Jaké byly Vaše prvotní přínaky těhu? Kdy jste testovaly?

dajounka
19. únor 2015

Zdravím 🙂
Tak už sem mi blíží den, kdy má přijít MS, zhruba okolo 23.1.. tak sem zvědavá.. Bolí mě trošku prsa, bradavečky jsou trochu vypouklé, a celkem jsou prsa o dost "těžší".
3 dny, sem měla horečku, občas šla až nad 38.0 ale spíš se držela okolo 37.6, taky mě furt bolí hlava, mám akné které normálně nemám, čůrat chodím i v noci, břicho mám nafoukle stále, jako při MS mi tam i rachotí a propíchává, a mám hrozné a živé sny, kde už mám velké bříško 😀 už sem z toho čekání pojašená ☹
Měla jste některá podobné příznaky, v těhu? Nebo to mám spíš přirovnávát PMS? A kdy testnout?

myskaol
19. únor 2015

@dajounka kromě horečky jsem měla stejné příznaky jako ty 😕 zkus testíka 🙂 za pár dní

dajounka
autor
19. únor 2015

@myskaol
Já už bych nejraději testovala každý den 😕

ronyx
19. únor 2015

@dajounka Mě teda akorát pobolíval podbřišek a měla jsme citlivá prsa.Na malou jsem v noci začala chodit tak před dvěma týdny,před tím naprosto v pohodě. A co se týče testování,každá to máme jinak no.Já testovala a ducha objevila už 8 dní před očekávanou ms,v den očekávané ms jsem měla už mega dálnice 🙂 Já bych nevydržela a už testovala,ale obdivuju tě za tvou trpělivost 😉 Tak hodně štěstí a ať se ti na testíku objeví //

domca2202
19. únor 2015

Také se mi blíží MS která má přijít 26tého tak uvidíme.Každopádně mě bolí břicho tak všelijak a jen chvilkama což se mi zatím ještě nikdy nestalo a to nemluvím o tom jak jsem nafouklá je to divný,prsa mě bolej ale ty mě bolej i když se má dostavit MS tak nevím.Jinak co jsem u sebe třeba zaznamenala je to,že já nikdy ráno nesnídám nějak to do sebe nemohu nasoukat a ted asi posledních 14dní mám hroznou chut po ránu k jídlu 😀 Každopádně jsem ten Tip nedočkavky a začala jsem testovat i když vím,že je opravdu brzy tak bylo jasné že testík bude negativní ale uvidím toho 26tého zda se mrška dostaví. 🙂 Jinak testík bych doporučila když se ti MS nedostaví toho 23tího 🙂 Hodně štěstí 😉

myskaol
19. únor 2015

@dajounka já co jsem přišla na // takovym vtipnym zpusobem jsem testovala ještě týden po tom :D :D nějak jsem tomu nevěřila a celkově i ty začátky byli velmi krušný skrz doktorku, která nepočítala s tím, že když mam PCOS a nepravidelné cykly v rozmezí 40 dnů až 2 roky :D jo ja vím, 2 roky je mazec...
Byla jsem tehdá někdy ve 3.týdnu a ona že to už je aspon 6.týden a že tam není vidět mimi atd mě hnala na revizi. Díky bohu, že pak ještě v nemocnici dělali ultrazvuk, kde už pak bylo i srdíčko jak tlouklo...
Kdyby něco tak se nedej! :D
Tak můžeš zkusit test, ale ať nejsi zklamaná... Já teda měla test od Pepina z Globusu stal asi 32 Kč, ale ten teda už v tom 3.týdnu dálnici jak prase.. zkus ten kdyžtak

wrbka
19. únor 2015

Já měla v tu dobu zhruba ty samé příznaky. .. dokonce i tu horečku. Obrečela jsem to že to ty teploty určitě pokazí. .. no a jsem v osmém týdnu 🙂

dajounka
autor
19. únor 2015

Právě, nevim,, k čemu tyto příznaky zařadit, jestli k nemoci nebo PMS.. dneska už ani zvýšenou nemám, ale mám takové návaly horka, až je mi blbě od žaludku ☹ Možná zkusím testnout zítra, ale myslím si že tam nic nebude, a budu jen zklamaná, a taky bych se divila, že by to bylo hned první mesic po vysazení HA, kterou sem brala půl roku vyšlo.. 🙂 Poslední dobou sem se nekontrolovala, i tak mám pocit, že sem si to vsugerovala když sem si všimla, že mám prsa trochu nadute a hodně žilnaté.. a ještě při té horečce, kterou sem vzala nevím kde..
Ale všem moc děkuji, ste strašně milé! <3

lloupacek
19. únor 2015

Tak já magor testovala už 9dpo, dnes jsem 13 dpo a na testu byl mikro duch, kterymu neverim, dokud zitra nebo pozitri nezesilí.

A co se tyka priznaku - u nas snazilek je tezky urcit co si vsugerovavame a co je opravdovy - protoze psychicka dela divy, a opravdu jde privodit si pichani v podbrisku ctenim vsemoznych diskuzi a priznaku jinych bab🙂

U me jedine co vydrzelo a stale drzi jsou velmi citlive bradavky - nikoli cela prsa jako normalne pred MS. 🙂

fillipepi
19. únor 2015

Já jsem třeba otěhotněla po téměř deseti letech braní HA hned druhý měsíc, takže těhotná klidně být můžeš. 🙂 Druhá varianta, která mě napadá je, že se tělo srovnává právě s vysazením antikoncepce, ale to bys asi neměla zvýšenou teplotu. Já měla příznaky shodné s MS, testovala jsem tedy až 14 dní po vynechání, protože mě nenapadlo, že bych mohla být těhotná - bolela mě prsa, píchalo v podbřišku, podrážděnost, žravost.... podezřelé mi bylo jenom to, že se mi udělalo zle po dvou deci červeného a menstruace nepřišla. 🙂 Testovala bych den po vynechání, ideálně ráno.

marca22
19. únor 2015

Tak já jsem jako prvotní příznak měla ten že se mi sem tam zamotala hlava a taky jsem hodně často musela na malou. Pak se postupně přidal nafouklý podbřišek,citlivá a zvětšená žilnatá prsa, únava a nevolnosti v 7.tt

dajounka
autor
19. únor 2015

🙂 Já se právě na radu všech, snažím nad tím nepřemýšlet, doma o tom nemluvíme, a spíš tento měsíc mám hodně starosti s práci a věci okolo, že sem se občas pozastavila nad tím, že mi není nejlépe, nebo se cítím jinak, což taky asi může být tím vysazením.. 😕 sem 12 DPO, a to všechno mi začíná být až teď, kdy má dojít MS.. což je cca týden, kdy cítím ty změny, kromě toho ze bříško sem cítila vyfouklejší už 5 DPO. Vážně nevím, a čekání mě už zabíjí 😀 ☹

fillipepi
19. únor 2015

@dajounka 😀 A bude hůř! Jestli jsi opravdu těhotná, tak tě čeká mnohem větší čekání ..... to je teprve nedočkavost, kor poslední týdny! Držím palce, ať je test pozitivní. 😉

barulina
19. únor 2015

Nechut k cigarete, k alkoholu, pazravost,unavenort

dajounka
autor
19. únor 2015

@fillipepi to věřím, ale už bych ráda ten klid v duši s pozitivním testem v ruce 😀 😉

elvira
19. únor 2015

Když jsem byla těhotná, tak jsem si byla jistá, že menstruace dorazí každou chvílí - pobolívalo mě břicho jako při ms...
Když jsem těhotná nebyla a pozorovala se, tak jsem měla souhrn těhotenských příznaků - nafouklá prsa, bolestivá, kovová pachuť v ústech, točení hlavy...

smirda
19. únor 2015

@dajounka Na otěhotnění jsem myslela pokaždý před menstruací, i když jsme se ještě nesnažili, tak nějak jsem doufala v nehodu. To jsem měla příznaků - bolavý prsa, špatně od žaludku, bolesti v podbřišku...všechno, co se dalo kde přečíst...a nic. Teď jsem asi v 6.tt (na gyndu jdu zítra a modlím se, abychom zvládli první trimestr 🙂). Všechno, co jsem cítila, byly takové ty příznaky, které jsem cítila i v rámci PMS, takže jsem si říkala, že to určitě nic nebude 🙂. Jediné, co by se dalo brát za opravdické a jednoznačné, bylo dvojí špinění a jedna kapka krve cca týden před termínem menstruace.

kacbal
19. únor 2015

@dajounka mě začalo být špatně od žaludku, nejen ráno, ale i v průběhu dne. A neměla sem vůbec chuť na sladký, které jinak miluju. Jiný příznaky jsem asi neměla.

kacbal
19. únor 2015

@dajounka a testovala jsem už 2 dny před očekávanou menstruací a měla sem jenom úplně slabého ducha. Tak sem myslela, že nic. Ale v den, kdy mi měla menstruace přijít, tak sem si udělala clearblue test, a ten už byl jasně pozitivní 🙂

smirda
19. únor 2015

@dajounka jo a MS jsem měla poněkud nepravidelnou, od 26 dní až po 31. Podle aplikace/kalendáře to tentokrát vycházelo na 26 dní a testovala jsem 30DC a pak druhý test 32DC - oba byly pozitivní, i když ten první slabě. U toho druhýho mi úplně zatrnulo, že se ta druhá čárka neobjeví (chvíli jí to trvalo 🙂), takže další už dělat nechci 🙂.

dajounka
autor
20. únor 2015

Všem moc děkuju 🙂
Vypadá to, že MS se mi dnes rozjíždí :'( zatím tedy spíš špiním.. no, ale asi je jistota, že tehu nejsem ☹

lloupacek
20. únor 2015

Dámy jsem dnes 14 DPO a ukázal se mikro duch - nechce se mi tomu věřit, protože jsem ovulovala na špatné straně. vidím ho jenom já nebo i vy?

myskaol
20. únor 2015

@lloupacek když se na to co nejvíc zaměřím asi tam možná něco vidím, ale těžko říct 😕

lucie255
20. únor 2015

Já ho vidím dobře ☺

lucinka58
20. únor 2015

Už jsem Ti to komentovala v jiné diskuzi 🙂 Vydrž do zpoždění 🙂

wrbka
20. únor 2015

@lloupacek zkus ovulační test... ten mi ukazal zrezřetelnějšího dusika.

maribea
20. únor 2015

@dajounka měla jsem stejné příznaky, i tu horečku, ale jednodenní (přisuzovala jsem to tomu, že dcerka zrovna lapla nemoc Ruka-noha-ústa). Pořád jsem nadávala, jaká je ta psychika svině 😀 Testík byl naprosto jasný 3 dny před MS 😉
@lloupacek když si nakloním obrazovku, je vidět víc než jasně 🙂 myslím, že je to tam 😉

nyna87
20. únor 2015

@dajounka blazne,ja po vysazeni HA otehotnela prvni mesic uz 2x,jsou takovy.Priznak byl jedinej a to ten,ze mi nedorazila MS,driv jsem netestovala,ani me to nenapadlo.Drzim palecky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru