Je ještě šance, že se ukáže gestační váček?

mischaell
2. srp 2019

16DPO testy zatím takto ale podle krve dr.říká že hcg je málo a potrácím je ještě šance že se gestační váček ukáže? díky moc

moxha
2. srp 2019

Pokud je hladina hcg nízká a nebo klesá,pak se opravdu jedná o potrat a šance je velmi malá

dat
2. srp 2019

To ti bral.krev jen jednou?

mischaell
autor
2. srp 2019

@dat Jj v pondělí bude brát znovu

ilema
2. srp 2019

A víš kolik to bylo? Jen pro příklad, já jsem měla někdy okolo toho 20dpo 260. Taky prý celkem málo a teď jsem 24tt.

mischaell
autor
2. srp 2019

@ilema to nevím,ale zase si říkám že je třeba brzy aby tam něco bylo uvidíme v pondělí

valentovapetra
2. srp 2019

@mischaell Já byla na kontrole v úterý, to jsem byla 20DPO a nic nevideli..hcg jsem mela 1000...a vcera 22DPO uz sel vacek videt 😊jenvteda tezko rict, jaky si ty mela hcg

mischaell
autor
2. srp 2019

@valentovapetra tak já mám 17DPO tak snad he ještě brzy

hezz17
2. srp 2019

A můžu se zeptat z jakého důvodu jsi byla na krvi tak brzy?

pajamo
2. srp 2019

Nechápu proč běhat hned k doktorovi a na krev když tam je jasné že ještě nic neuvidí a bude akorát strašit. Počkala bych do 6 - 8tt a pak pokud nekrvácíš nebo nemáš jiné problémy šla na prohlídku

mischaell
autor
2. srp 2019

@hezz17 protože odjíždíme na měsíc pryč a myslela jsem si že už něco bude vědět

mischaell
autor
2. srp 2019

@pajamo no to už vím akorát mě pěkně vystrašil,ale odjíždíme pryč tak jsem myslela že něco bude

pajamo
2. srp 2019

@mischaell podle profilu máte už dvě děti, to snad sama víte že tak brzy je prostě brzy a nic tam nebude a je to buď a nebo.

valentovapetra
2. srp 2019

@mischaell já bych nešla tak brzy, jak sem sla...ale mela jsem problemy s mocakem...tak jsem radeji sla..😊 podle me, bylo brzy 🙂

journals
2. srp 2019

To ti tu přeci nikdo nikdy neřekne. Na jakékoliv úsudky je brzy. Doktor při vyšetření stejně nic neuvidí. Ideální čas na objednání k lékaři je za ten měsíc. Já bych nějaké případné těhotenství úplně vypustila a uvidíš jak to bude. Zbytečně se nervuješ.
Jen tedy jestli jedete do ciziny, tak to není moc dobře načasované. Udělala bych si hodně dobré pojištění pro případ komplikací ☹

dat
2. srp 2019

@mischaell kasli na.nej a jeho ukbapeny zavery, 15 dpo je opravdu brzo a.jeste to nazvat potragem.. Sbal se odhed, odpocivej a drzim.palce 🙂

valentovapetra
2. srp 2019

@dat souhlasim 😊

mischaell
autor
2. srp 2019

@journals no právě jedeme do Chorvatska takže proto jaem chtěla ještě něco vědět,nic nechám to tak ještě jdu v pondělí a uvidíme

balisek1
2. srp 2019

Já si myslím, že na takové závěry je opravdu ještě dost brzy, vždyť čárka na testu krásně sílý, navic 16 dpo jsou vlastně 2 dny zpoždění a to tam opravdu ještě nebude nic vidět, a zpočátku je hcg nízké, určitě bude vše v pořádku, je to na začátku
☺ Držím pěsti ✊

mischaell
autor
2. srp 2019

@balisek1 díky moc uvidíme po neděli jestli hcg stoupne snad ano

balisek1
3. srp 2019

@mischaell určitě stoupne ☺ dej vědět, jak jsi dopadla ☺

mischaell
autor
3. srp 2019

@balisek1 jasně dám vědět sama jsem zvědavá

linee
3. srp 2019

@mischaell drzim moc palce. Mne moje dr. rikala, at nechodim drive nez v 7tt, jenom bych se stresovala a je lepsi to nechat na prirode. HCG mas nizke, navic musis vedet, zda mas pravidelnou ms a ktery den mas ovu, aby to slo nejak urcit aspon teoreticky. Drzim palce, at je vse v poradku a dovolenou si uzijes🙂

mischaell
autor
3. srp 2019

@linee díky no ms mám nepravidelnou ale ovule podle bolestí byla asi 16.7.

mischaell
autor
3. srp 2019

Tak z nervozity jsem zkusila digi test 18DPO tak snad už bude jenom líp

adenka84
3. srp 2019

@mischaell drzim moc palce.. kdyby se ti, cokoliv nezdalo, bolelo brisko pri jedne strane...supajdi okamzite k lekari..
Ono se rika, ze je v 6.tt brzy.. ale uplne pravda to take neni.. Zacatek tehu je proste riziko, kdy se muze cokoliv stat.. ja treba minuly tyden bojovala o zivot.. ( viz muj clanek) nechci strasit spis varovat.. podporit te v tom, ze chces mit ve vsem jasno...
Hodne stesti...

dat
4. srp 2019

@mischaell drzim palce 🙂

mischaell
autor
5. srp 2019

Díky moc za podporu hcg v pátek bylo 220 a dnes tam byla zatím malá dutinka je to na dobré cestě

dat
5. srp 2019

@mischaell tak vidis, drzim palecky, priste uz bude krevetka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru