Je šance, že jsem těhotná?

jupikkk
1. říj 2019

Ahoj, s přítelem se snažíme co nejvíce to jde. Pár dni po MS jsme s tím začaly a přítel každý den ,,pouštěl,, až do dnes a dnes mi přišla MS, je možnost ze bych mohla být těhotná i při MS.
? Přijde mi jako blbost ze se to nemohlo pověst.

meronym
1. říj 2019

Casto uvazuji, zdaj jsou nektere dotazy mysleny vazne...

nik1
1. říj 2019

Šmarja, kde se berou takoví chlapi?🤤

jaja01k
1. říj 2019

Udělej si těhotenský test.

mimi1004
1. říj 2019

Ano, nemuselo se to povést. Už třeba proto, že souložit každý den není náročné jen fyzicky, ale i psychicky. A aby byly spermie kvalitní, musí mít dostatek času dozrát a ne je "pouštět" co pět minut. Chce se to milovat pro potěchu a ne pro povinnost.

jupikkk
autor
1. říj 2019

@mimi1004 Není to pro povinnost 😉 Naše láska je větší než cokoliv na světě.

jituli84
1. říj 2019

@jupikkk Tak si užívejte jeden druhého a nemyslete na to. Jakmile to má přijít tak to hold přijde 🙂 držím palce

lery92
1. říj 2019

Vaše láska je větší než tvoje IQ minimálně
Definice neplodnosti pro Tobě podobné : Pán může pouštět třeba i draka a těhotenství to prostě nezaručí

Omlouvám se všem za tvrdý příspěvek , ale její trolling mě už nudí .

aurelie34
1. říj 2019

@jupikkk ano je velmi nepravděpodobné že by se to povedlo hned prví měsíc. Tělo není robot. Normální zdravý pár se snaží běžně rok a není na tom nic divného. Pokud máte MS tak na 99 % těhotná nejste. Souložte nejlépe obden a nehroťte to tak. Až bude ta správná doba tak budete mít dvě čárky na testu.

mimi1004
1. říj 2019

@jupikkk Tady je marné cokoli říkat, ale stejně to ještě zopakuji. Spermie musí nějaký den zrát, aby byly kvalitní a měly šanci dostat se tam, kam mají. Ale ty to evidentně nepochopíš, protože vaše láska je větší než Mount Everest 🙄

lucinkaab
2. říj 2019

chudak holka... ste se do ni vsichni opreli, kdyz vam tyto otazky prijdou smene nebo nudne tak si to nectete nebo nekomentujte....jinak znam holku co dostala tri mesice ms a byla v tom!!! takze ji hned nemusite zrazovat, je fakt ze sex mit kazdy den 20dni vkuse neni dobre max v plodnych dnech to zkusit kazdy den, ale nejlepsi je obden 😉
@jupikkk tak to nevzadavej 😉

martaskaaa
2. říj 2019

@lery92 s tím drakem jsi mě pobavila 😂😂😂😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru