• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

29. dubna 2017 
margarita, ale bez léků to bohužel často nejde. To já bych do sebe pro mimčo nacpala cokoliv. I raioaktivní tyč :grinning:
jj, rosall, už zase prožívá líbánky :wink:
14. srp 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já vím,ale zase nechci, kdyby se to pak podařilo,aly měl brouček živiny se samou chemií
14. srp 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita, co by potom měly říkat holky po umělým? To zas nejsou pro mimčo takový drijáky :wink: Navíc k tomu přece papkáš vitamínky, takže má i dost zdravých věcí a hlavně, lepší být těhotná po lékách než zůstat bez mimča... Toť ale čistě můj názor. Buď prostě mimčo chceš a uděláš pro to všechno nebo... Já si vybrala tu první možnost a klidně bych šla i do umělého se všemi těmi injekcemi...
14. srp 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy:...ehm, ehm.........já jaksi...se mi do toho v noci už nechtělo... :pensive:
jestli nebudeš muset přijet a naučit mě to..:o))))))))))))))))))))
14. srp 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy to jo,ale zase se nesnažíme až tak dlouho, chci to nechat do roka, jestli to nepřijde samo, maximálně tomu malinko pomoct a pak když nic tak přistoupit na jiný řešení. já myslím, jestli je u mě někde zakopanej pes tak v hormonech, nikde jinde
14. srp 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, :grinning: :grinning: :grinning: Ale vsaď se, že bych ho našla :grinning: Tak ať tě to Michal naučí, vždyť on ho našel taky hned...
14. srp 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
margrit...ano, ano....vrátili jsme se k sobě...a teď drahouš sleduje mou křivku jako na trní..:o)))))))))))))..hrozně by si to přál..až ho musím krotit.....
čert aby se v těch chlapech vyznal..:o)
14. srp 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy......to věřím...že bys ho našla...jo..řeknu drahoušovi, aby mě navedl..:o)))))))))
14. srp 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarit, já si taky myslím, že máš problém v hormonech... Proto mi příjde zbytečný furt čekat na zázrak... Rosall taky brala nějaké hormony a jak teď hezky ovuluje :dizzy_face:
14. srp 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
margrit: jo jasný....já měla zdroj hormonu úplně v hajzlu..a to štítnou žlázu...a ještě ke všemu velké množství mužského hormonu
14. srp 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
však dr říkala, počkáme přes léto a začneme to řešit, tak ten měsíc už ......., teď řeším přípravy na svatbu, takžeeeeee, jiné starosti
14. srp 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
margri: ..budeš se vdávat, jo??...už po druhé, že?..jesli si to dobře pamatuji
14. srp 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, podruhé? Tak o tom asi nic nevím...
14. srp 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:..no jestli si to dobře pamatuji...možná si to pletu s někým jiným....ale myslím, že jo..že to tak bylo...
14. srp 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
poprvé :slight_smile:))), jen začaly přípravy, jelikož to máme za měsíc a něco :slight_smile:)
rosall- a co s tebou dr udělala?
14. srp 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
margr: na endokrinologii mi vzali krev a zjistili hormonální profil.....a začala jsem brát léky,co mi ten štítovej hormon dodávají.....a pak na gyndě mi taky doktor udělal po nějaké době hormonální profil a zjistil, že mám nadměrné množství mužského hormonu a předepsal mi HAK......páč tenkrát jsem dítko nechtěla.....ale jak to vypadá se mnou nyní..to nevím...každopádně vím, že před tím jsem vůbec neovulovala..a teď ano.............

kurník a s kým si to pletu...že po druhé....nepamtuješ se?
14. srp 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall- a kdy máš dostat MS? Myslíš že to vyšlo? Nějaké příznaky a tak? Kat jak si vzpomínám, ty jsi snad ani nijaké příznaky neměla?
14. srp 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita, já měla příznaky stejný jako před MS... Jen jsem měla hlad a přestala jíst čokoládky...
14. srp 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přemýšlela, jestli zkusit testík, asi 14 dní se teploty držely víš než ovul.,ale teď spadli dolů, tak nevím
14. srp 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky mám na vás takový dotaz,v pátek sem měla mít ovulaci,ale nevím to 100% a od něděle mě bolí na levé straně,je to taková chvilková bolest.Ted sem třeba vytírala a jak sem se natáhla tak mě tam dost píchlo.Myslíte že bych mohla být těhu??? :slight_smile:
14. srp 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
girll, myslím, že podle toho to fakt nepoznáš... :confounded: Podle čeho soudíš, že ovu byla v pátek? Ta krátkodobá bolest na levé straně-to jsem měla před ovu...
14. srp 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina:no vypočítala sem si to.Tak to je jedno,snažíme se teprve 2 měsíce a ten první měsíc sem nic takového neměla.Tak sem myslela,že by to mohlo vyjít.Tak uvidíme jestli z toho něco bude :slight_smile: Když ne,tak se budem snažilkovat dál. :wink:
14. srp 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
girll, vypočítala??? To nejde... Třeba tu ovu teprve mít budeš, když tě píchá na levé straně. Hezky se doma ještě snažte... :wink:
14. srp 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina:no já sem si toho docela hodně přečetla na netu jak se vypočítaj plodný dny...a taky sem našla takový webový stránky kdy to to vypočítají.Ale stejně se budem snažit nadále :slight_smile: A jak dlouho to trvalo vám?? :slight_smile:
14. srp 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
girll, ale to je obecný návod. Podle toho bych měla mít ovu 14DC a já přitom měla ovulaci až okolo 18 dne... Lepší je měřit a víš, kdy ji fakt máš :wink: Ještě v tom snažení ještě třeba dneska a tak pokračujte :wink: Nám to trvalo dlouho, i když jsme se snažili v ty správné dny, ale to je na delší diskuzi...
14. srp 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina:Já si říkala že jestli to tento týden nevyjde tak od příštího začnu měřit.Tak díky a pa :slight_smile:
14. srp 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
gorll, držím palce, ať měřit ani nemusíš začínat :wink:
14. srp 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall- ale to vypadá moc pěkně? kdy zkusíš testík?
katy - čokoládku mám ráda přes ms, nevim, co bych zbaštila :slight_smile:),ale te´d nějak mě chutě opustily
14. srp 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita, rosall má na test ještě času fůru...
14. srp 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek