Je těhotenský test pozitivní nebo negativní? Slabá čárka

renca21
5. srp 2013

Ahojky.Chtěla bych se zeptat,zda TT udělal někomu tohle samé jak mě,a přesto byl pozitivní a byli jste těhotné.
Dnes jsem si udělala mamatest.Mám ještě čtyři dny do MS,ale už jsem to nemohla vidržet.S přítelem jsme se přes ovulaci poctivě snažili,takže šance je poměrně vysoká.Ale na testu se mi objevila ta druhá čárka hodně slabounká.Viditená,ale slabá.Je to pozivní nebo ne?Předtím mi na mamatestu nikdy nic takového nevišlo,vždy jen sněhobílo.Na diskuzi na emiminu mi všichni říkají že je negativní,ale já chci věřit,že je pozitivní

jessica186
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivetkadzurkova
8. lis 2016

Zdravym holky moc prosim o nazor. Uz 4 roky se s pritelem dnazime o miminko ale nic. Delala jsemm si test predevcirem a vcera vidite tam neco? Ten obycejny je z predevcira a ten druhy je z vcera dekuji

efkaefka
8. lis 2016

@ivetkadzurkova no jasnyyy.. Je tam, gratuluji maminko☺

ivetkadzurkova
9. lis 2016

@efkaefka myslite ja vubec nevim byla jsem u gynekologa a ten mi rek ze nic nevilucuje ze muzu byta malo nic nevidel

efkaefka
9. lis 2016

@ivetkadzurkova treba je jeste brzo.. ☺, ale podle testu jste☺..

ivetkadzurkova
9. lis 2016

Snad máte pravdu moc děkuji 🙂

ivetkadzurkova
17. lis 2016

Zdravím holky tak jsem v nemocnici. Včera jsem byla u své gynekološky a ta řekla že nic nevidí ale že podle krve jsem těhotná ve výsledku jsem mě 402.4 to už je prej něco málo za tím než normálně. Normální výsledek má být 0.1 -2.0 tak si myslej že jsem mimo deložně a nebo je to prej tak maličký že to neviděj. Prosím o náky názor jsem na nervy nic mi nedělají a to čekání je nejhorší nevím na čem jsem předem děkuji :(

efkaefka
17. lis 2016

@ivetkadzurkova to me moc mrzi.. 😥

snazimese2015
17. lis 2016

@ivetkadzurkova bude to dobrý😉

ivetkadzurkova
23. lis 2016

Tak jsem po vyčištění dutiny v děloze a po operaci laparoskopii vzaly mi jeden vejcovod a byla jsem mimo
Delozne 😦 tak nám to nevyšlo. ... Co myslíte holky da se otěhotnět s jedním vejcovodem?😕😥😣😷

efkaefka
23. lis 2016

@ivetkadzurkova to je mic lito, ale nevzdavejte to.. A urcite da.. Moje teta ma jen jeden a ma 4 deti! Hodne stesti.. Posilam srdicko pro stesti💜

nikdo17
24. lis 2016

@ivetkadzurkova já jsem po mimoděložní taky bez jednoho vejcovodů a otěhotněla jsem po tom a už máme miminko

ivetkadzurkova
25. lis 2016

Děkuji moc za podporu. Moc me to potěšilo doktor mi to taky
Říkal ale chtěla jsem vědět jestli se to už někomu povedlo
Děkuji

3holkiii
20. lis 2017

Ahoj,prosim,co myslite?Jsem první den po vynechání MS!?

neria55
20. lis 2017

@3holkiii rozhodně pozitivní, jen docela slabé, pokud už meškáš

3holkiii
21. lis 2017

Potvrzeno❤️❤️❤️❤️

ivetkadzurkova
25. lis 2017

Zdravím holky je to rok co jsem byla mimo delozne těhotná vzali mi jedem vejcovod a Tet nemůžu otěhotnět roste mi bříško,jsem stále unavená ale těhotná nejsem brali mi v práci krev ale těhotná nejsem. Můžu být těhotná par dnů a v krvi se to neukaze? Nebo se to ukažte i kdybych byla den? Předem moc dekuji

jana1499
13. pro 2017

Ahoj holky vidí te čárku? Ms ma být zítra. Už mi z toho začíná hbarat😂

mumisek01
3. led 2018

@jana1499 bez diskuze je tam 😉 co to je za test?

luciebx
3. led 2018

@jana1499 určitě je tam ❤️

jana1499
3. led 2018

@mumisek01 test je z benu lékárny

jana1499
3. led 2018

Jinak už to mám potvrzeny od dr. Podle poslední MS dnes 7+2 TT ale včera dr řekl ze plod odpovídá 5+5 tt

sourcare
23. led 2018

Ahoj holky, muzu taky poprosit o názor? Nemám s tím žádné zkušenosti ještě. Jsem 11den po ovulaci. Posílám foto dělané dnes ráno. Bohužel mám špatný foťák. Ve skutečnosti je to maličko tmavší ještě. Děkuji.

jana1499
23. led 2018

@sourcare je tam slaboucka čárka zkus za 2dny

luciebx
23. led 2018

@sourcare taky vidím

penelopaw
30. črc 2018

Těhotenský test Exacto ultra - vidíte tam dvě nebo jednu?? 🙂 Podle návodu je test negativní, když v tom levém okénku není vidět vůbec nic. Ale já tam vidím 🙂.

penelopaw
Autor odpověď smazal
Zobraz
efkaefka
30. črc 2018

@penelopaw krasnej duch, na 99% je z vas tehulka😊

penelopaw
31. črc 2018

Dneska jiný test a stejný výsledek... Tak to bude ještě veselo 🙂.

nataliefakova
29. bře 2021

Dobrý den prosim potřebuji se zeptát poslední MS byla 13 března ale cítím se unavená bolestí hlavy a bolí mě pod bříšku a taky mam chute pořad a tak sem si udelala test před třema dnema a vyšel mi viditelný duch a dnes sem si dělala znovu ale už byly obě testy negativní tak co myslíte? děkuji za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru