Je možnost, že jsem těhotná?

evule265
6. čer 2023

Zdravím všechny, s přítelem nám 4 dny před menstruací praskl kondom, bez ejakulace a hned jsme přestali. Nemyslím si, že bych zrovna měla plodné dny, protože to bych potom měla moc krátkou luteální fázi. O 4 dny později jsem dostala menstruaci, ale jinou než obvykle - dva dny taková střední, další dva dost slabá a další už jen špinění, pořád mě divně pobolívá v podbřišku, ale možná už mám jen zmatené vnímání. Napadlo mě, jestli to snad nemohlo být uhnizďování, ale přece jen 4 dny po styku se mi zdá brzy.
Dnes je to 10 dnů od toho, co se to stalo a pro jistotu jsem si dělala test, který vyšel jasně negativně (vím, že je na test docela brzy, ale potřebovala jsem se nutně alespoň trochu uklidnit).
Nicméně, myslíte si, že by se tam mohla objevit o pár dní později i další čárka?
Jsem zatím moc mladá a miminko by teď opravdu nepřišlo vhod.

lv
6. čer 2023

Je to hodně nepravděpodobné, zkus test za pár dní znovu. Příště si kup pilulku po, pro jistotu.

katule1990
6. čer 2023

@evule265 Ne, myslim, ze tehotna na 99,9 % byt nemuzes 🙂. Skoro si troufam rict, ze na 100.

lencaa11
6. čer 2023

@evule265 test udělat 14-20 dní od styku jinak tehotenstvi bych v tom neviděla spíš Ms někdy tělo si jede svoje

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru