Je ještě brzo na testování?

dareenn
17. zář 2019

Ahoj všem, prosím o váš názor 🙂
Mám dlouhé nepravidelné cykly, někdy 28nebo 30 dnů, jindy zas 36-40... Ovulaci většinou poznám podle bolesti a hlenu, tentokrát jsem ji měla dokonce "pojištěnou" ovu testy - pozitivní byly 4.-5.9. - to byl 17DC. Nechráněný styk proběhl 3.9. Od cca 7dpo mě bolí prsa (při PMS mě nikdy nebolí), táhne mě podbřišek a bolí v kříži. Dnes jsem 29DC a asi 12dpo, test zatím negativní, na jednom jsem viděla sotva znatelného ducha, ale možná si to jen vsugerovávám. Myslíte, že při mé délce a nepravidelnosti cyklu je na testování ještě brzo? Kdy je tak po ovulaci nejlepší testovat? Jestli je teda vůbec nějaká šance že by z toho něco bylo 🙂

denca033
17. zář 2019

@dareenn tak nejlepší je testovat až po vynechání ms

hanulkaha
17. zář 2019

Ja mela cykly dlouhe 30-32 dnu a uz 10dpo jsem mela na tt pekne dusiky 😉

hanulkaha
17. zář 2019

Tomuhle dusikovi 10dpo jsou ted 4 měsíce 😊

dareenn
autor
17. zář 2019

@denca033 to vím taky, ale tak když nevím kdy to bude?

denca033
17. zář 2019

@dareenn u takhle nepravidelném cyklu teda fakt nevím. asi nic jinýho než hlídat sebe a pokud se onen měsíc nedostaví ms tak testovat. já to měla pravidelný vždy 28dní a dva dny po vynechání ms jsem měla krásně viditelnou druhou čárku na tehu testu. takže ti fakt neporadím. prostě to hlídat

hasara33
17. zář 2019

@dareenn ahojky, také jsem měla nepravidelnou menstruaci a někdy hoooodně dlouhé cykly, ne jednou jsem byla na vyvolávací injekci..... nicméně když jsme se snažili a já si hlídala ovulaci takže přesně vím kdy byla tak tohle byl můj test 13 DPO ☺️ obávám se, že u tebe by se už taky něco mělo ukázat, ale samozřejmě jistojistě to říct nemůžu, zkrátka nezbývá než ještě čekat

denca033
17. zář 2019

@hasara33 ono je to fakt naprd když to někdo má fakt hodně nepravidelný. nikdy nevíš kdy ms přijde nebo nepřijde. a pak nezbývá nic než hlídat a čekat

sudylichozrout
17. zář 2019

@dareenn pockej na zpozdeni menstruace. U zdrave zeny je faze od ovulace do menstruace 10-16 dnu. 17DPO testuj, pokud se nerozkrvacis.

hasara33
17. zář 2019

@denca033 ano to je pravda, vím o tom své ...ono dokud se nesnažíš o mimi tak to moc neřešíš jenomže když se začneš snažit, pak třeba přijde "zpoždění" a ty už začínáš mít naději a opět přijde studená sprcha tak to na psychickém pohodlí moc nepřidá ...za ten rok a půl, co jsme se snažili jsem to takhle měla několikrát 🙄

katherine177
17. zář 2019

@hanulkaha také jsem měla ducha 10 dní po styku

gracinka7
17. zář 2019

Já bych prostě z vesela souložila dál a test udělala třeba za dva týdny. Bud MS přijde nebo ne. Těhotenství stejně neurychlíš, tak je jedno, jestli to zjistíš později.

ebak
17. zář 2019

@dareenn zkus za dva dny znovu, budeš 14dpo a mohlo by už něco být vidět;)

hajglish
24. zář 2019

Zdravím všechny.Byla jsem nedočkavá a tak jsem si udělala jen tak test 12DPO a viditeho tam? Nebo jsem jen zmagořená? Dekuji za odpovědi

hanulkaha
24. zář 2019

@hajglish je tam! 😊👍🍀

hajglish
24. zář 2019

@hanulkaha Ja si rikam zda treba ho tam nechci jen videt 😄☺️

hanulkaha
24. zář 2019

@hajglish nene, to uz je skoro i carka 😊 myslim ze mohu tise gratulovat 🍀

hajglish
24. zář 2019

@hanulkaha uvidime ☺️Doufam ze jo,ale nebudeme nic zakrikavat