Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
7. čer 2007

simlenka:...tak co ty?....hladíš bříško....nemačkáš ho v riflích?..o)

luciakubista
7. čer 2007

rosall,
teplotu nemeriam,totalne som to vypustila,predtym som silela,vsetko som sledovala,ale jak mi lekarka povedala,ze musim na laparku,tak som to prestala riesit.
Inak som 40DC a priznaky? Prsia mam jak balony,dva dni dozadu mi bolo na omdletie a rano som mala zaludok na vode,ale pripisovala som to nedostatku spanku...no snad to bude ok,bojim sa tesit 😒

ygreen
7. čer 2007

Jo a je možnost, že je test falešně pozitivní, pokud bereš antikoncepci a tělo jí už pomalu začíná odmítat nebo máš zvýšenou činnost hormonů, které indikují těhotenství. Ale tuším že to bude spíš malý skřítě než vada organismu 😀 A jelikož se dopředu nemá gratulovat tak negratuluju 😀 😀

rosall
7. čer 2007

ygreen.......ono by to taky chtělo zneužívat ale každej druhej den....:o)))))))))))))))))).............21.6?..to máš ještě času hafu........já mám termín tuhle neděli.......ojojoj...:o)

ygreen
7. čer 2007

Však mi taky dá občas košem 😝 Jak si může dovolit bejt unavenej, když zrovna ovuluju 😀 😀 Teda asi 😅

luciakubista
7. čer 2007

ygreen,
to bolo na mna?

rosall
7. čer 2007

luciakubista:...a bolela tě někdy prsa před ms????..........jen tak pro zajímavst, jak se pohybovaly tvoje teploty, když sis je měřila?

margarita1
7. čer 2007

rosall- no z 36,2 na 36,5, to je pěkné 😀

domina
7. čer 2007

Rosall, když já si vzpomenu na všechny mé příznaky.....a teď zrovna jsem skoro žádné neměla.Jinak ti doporučuji, když nebudeš mít žádné problémy zkusit vydržet se objednat k doktorovi až budeš v takovém 6-7tt, to bys měla vidět srdíčko, dřív bych to moc nedělala, on tam nic ještě vidět nemusí a byla bys vystrašená mimoděložním.Jo a třeba si zkus udělat ještě jiné testy

rosall
7. čer 2007

ygreen...to jo..to je vrchol drzosti..:o)))))))))...vyměnit!!!..:o)))))))))))))))............taky co se hodně doporučuje baštit kyselinu listovou..:o)

luciakubista
7. čer 2007

mne prsa bolia porad pred ms,ale teraz ma boleli trochu inak,viac zvrchu,predtym zboku,ale manza sa smeje,zevraj hovorim kazdy mesiac to iste,mne sa to nezda 🙂
teploty som mala okolo 36.7-37.1,ale nemozem to brat v uvahu,pretoze pracujem na smeny a nemeriala som to presne,preto som sa na to vykaslala.

rosall
7. čer 2007

domina: já jsem odpůrce testů....:o))))))))))))))....takže teď to mám dostat 10.6..a budu čekat a budu čekat a budu čekat.....až třeba porodím..pak uvěřím..:o)

rosall
7. čer 2007

margarita: ......chceš poslat odkazy na tu rodinu.cz???..tam je to fakt úplně super popsaný........

rosall
7. čer 2007

luciakubista:...a něco podpůrnýho jsi brala?..nějaký vitamíny nebo tak něco...manža to ví, že test byl pozitivní?..jak jsi mu to oznámila?..po roce marných nadějích?..:o)

domina
7. čer 2007

Jo táák, já to nečetla, já myslela, že už jsi sis nějaké dělala.A ty zatím sonduješ 😀Tak uvidíš, nech se překvapit.To testování před mensesem ti schvaluji, jako když budeš těhotná, tak ti to neuteče.Já asi neuvěřím, ani když porodím, si budu myslet, že se mi to furt zdá 😀 Tak hodně štěstí

ygreen
7. čer 2007

Ano lucia, to bylo na tebe 🙂 Držím pěsti ať ti to vyjde a jsou // 😵
rosall: mě zase děsně baví testovat, připadám si děsně důležitě 😀 😀 😀
A drzost to tedy je ale měnit ho nebudu, když už jsem si ho tak krásně vychovala 😀 😀 😀 😀 😀

luciakubista
7. čer 2007

ja som sa liecila na anovulacne cykly,mala som vysoky prolaktin a brala som dva cykly clostilebegyt...a nic...papala som listovku,ale len obcas 😀 a manzelovi naordinovala selen...my uz sme boli registrovany v CARU,preto ta laparka...manza ide akorat domov,nevie zatial nic 😀

ygreen
7. čer 2007

Zrovna jsem teď načala opět po půl roce nové balení Calibrum Babyplan. Jsou to skvělé vitamíny - mám po tom mnohem lepší nehty a vlasy

ygreen
7. čer 2007

Tak to bude manžel nadšenej 😵

luciakubista
7. čer 2007

ygreen,
neberiem antikoncepci uz viac ako 3 roky,tak snad 😉

rosall
7. čer 2007

luciakubista:......jéééééé..no to pak řekni, jakým způsobem jsi ho informovala..a jak reagoval?.:o)))))))))))))))))))

luciakubista
7. čer 2007

to uvidim,ale asi ano,vie ako po tom tuzim
holky,dakujem za podporu,letim vitat manzu

luciakubista
7. čer 2007

urcite budem,ale ja nie som ziadna romanticka,tak mu to asi nastrcim a budem cakat...haha

ygreen
7. čer 2007

tak to určitě vyšlo 😵 však už jsem tu četla několik příběhů, jak se holky objednaly do CAR a pak první návštěvu rušily, páč to přišlo samo 😀
jednou jsem po 40 dnech strašila dělohu, že pokud okamžitě nezačne mrcha, tak půjdem k doktorovi a do 12 hodin poslechla 😀 😀

rosall
7. čer 2007

ygreen:......taky jsem četla hodně případů...jakmile se tělo dozvědělo, že jde do nemocnice...hned otěhotnělo radši..:o)))))))))))))))))..........

ygreen
7. čer 2007

Takže....PŮJDEM DO NEMOCNICÉÉÉÉÉÉÉÉÉ 😀 😀 😀

margarita1
7. čer 2007

tak si to řekneme , že jdeme a budeme těhule ne, tak co tady vlastně řešíme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rosall
7. čer 2007

ygreen:...jo!!!....a jdu na umělý oplodnění...na hooooooodně bolestivý umělý oplodnění......ještě dneska!!..:o))))))))

rosall
7. čer 2007

rosall: já už jduuuuuuuuuuuuuuuu

rosall
7. čer 2007

rosall: já už ale doopravdy jduuuuuuuuu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru