• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

29. dubna 2017 
katy- to jo,ale kdyžto vypadá takhle krásně, tak nevim, jestli bych to vydržela .-))
katy fungovali ti ovul testy? Já mám doma asi dva
14. srp 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marg, mě fungovaly, teda ony se musejí dělat ve správný čas. První cyklus jsem jich vyplácala dvanáct nebo kolik... A k tomu grafu, já měla tak pěkné grafíky úplně všechny a co z toho? Pak už jsem ani netestovala... Radši...
14. srp 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy - hmmmmm, no,přítel koupil asi 4, dva jsem zkoušela a nic a ještě dva mám, jenže to se musí asi když máš nejnižší teplůtky. Když jsi otěhotněla, ten měsíc jsi pro to něco dělala?
14. srp 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita, já jsem začala měřit teplotu asi dva měsíce po vysazení HA, začala jsem hned brát vitamíny, ale furt nic, tak jsem začala s ovu testy-fungovaly na 100%, ale ty jsem pak vynechala, bylo to zbytečné, protože jsem věděla, kdy ovu přesně mám a dál jsem jen měřila teplotu, pak jsem už pila ty čajíčky, robitussin na hlen, přítel selezink, pak byl spermiogram-super, pak moje lapraka-všechno ok, pak první návštěva v CAR, to jsem zkusila i ten jeřáb a mateří kašičku, ale s nevěřila jsem tomu. No a další návštěva CAR se už nekonala...
14. srp 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, taky jsi kvůli tomu zkusila svoje a čím myslíš, že to bylo, že to trvalo?
14. srp 2007 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margarita, tak to neví ani doktoři. Všechny výsledky jsme měli ukázkové...
14. srp 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspoň, že se vše povedlo a ty jsi se nemusela dál trápit. A co malá kope kope? ještě jsou komplikace s tou placentou?
14. srp 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita, mě už to bylo fakt fuk. Já už byla ready na IVF. Malá kope, právě teď do žeber :confounded: Nic moc příjemnýho :grinning: Placenta se vytahuje nahoru, takže asi budu rodit normálně a ne císařem. Ale to je ještě daleko... I když... Už se to pomalu blíží. Strašně to letí...
14. srp 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi povídej, moc ti přeji ,aby vše bylo v co nejlepším pořádku a bez komplikací :slight_smile:
14. srp 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy. ..copak jsi měla dobrého k obídku?
14. srp 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, chtěla jsem se zeptat, co si o tom myslíte. :slight_smile: V sobotu i neděli mi bylo hrozně blbě, bolelo mě dost břicho a dost mě tam i píchalo, bolela mě i dost hlava(byl to 20a21DC), od včerejška mě už nepíchá jen mě bolí tak zvláštně břicho a je mi tak nějak celý den povrchně špatně (jako když mám jít zvracet a nejdu). Dneska jsem dopoledne měla takovou motejlici, že jsem sotva došla na WC se opláchnout. Teprve v pondělí 22.DC jsem začala brát Utrogestan, tak nevím jestli tu motejlici nemám z toho. Hrozně doufám, že se nám to povedlo (jsem o tom docela přesvědčená), ale bojím se, že by to mohlo dopadnout špatně (už se mi to 2x stalo 5 a 6tt). Tentokrát mám ale ty příznaky nějaký silnější než posledně. Akorát jsem dneska teprve 23.DC, takže testovat ještě nemá cenu. Myslíte, že bych mohla být těhu?
14. srp 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, řecké kuře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď frčíme k našim a na zahradu. Večer jsem tu jak na koníkovi :grinning:
14. srp 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendík..pravděpodobnost je vždycky.....ale já měla snad všechny těhotenské příznaky a těhotná jsem nebyla......jen sugesce...kdy jsi měla ovulaci?
14. srp 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaaty..užij si to.......
14. srp 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím přesně, možná někdy kolem 4-7.srpna. Já vím, že se ty příznaky dají vsugerovat. Ale už dvakrát jsem podobný měla a vždycky jsem těhu byla, jen to bohužel nedopadlo hned v začátku. :unamused: Teď je to ale nějaký moc silný a nějak brzo. Teď jsem dokonce volala na AJ, protože je mi fakt blbě. Může to být po tom Utrogestanu? Jenže mě to začalo už v sobotu a Utrogestan jsem začala brát až v pondělí. Škoda ještě, že nemá cenu testovat. :sweat_smile:
14. srp 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
...lendík..fandím ti.....a jestli jsi přesvědčená, že jsi bez ale....tak to tak je....
já jsem při prvním dítěti hned věděla, že jsem v tom...a snad si dodnes pamatuji i ten okamžik, kdy k tomu došlo....aniž bych se na to musela soustředit....
říká se, že ženská to na sobě pozná......pakliže není takovej blázen jako já, že si to vsugerovává...:o))...takže....dávám ti 85%...o)
14. srp 2007 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendik, ta motanice byla určitě po Utrogestanu, já ji po něm měla taky... :confounded:

rosall, tak já asi nejsem ženská :grinning:
14. srp 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: no páč jsi se z toho doufání pak už taky zbláznila..:o))))
14. srp 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, to je fakt :grinning:
14. srp 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy...booooooože co ty jsi všechno nebrala..i ten ultrogestan?
14. srp 2007 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, jasně, až do 15tt a k tomu Ascorutin. Ten jím doteď a ještě teď k tomu mám zas pro změnu Magnosolv...
14. srp 2007 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
..to jsi už měla předepsaný od doktora nebo samoordinace?.:o)
14. srp 2007 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti bez předpisu nedají. To jsou hormony... To mi dal doktor hned jak jsem zjistila, že jsem těhotná...
14. srp 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je fakt, že jsem si o něj hned řekla :grinning: Jenže on by mi ho stejně hned po prvním špinění dal :sunglasses:
14. srp 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,hm,hm.....hele..teď řeším...ale možná je to....zase moje bláznivina...
od 3.DPO...mě píchá v boku a podbřišku...je to možné?....
14. srp 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
cha cháááááááááááá...:o)))))))))))))....frau doctor!..:o)
...jak bylo dnes?
14. srp 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, neblbni... Zas si to budeš namlouvat a pak budeš o to víc zklamaná :frowning2:
14. srp 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..to nechcu....jasný...budu to, že mě píchá...přiřazovat k zaraženým prdům...o)
14. srp 2007 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo, dneska dobrý. Jen jsme řešili, jestli se bude malovat a chystat malý obyvák pro mimčo nebo nebude. Já jsem tvrdila, že je to zbytečný. Michal s tátou, že nutný... Nakonec jsem teda souhlasila s tím, že se to udělá už teď a oni přišli na to, že vlastně na co, když teď to mimčo svůj pokoj potřebovat vůbec nebude. Takže malý obyvák zůstane ještě na rok zvířatům... A taky mě přesvědčili, abych nekupovala to polohovací lehátko, že místo toho budu mít koš na kolečkách...
14. srp 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, jj, jsou to prdy :grinning: :grinning: :grinning: Já to vím podle sebe, furt jsem zkoumala, co mě kde píchá a pak jsem tu MS obrečela... Pak už jsem ty příznaky radši nezkoumala :unamused:
14. srp 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek