Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
7. čer 2007

rosal: já už odchááááááááááázím...:o))))))))))))))))))))))

ygreen
7. čer 2007

Jóóó a taky se mi to vůbec nehodí, protože budeme příští rok rekonstruovat bará, máme malý blbý štěně, příští červen dělám já i manžel státnice, v práci musím udělat do konce roku zkoušky z angličtiny a zkazím si postavu 😀 😀 😀

ygreen
7. čer 2007

Ehm - všechno kromě toho posledního je pravda 😅 Bohužel na mě už není co zkazit - tak maximálně srážka s betonem 🙄

rosall
7. čer 2007

ygreen:.......až budeš doma s mimi...budeš mít času...o))))))))))))

ygreen
7. čer 2007

No já odcháááááááááázím zatím domů 😀 Tak se tady holky mějte a napojím se ještě z domova za pár hodin, abych zjistila, co je nového 🙂 Zprávy v 19.30 mě stejně nebavěj a raději čumim na koníka 😉

rosall
7. čer 2007

zdar...já jdu na to umělé oplodnění do NEMOCNICE..:o)...........zdarec

margarita1
7. čer 2007

Hele a jinak berte teda něco, aby vám to dpomohlo k těhu? Já jen to éčko a pořídím si jeřába 😀

sroubek
7. čer 2007

holky s váma je prča 🙂 🙂 🙂

děkuju za blahopřání a můžete mi poblahopřát ještě v pondělí neb to je fakt mám já su 12.6. ale rok nepovím...jinak o víkendu slavíme s našima a teď mě miláček bere za odměnu na hamu papu a já se musím probrat z tý kocoviny...je líp...ale jsem nějaká tupaaaaaaaaaa 🙂
ale to je asi stálé 🙂

ygreen....o tom stávkování a unavenosti když ovuluju taky vím...zatímco když mám před MS tak se na mě vždycky vrhá 😀
já asi úplně špatně vypouštím feromony nebo co 😀 😀 😀

rossall: taky jsem si toho všimla jak všichni otěhotní jak mají jít do CARU nebo do nemocnice...moje švagrová otěhotněla skoro po roce...když jí našli cystu a hrozila jí i operace...
a kamarádka po 3 letech unavená z CARU a ze všeho, když jí řekli že to normoš nepůjde a ona si řekla hmmm tak asi nebudeme mít děti, nooo... 🙂

takže já si teď říkám to samé...neeeechci děti, přítel studuje, není na to vhodná doba, venku je vedro, jak bych vapadala v plavkách...to už do nich nestihnu zhubnout...pořídila jsem si minisukni...kdoby to pak nosil...a prohlídnou si mě v nemocnici a to buuude huuuusty a neeeeeeprijemny 😀

ivett25
7. čer 2007

Holky, no kde jste? Vy jste vážně všechny v nemocnici? 😀 😀 😀 😀

Rosall, tak co, jak pokračujete s chlapem? Už je to dobrý?

Holky, nevím, kdo se mě to ptal na ten test, který jsem si ráno dělala, ale už jsem to zjistila. Je tady napsáno jen "jednorázový těhotenský test pro sebetestování" je od Unimarku, jsou v něm dva proužky a je v zelené krabičce. Máte s ním některá zkušenost? Já jsem stále bez MS! Dokonce už i mužíček začíná narážet, sice zatím jen ze srandy, že jsem těhotná! Nechci mu nic říkat, dokud by to nebylo jisté! Ale už mě fakt hrabe. Mám doma jen pár oblečků, které jsem jednou koupila ve výprodeji za nízké ceny a musela jsem si je teď prohlédnout. Vím, že by se nemělo nic kupovat, ale říkala jsem si, že když je nevyužiju pro naše mimi, tak je můžu někomu darovat, ale té ceně za bodýčko (29,--) jsem fakt neodolala!! ☹ ☹

katarina82
7. čer 2007

Ivet, tak ten z toho Unimarku je přesně ten blbý, co mi ukázal jen tu slaboulinkou čárečku, i když jsem už měla v krvi hcg přes 32 000!!! Měla jsem tu misku za 60kč, ale to je myslím jedno. Zkus Mamatest 😉

katarina82
7. čer 2007

Holky, kde jste??? Fakt v té nemocnici??? 😀

ygreen
7. čer 2007

Já jsem tady 🙂
Když jsem se natěšená dostala domu, tak manžel chrněl a teď se plouží po bytě jak lemra....... 😠 No jestli si myslí že ho nechám na pokoji teď když možná ovuluju........ 😀

ygreen
7. čer 2007

Ale nikdo tu není, tak já jdu do vany ☹

katarina82
7. čer 2007

ygreen, no to v žádném případě 😀 I kdybys ho měla znásilnit 😀

rosall
7. čer 2007

je tu někdo...náhodou?

Ivett25: s mužem katastrofa, přemýšlím o definitivním rozchodu...

katarina:...byla jsem ještě u našich za pejsáčkama..a koťátkama......

katarina82
7. čer 2007

já 😉

rosall
7. čer 2007

katy...nazdárek, jaký byl den?

katarina82
7. čer 2007

Ale jo, docela to šlo, na zahradu přijela i kámoška, tak byla sranda. A pak přijela prababička a přivezla mi 100euro 🙂

katarina82
7. čer 2007

A jak to dopadlo s chlapem? Furt je uražený?

rosall
7. čer 2007

prababička platí v eurech?..:o))))))))))))))))))))

rosall
7. čer 2007

....je to hrozný....hádali jsme se strašně........že mi to přišlo i líto a řekla jsem mu, jak by reagoval, kdybych byla těhotná....tak na to takovej ten siláckej nesmysl....kdoví jestli by to bylo vůbec moje.....je mi fakt zle..pak jsem jela k našim a tam jsem se trochu odreagovala

katarina82
7. čer 2007

😀 Nám se ztratil praděda za války, tak ji chodí z Německa nějaké eura. Tak až se ji toho nastřádá víc, tak nás všecny podělí.

rosall
7. čer 2007

jak se ztratil?...zahynul?...nebo se stal nezvěstným?......máš na nové oblečky..:o)....už přišly?

katarina82
7. čer 2007

rosall, s chlapama to fakt není jednoduché... 😒 A v takové situaci by tak asi reagoval každý chlap...

katarina82
7. čer 2007

Neee, nepřišly 😠 Asi zítra. Jinak ten děda se prostě ztratil, prostě nikdo neví, kde je. Možná za té války umřel, prostě se to neví.

rosall
7. čer 2007

já ho za to nenávidím....:o((((((((((.....to není možné, aby takhle reagoval....on ví, jak moc ho miluji...prostě to byl takovej ten obranej siláckej kec.....

rosall
7. čer 2007

jééééééééééééžiši...katy ...četla jsem, že mezi příznaky patří i bolení zubů...a ty mě fakt bolely....a protože jsem to nevěděla...tak to určitě nemohla být sugesce..:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))

katarina82
7. čer 2007

Tak proč ho za to nenávidíš? Kašli na to. V hádkách se řekne tolik hnusáren... Mě obvykle nestačila zásoba českých sprostých slov... 😀

rosall
7. čer 2007

nepřišly?...no to je sviňárna!!!!!!!!!!!!...měly přijít i ty růžový, ne?.:o)....ty jo, tak vy máte takovouhle záhadu v rodině. A on se ztratil v německu?

katarina82
7. čer 2007

Za normální situace by to neřekl, byl nasraný, tak to vypustil z huby.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru