• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

29. dubna 2017 
katy:.....jsem z toho celá rozňahňaná..:o))))))))).....holčička bude jako panenka......o kolik že bude starší od mého kluka?..:o))))))).....můj kdyby kdyby se narodil , tak v únoru 08
5. čer 2007 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
rossal, tak to asi tak o tři měsíce :wink: Jen teď bude problém, když to bude kluk, když jsem nakoupila tolik růžového :grinning: No co, přinejhorším to schovám na další mimčo, to už musí být holka :slight_smile:
5. čer 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
...:o)))))))))))..no to je dobrý, když nevíš jistě..:o))))))))....ne..to bude holčička..určitě......:o))))))))))))))))...potřebujem nevěstu..:o)
5. čer 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rosall, ono to není jistý až do porodu. Doktorka sice říkala, že tam vidí stydké pysky a čárku :grinning: , ale kdo ti to zaručí, že? Kámošce až do porodu tvrdili, že to bude holka a narodil se Honzík :grinning:
5. čer 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina:...vidíš..to a já si myslela, že dnes už jsou na takové úrovni, že se neseknou...:o)))))))))))).....hele..ale mě to řekla kartářka....a ta má vždycky pravdu...:o)))))))))))))))))))))))))))
5. čer 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to první předpovídali kluka, no a byla to holka, na ult. viděli pupečníkovou šňůru :grinning: , ale byla jsem hrozně ráda, chtěla jsem holku a i druhý dítě holku a teď by mi kluk vůbec nevadil, hlavně, že by bylo mimi :wink:
5. čer 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo, to bych zas tak netvrdila. Kámoška měla být podle třech kartářek už dva roky těhotná a nemá už ani chlapa, natož mimčo... No co, tak bude můj malej chodit doma růžovej :grinning:
5. čer 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cert..ova:....mně to ale řekly..tři kartářky.....:o))))))......a zdarec, jak se vede?
5. čer 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina: no neblbni, mu zkazíš orientaci..:o))))))))))))))
tak som tu zas
rosall-bt nemeriam ani kyselinu listovu nejem,neskusala som este nic kvoli mimi urobit :unamused:
linka:...tak šup......nakoupit..a baštit..:o)))))...když to nejde...musí se tomu pomoct...:o))))))))))))))))
5. čer 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co je to ta kyselina listova to su tablety ci co?
5. čer 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, tak malý to snad nepozná, ne? :grinning: Nebo že by ho to mohlo už tak brzo ovlivnit? No, tak to radši schovám pro to druhé. V pondělí jdu na ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jestli se doktoři shodnou nebo jestli malé do pondělka něco nepřiroste... :grinning:
5. čer 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, jo je to v poho, tak jsme to dneska zkusili a teď bude půst, aby se spermiiky nepobily :grinning: a jak se vede tobě?
5. čer 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
linka, já jsem začala brát calibrum-babyplan, je to pro plánované rodičovství a první trimestr
5. čer 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako dlho ho beries?
5. čer 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
linka, kyselina listová jsou tabletky a jsou moooc důležité. Mají se jíst už před otěhotněním aspoň pár měsíců, zabraňují až z 80% rozštěpům a taky trochu potratům. I když to spolu vlastně souvisí.
5. čer 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cert..ova:..ja ti nevim..je mi ted ouzko......pritel je ve meste...ale vubec mu nechybim a nechce me videt nebo co........ajaj...jeste k tomu vsemu partnerske problemy......:o((...jsme mu psala, ze dnes dcerka bude spat..u taty...a nic..zadna reakce......pritom.....dnes mi psal mejla..jak me miluje........miluje..a fyzicky me videt nechce....jezisi....padam, padam..padam
5. čer 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze pre mna to je uz asi neskoro ich brat?
5. čer 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
linka, tak měsíc, mělo by to pomoci i k otěhotnění
5. čer 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, nepřeháněj :wink: To jsi měla vidět u nás po roce snažení, v době ovulace to byla normální noční šichta, pro oba :frowning2:
5. čer 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
linka, můžeš začít kdykoliv
5. čer 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, tak to mě mrzí a co tak najednou?
5. čer 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
linka, presne jak pise certova, lepsi zacit ted nez vubec :wink:
5. čer 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a člověk má aspoň dobrej pocit, že pro to něco dělá, teda já to tak mám
5. čer 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem vam za radu,tak ja ich asi skusim,ale nedavam tomu velku nadej
5. čer 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
linka za zkoušku nic nedáš a hlavně ti to neublíží
5. čer 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
linka, ono to není ani tak o naději, ale o tom, že když už fakt otěhotníš, tak dáš miminku to co je třeba aby bylo zdravé. A ono to nejvíc potřebuje v době, kdy to ani nevíš, že jsi těhule, protože to se zakládá nervová soustava a páteř. Já je třeba jedla víc než rok před otěhotněním. Kup si je, tím si jen pomůžeš :wink:
5. čer 2007 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka-tak dobre,presvedcila si ma, hned zajtra ich pojdem kupit a uvidime :wink:
5. čer 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
není to o naději, ale já jí mám o to větší, taková psychologie :grinning:
5. čer 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek