• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký těhotenský test považujete za spolehlivý?

28. února 2017 
Ahojky, jaký test považujete za spolehlivý? já si koupila mamatest, ale moje kamarádky mě zrazovaly, že kolikrát vychází chybně... tak nevím jaký koupit. Děkuji.
31. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám nejlepší zkušenost s Clearblue, jako jediný byl poměrně brzo jednoznačný, ostatní ukazovaly všelijak. Hodně štěstí! :slight_smile:
31. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja mám práve dobrú skúsenosť s mamatestom, žiadnemu inému už neverím :wink:
31. črc 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mamatest..... prijde mi spolehlivy
31. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam vyborny zkusenosti s mamatestem :wink: :wink: :wink:
31. črc 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
určitě Mamatest. Levný, spolehlivý, bez falešně pozitivních duchů, když jsem těhotná byla, tak pěkné čárky, když ne, tak ani ťuk. Bohužel přestali vyrábět citlivost 25 a nutí "nám" blbou 10, no, co už:slight_smile:
31. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že je to úplně jedno...jen bych nedávala zbytečně peníze za ty, které mají těhotenství ukázat ještě před očekávanou menstruací - mě totiž neukázaly testy těhotenství dřív jak několik dní po očekávané menstruaci a to ještě slabě, i když jsem dělala z první ranní moči.....měla jsem nějaký růžový, dva kusy v balení
31. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamatest, obě mé těhotenství spolehlivě odhalil už první den vynechané MS :wink:
1. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tibi, ahoj :slight_smile: To nevíš, že většina koníka přísahá na Mamatest? :grinning:
Já jsem o testech nevěděla nic, poprvé mi ho nabídli, tak jsem si ho vzala (mám na mysli ten obyčejný - 2 proužky v krabičce za cca 30 Kč), udělala s ním dobrou zkušenost, tak jsem už podruhé nechtěla jiný.
1. srp 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Spolehlivé by snad měly být všechny, které jsou ke koupení v lékárně, neee??? :confused: :confused: O nějaké nespolehlivé značce, která by ti ukázala těhotnství, aniž bys těhotná byla (a opačně), nevím a ani jsem neslyšela.......
1. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakykoliv, kdyz neni po datu spotreby a delas si ho az kdyz je cas, ne x dni pred terminem MS :wink:
vyplati se pockat min. na termin MS nebo i par dni po :wink:
a stejne jediny spolehlivy vysledek ti da rozbor krve :wink:
1. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jednoznačně růžový mamatest..u ostatních jsem už byla svědkem,že bylo ukázano těhu..ale nebyla to pravda.Navíc mamatest je dost levný a jsou v balení dva:slight_smile:))
1. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ja musim rict ze mamatest mi uz nekolik krat vysel jak falesne pozitivny. A neslo jen o ducha ale viditelnou tlustou druhu carku. Stalo se mi to uz nejmin 3x. A neslo ani o chemicke tehu, protoze krev pak byla vzdy negativni.
2. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamatest :wink:
10. srp 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny
10. srp 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejkrásnější těhu čárky dělá rozhodně Mamatest :grinning:
11. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě taky ukazoval mamatest čárky a těhu jsem nebyla. Pětadvacítka byla dobrá, ale desítka je na nic.
11. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
testovala som o dušu..hrozné peniaze som za testy vyhodila.
možem potvrdit čo tu už bolo písané,pre mna je Mamatest jednička. :wink:

A pozor na moc citlivé testy..neraz mi ukázal čiarky,srdce mi bušilo o 106..a bohužial nič z toho nebolo.. :unamused:
12. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně mamatest dvakrát ukázal falešně //,nedoporučuji...ale každý jsme jiný...
19. srp 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja proste nevim co nato rict jsou stejny proste jaky koliv koupite :slight_smile:
9. dub 2013 v 10:46  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všude jsem četla ódy na mamatest, ale ve dvou těhotenstvích jsem měla na mamatestu // až cca ve 3. měsíci, kdežto na nejlevnějším testu z Tesca nebo z lékárny krásné // hned od začátku. Za mne nedoporučuju.
9. dub 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla GS Mamatest, pak obyč. z lékárny (myslím dr. max) a pak dražší Predictor Early +-90 kč (takové to pero, ulamovací).
Mamatest jsem využívala nejvíc, každý měsíc, nikdy mi neukázal ducha nebo něco, když jsem neotěhotněla a když to přišlo, ukázal mi ducha už 10 dní po ovu (3-4 dny před očekávanou MS), čárka pak jen sílila. 2 dny po zpoždění MS mi ukázal krásné // i dr. max a Predictor jsem zkoušela také 2 dny po zpoždění (avizují prokázání těhu 4 dny před očekávanou MS) a tam nic a to jsem si říkala, jak si tu část ulomím a schovám na památku a prd.
10. dub 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Za mne na stopro Mamatest. Testovala jsem o 106 několik měsíců. Nikdy žádný duch (to by mne asi omývali, kdybych byla natěšená a pak zjistila, že to je vadný test). , až pak jednou 12 DPO krásné //. Ty DPO vím přesně, bylo to přes IVF. Pak jsem s radostí testovala každý den a kochala se těma //.
19. bře 2014 ve 22:58  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, za mě těhu testy Dr. Max a digitální test clear blue (ale příjde mi zbytečně drahý) :wink: .
19. bře 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zkoušela gs mamatest. ukázal těhotenství i před ms
10. dub 2015 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sama za sebe musím říct,že byl pro mě nejlepší test z dr.maxe...Lady Max.Páč když jsem si udělala test, byl krásně viditelně pozitivní, den poté jsem si udělala mamatest a je tam sotva viditelný duch...nemít těhu potvrzené z krve,tak si toho ani nevšimnu.Takže za mě určitě Lady Max :slight_smile: PS: HCG v krvi byl na hodnotě 270, takže si myslím, že už celkem dost....
3. říj 2015 v 17:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si vzdycky koupila mamatest ale dneska jsem si byls koupit s ze si ho udelam a myslela jsem ze zesilim.
23. srp 2016 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obnivuju diskuzi. ..v minulém cyklu jsem měla zpoždění. ..Udělala jsem si mamatest a měla ducha...den na to z ranní moči od dr.maxe a snehobilo:-/den na to přišla menstruace.
Četla jsem,že mamatest děla falešný duchy. .
Tento měsíc budu testovat az bude zase zpoždění.
Mam Dva testy. Dr . Max a mamavit. ..jen tentokrát asi obrátím pořadí. ..a nejdřív udělám ten od Maxe. Co myslíte
27. lis 2016 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Udělala bych to taky tak...mamatestu moc nevěřím :wink: nebo spíš mi tak nevyhovoval...
27. lis 2016 v 15:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky obnovuji diskusi...delala jsem si.mamatest a slaboulinka carka jde videt, co myslite..jinak jsem s plne vy rpana, prsa.me boli...boli me kazdy mesic ale zed vice...
16. únor ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Druhou asi vidis jen ty, pockej jeste tyden a budes mit jasno:slight_smile:
16. únor ve 13:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek