Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
15. srp 2007

sis:...vždyť máš napsaný, že to bude Lacko..:o)))))))))))))))))))))))))

sisstin
15. srp 2007

rosall: no mám no..ale MP to bude stát hodně velký prachy 😅 😅 😅 😅

katarina82
15. srp 2007

certova, tak to známe. U nás to teda není zlý, ale super taky ne. Člověk si musí dávat pozor na hubu 🤐

sis, bez jména tam teda nemůžeš... A co jste nakonec teda vybrali? Starouš chce furt něco co ty ne?

rosall, sis a měřit teplotku, jo??? To by byl vtip 😅

rosall
15. srp 2007

katy:..to přeci neví.....ale cítím to...cítím, že radši užívá svobodu.....:o(

sisstin
15. srp 2007

katarina: voe..mě udolal svým nátlakem a sexuální dovedností 😅 😅 😅 😅

sisstin
15. srp 2007

holky...MĚŘIT TEPLŮTKU NÉÉÉÉÉÉ 🤐 😅 😅 😅

katarina82
15. srp 2007

rosall, už zas stresuješ... Kdyby chtěl, tak s tebou nejede na dovču a tak, ne??? Nepřeháněj zas. Pak se zbytečně nervuješ 😒

katarina82
15. srp 2007

sis, takže pod sexuálním nátlakem jsi zavrhla Vilka a Maxe, jo? 😀

rosall
15. srp 2007

sis: ....a reakce starouše byla?

sisstin
15. srp 2007

katarina: už mě sral..jak do mě furt hučel...a mluví na něj..chudák malej...ať si zvyká na příšerný jména už v prenatálním věku 🤐 😅 třeba vyleze Marianna..a bude po mým 😅 😅 😅

sisstin
15. srp 2007

rosall: no...nutil mě, ať si dám červený víno..a teplou koupel...že nám se to přece stát NEMOHLO 😅 😅 😅 ale když jsem teda přišla od Dr., že to krevní sraženina asi není....tak to vzal v poho..mu nic jinýho nezbylo 😅 😅 a teď je již hrdým nastávajícím otcem... 😝

rosall
15. srp 2007

katy: měl celozávodku....je bez peněz..takže dovču jsem sponzorovala já.....že by se mě teď začaly otvírat oči?...to možná brzo, co???..:o)))))))))

rosall
15. srp 2007

sis:....beztak on byl ten¨, kdo měl spočítanou tvoji ovulaci..:o)))))))))))))

katarina82
15. srp 2007

rosall, to je teda furt to samý, nic nového, ne? Stejně mu to odpustíš... 😉

sisstin
15. srp 2007

rosall: no moje ovu proběhla den před MS...takže jsme chlastali..a já pod vinným odérem a vyčtenýma vědomostma, že jeden den před MS je žena přirozeně neplodná...jsem do sebe nechala vstříknout elixír lásky...hahahahha 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cert..ova
15. srp 2007

sissti, můj děda se jmenoval talacko, ale příjměním 😀 , marianna je hezká
rosall, a co, kdy čekáš ms? a co teplůtky? to je sranda, ani mi nepřipadne, že už je to tak dávno, co jsme tady kecaly 😀

sisstin
15. srp 2007

cer.ova: ono je to Ladislav..jako normálně..bo podle MP to je jméno pro správný chlapy 🤐 😅 😅 😅 😅

rosall
15. srp 2007

kat:....to jo..to odpustím určitě....jen si musím najít koníčka...:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

katarina82
15. srp 2007

certova, ono to totiž vůbec není dávno. Mě to připadá jako před týdnem, no nějak nám to letí... Za chvíli rodím 😖

rosall
15. srp 2007

sis:....:o)))))))))))).....každopádně je určitě jako každej chlap náležitě pyšnej na svoje plodný sperma,ne?..:o)))))))))))

sisstin
15. srp 2007

rosall: prd plodný sperma....já mám výjimečně savá vajíčka 😀 😀 😀 😀 já jsem ta dokonalá 😀 😀

rosall
15. srp 2007

čertova:..jojo.....mě to taky přijde jak nedávno....a bum jsi ve 12. to je neskutečný.....furt jsme nevěděly....fakt je to bomba....
grafík je tenhle: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

rosall
15. srp 2007

sis:..chachááááááááááááááá...no pochopitelně.....pochopitelně...:o))))))))))))))))
jste svoji?

katarina82
15. srp 2007

rosall, on Michal přece vždycky před krámama zlobí, ne? Hlavně aby pak byl na ovulaci ready 😉

sisstin
15. srp 2007

oni chlapi před krámama zloběj 😲 😅 😅 😅 😅 😅 😅

rosall: no možná za rok..pokud nezdrhne 😠 😅 😅 😅

rosall
15. srp 2007

katy: já ti nevím....mám pocit, že bych mu už měla dát nůž na krk....ale představa, že by se odezva nebyla pozitivní....mě ještě dost děsí...

katarina82
15. srp 2007

rosall, ty zas nad tím moc přemýšlíš... Hezky se věnuj práci a nepřemýšlej nad tím. A co ten bývalej?

rosall
15. srp 2007

sis..teď jsem si prohlížela tvoje album....a musím říct...že ti nějak narostla prsa , ne?..o 500%..?..:o))))))))))))))))))))))))

sisstin
15. srp 2007

rosall: já mám kozy furt stejný 😕 velký 😕 😅 😅 😅

rosall
15. srp 2007

kat: ex?....ten volal, jestli bych nejela z humpolce do jihlavy je (dceru a jeho) vyzvednout na jihlavském vlakovém nádraží a nedovezla je do jejich jihlavského domu....a pak se vrátila zpátky do humpolce....tak jsem mu říkala, jestli není vadnej...že makám od nevidím do nevidím.....a on si nemůže vzít taxika za 50 Kč...to mě totálně vytočil..a pak ať si pro holku třeba o půlnoci přijedu....je to fakt kretén jak lampa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru