Je možný otěhotnět?

karis10
17. srp 2016

Zdarvím, přejdu rovnou k věci. 28.7 jsem dostala MS, trvá mi okolo 6-7 dní, s tím že vždy předposlední den přestanu krvácet, a další den ještě 1 den krvácím. 2.8 jsem měla s přítelem cháněný pohlavní styk, s ochranou bylo (snad) vše v pořádku. Ale jistá si nejsem. Večer v ten den jsem začala krácet. Nevím jestli to byl ten "poslední" den MS, a nebo mě mohl přítel nějak poškodit zevnitř. Kazopádně pokud to byla MS, myslíte že bych mohla otěhotnět? Dnes to je 15 dní, TT jsem si nedělala, ale furt chodím čůrat a pobolívá mě žaludek a celkově břicho a jsem unavená. Myslím že to může být aji zánět moč. měchýře, protože vždy když se vyčurám, tak pak ujdu par kroků a mám pocit že potřebuju zase ale když jdu, tak nic. Tak nevím

werumka
17. srp 2016

@karis10 Jak dlouhé máš jinak cykly?

karis10
autor
19. srp 2016

@werumka tak +- 28 dní

werumka
19. srp 2016

@karis10 V tom případě můžeš mít ovulaci nejdřív nějaký 12. den cyklu. Pokzd bys měla cyklus třeba 26. dní, může být úplně nejdřív 10. den cyklu. Takže úplně v klidu 😉

karis10
autor
19. srp 2016

@werumka Děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru