• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak rychle můžu být těhotná po 4 letech užívání HA?

3. února 2016 
Ahoj holky,
před třemi měsíci jsem vysadila HA, kterou jsem brala 4 roky. Má někdo zkušenosti s rychlostí oplodnění po takto dlouhé době? Teď momentálně mám už asi 8 dní tupou bolest v podbřišku, která se dneškem trochu změnila a je mi nepříjemné se zohýbat nebo se krčit... mám zhruba 5 dní do MS a také začal hustý výtok, bradavky jsou hodně citlivé. Ještě chci dodat, že MS jsem měla normálně pravidelnou jako s prášky. Na test je ještě brzy tak jsem se chtěla zeptat zkušených :slight_smile: Jsem totiž jak napjatá jako na pružinkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moc děkuju předem:slight_smile:
6. led 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem brala antikoncepci 7 let, vysadila jsem v unoru a v dubnu jsem otehotnela...vysledek snazeni bude za par dni slavit treti narozeniny :slight_smile:
6. led 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já brala HA 9 let a otěhotněla za měsíc po vysazení.
6. led 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
antikoncepci jsem brala od 17ti let..s pár nevýznamnými pauzami..navíc jsem měla operované srůsty na vaječnících, revizi brřicha v 19letech, lázně na podporu plodnosti..s gynekoložkou jsme začínali plánovat strategii, jak začneme s hormony, a vysadila jsem ji..a už jsem to nedostala. Apolenka je na první dobrou :grinning:
6. led 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja brala antikoncepci 8 let bez prestavky, v lednu jsem ji vysadila a v breznu jsem otehotnela.
7. led 2014 ve 04:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem brala antikoncepci taky 8 let bez přestávky, v lednu jsem vysadila a zadařilo se v květnu :slight_smile:
7. led 2014 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já brala antikoncepci 10 let a otěhotněla jsem po 9. měsících.
7. led 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem brala antikoncepci zhruba 7 let, a další menstruaci po vysazení už jsem nedostala, otěhotněla jsem hned po vysazení :slight_smile:
7. led 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já brala antikoncepci 5 let a po vysazení jsem se za 4 měsíce dozvěděla, že nemůžeme mít přirozeně děti (mám špatné hormony a HA mi jenom ublížila) a kamarádka ji měla 7 let a otěhotněla hned první měsíc po vysazení :slight_smile: takže je to hodně individuální :wink:
7. led 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že to je individuální. Já brala antokoncepci 5 let a otěhotněla jsem hned.
7. led 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já brala HA 10 let a otěhotněla hned první měsíc po vysazení :wink: aneb tak to dopadá, když si člověk řekne, vysadíme, tak rychlé to nebude :grinning:
7. led 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
poprvé jsem asi po 10 letech vysadila a otěhotněla hned, podruhé jsme vysadila po 2 letech a také hned napoprvé :grinning: Tak přeji hodně štěstí :wink:
7. led 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja otehotnela asi druhy mesic :slight_smile:
7. led 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
HA jsem měla 12 let a otěhotněla jsem vlastně druhý cyklus po vysazení :slight_smile:
7. led 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den děvčata, mužu otěhotnět týden po vysazení antikoncepce?4roky nemam menstruaci a jak sem četla tak je možné otěhotnit bez menstruace hned jak se antikoncepce vysadí, když mám enchráněný pohlavní styk....
10. led 2014 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky 4 roky jsem brala HA lunafem. Před měsícem jsem ji vysadila a snažíme se s přítelem o mimi. Snad se nam zadari moc se na to tesime tak držte palecky. Jinak má někdo zkušenosti s HA lunafem?
3. únor 2016 v 17:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já také brala antikoncepci 10let a byla jsem těhotná hned na první pokus :slight_smile:
Ale mezi vysazením a "pokusem" o mimčo bylo 5 měsíců.
3. únor 2016 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Brala jsem HA 8 let a otěhotněla jsem po půl roce, byl to ale vlastně 4. cyklus, a první po tom, co dorazila MS přirozeně. Měla jsem to všechno rozhozené. Myslím, že je to dost individální... můžeš otěhotnět hned, ale taky třeba za rok :slight_smile: držím palce.
3. únor 2016 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek