Jaká je pravděpodobnost, že jsem těhotná?

elisaf
11. led 2016

Ahoj, holky...

popíšu Vám svoje příznaky. Měli jsme s přítelem přerušovaný sex zrovna v období mé ovulace. Jednou ho vytáhl a já viděla, ze má na něm preejakulát, poté ho znovu zastrčil a pokračovali jsme. Nyní mám 21. den cyklu- cca týden a kousek od onoho sexu a naměřila jsem si bazální teplotu 37,3, mám docela dost hlenu a trošku jsem špinila, bolí mě břicho a hlava. Citlivá prsa nemám.

Jaká je pravděpodobnost, ze bych mohla být těhotná?

nonacek
26. led 2016

@hul řeknu ti to asi takhle jestli od osudneho dne (sexu) uběhlo více jak 10 dni zkus si udělat test,proto ze by mel již byt pravdivý
Jina k si myslím, že ti tady nikdo moc neporadí
Nebo se přidej na diskuzi maminky zdravotních a ty ti řeknou vice

michalelka
26. led 2016

Teoreticky i prakticky můžete otěhotnět holky vždy, když máte ovulaci.. a nebo nemusíte.. nic, než test, či lékař Vám odpověď nedá.. Někdy "stačí kapka" a někdy se člověk snaží a prdlajs. Ale na fóru to asi nikdo nerozklíčuje.. 🙂

hul
26. led 2016

@michalelka tady slo spis o ty lazne. Zda mohou uskodit....

michalelka
26. led 2016

@hul ale moje reakce byla na zakladatelčin dotaz.. 🙂
Jinak si myslíš, že lázně mohou uškodit? Horká voda a pára není úplně košér, ale pokud se mimino má udržet, tak to dopadne..

hul
27. led 2016

@michalelka tak tyhle procedury zrovna nemam 🙂 takze se uvidi. Treba je nakonec me podezreni zbytecne. Dekuju

nikysek12
29. led 2016

Ahoj prosim vas, prisla jste nektera do jineho stavu par dni po menstruaci? Dekuji za odpoved 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru