Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je ještě šance, že se ukáže gestační váček?

mischaell
2. srp 2019

16DPO testy zatím takto ale podle krve dr.říká že hcg je málo a potrácím je ještě šance že se gestační váček ukáže? díky moc

moxha
2. srp 2019

Pokud je hladina hcg nízká a nebo klesá,pak se opravdu jedná o potrat a šance je velmi malá

dat
2. srp 2019

To ti bral.krev jen jednou?

mischaell
autor
2. srp 2019

@dat Jj v pondělí bude brát znovu

ilema
2. srp 2019

A víš kolik to bylo? Jen pro příklad, já jsem měla někdy okolo toho 20dpo 260. Taky prý celkem málo a teď jsem 24tt.

mischaell
autor
2. srp 2019

@ilema to nevím,ale zase si říkám že je třeba brzy aby tam něco bylo uvidíme v pondělí

valentovapetra
2. srp 2019

@mischaell Já byla na kontrole v úterý, to jsem byla 20DPO a nic nevideli..hcg jsem mela 1000...a vcera 22DPO uz sel vacek videt 😊jenvteda tezko rict, jaky si ty mela hcg

mischaell
autor
2. srp 2019

@valentovapetra tak já mám 17DPO tak snad he ještě brzy

hezz17
2. srp 2019

A můžu se zeptat z jakého důvodu jsi byla na krvi tak brzy?

pajamo
2. srp 2019

Nechápu proč běhat hned k doktorovi a na krev když tam je jasné že ještě nic neuvidí a bude akorát strašit. Počkala bych do 6 - 8tt a pak pokud nekrvácíš nebo nemáš jiné problémy šla na prohlídku

mischaell
autor
2. srp 2019

@hezz17 protože odjíždíme na měsíc pryč a myslela jsem si že už něco bude vědět

mischaell
autor
2. srp 2019

@pajamo no to už vím akorát mě pěkně vystrašil,ale odjíždíme pryč tak jsem myslela že něco bude

pajamo
2. srp 2019

@mischaell podle profilu máte už dvě děti, to snad sama víte že tak brzy je prostě brzy a nic tam nebude a je to buď a nebo.

valentovapetra
2. srp 2019

@mischaell já bych nešla tak brzy, jak sem sla...ale mela jsem problemy s mocakem...tak jsem radeji sla..😊 podle me, bylo brzy 🙂

journals
2. srp 2019

To ti tu přeci nikdo nikdy neřekne. Na jakékoliv úsudky je brzy. Doktor při vyšetření stejně nic neuvidí. Ideální čas na objednání k lékaři je za ten měsíc. Já bych nějaké případné těhotenství úplně vypustila a uvidíš jak to bude. Zbytečně se nervuješ.
Jen tedy jestli jedete do ciziny, tak to není moc dobře načasované. Udělala bych si hodně dobré pojištění pro případ komplikací ☹

dat
2. srp 2019

@mischaell kasli na.nej a jeho ukbapeny zavery, 15 dpo je opravdu brzo a.jeste to nazvat potragem.. Sbal se odhed, odpocivej a drzim.palce 🙂

valentovapetra
2. srp 2019

@dat souhlasim 😊

mischaell
autor
2. srp 2019

@journals no právě jedeme do Chorvatska takže proto jaem chtěla ještě něco vědět,nic nechám to tak ještě jdu v pondělí a uvidíme

balisek1
2. srp 2019

Já si myslím, že na takové závěry je opravdu ještě dost brzy, vždyť čárka na testu krásně sílý, navic 16 dpo jsou vlastně 2 dny zpoždění a to tam opravdu ještě nebude nic vidět, a zpočátku je hcg nízké, určitě bude vše v pořádku, je to na začátku
☺ Držím pěsti ✊

mischaell
autor
2. srp 2019

@balisek1 díky moc uvidíme po neděli jestli hcg stoupne snad ano

balisek1
3. srp 2019

@mischaell určitě stoupne ☺ dej vědět, jak jsi dopadla ☺

mischaell
autor
3. srp 2019

@balisek1 jasně dám vědět sama jsem zvědavá

linee
3. srp 2019

@mischaell drzim moc palce. Mne moje dr. rikala, at nechodim drive nez v 7tt, jenom bych se stresovala a je lepsi to nechat na prirode. HCG mas nizke, navic musis vedet, zda mas pravidelnou ms a ktery den mas ovu, aby to slo nejak urcit aspon teoreticky. Drzim palce, at je vse v poradku a dovolenou si uzijes🙂

mischaell
autor
3. srp 2019

@linee díky no ms mám nepravidelnou ale ovule podle bolestí byla asi 16.7.

mischaell
autor
3. srp 2019

Tak z nervozity jsem zkusila digi test 18DPO tak snad už bude jenom líp

adenka84
3. srp 2019

@mischaell drzim moc palce.. kdyby se ti, cokoliv nezdalo, bolelo brisko pri jedne strane...supajdi okamzite k lekari..
Ono se rika, ze je v 6.tt brzy.. ale uplne pravda to take neni.. Zacatek tehu je proste riziko, kdy se muze cokoliv stat.. ja treba minuly tyden bojovala o zivot.. ( viz muj clanek) nechci strasit spis varovat.. podporit te v tom, ze chces mit ve vsem jasno...
Hodne stesti...

dat
4. srp 2019

@mischaell drzim palce 🙂

mischaell
autor
5. srp 2019

Díky moc za podporu hcg v pátek bylo 220 a dnes tam byla zatím malá dutinka je to na dobré cestě

dat
5. srp 2019

@mischaell tak vidis, drzim palecky, priste uz bude krevetka 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli