je to tam :slight_smile:
5. čer 2007 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
katarina: jdu na to..:o))))))))
5. čer 2007 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek