Je to duch?

katcerv8
6. dub 2019

Dobrý den, prosím, vidíte něco na testu? Moc to nešlo vyfotit, ve skutečnosti je čárka víc vidět. Test z odpo moči. Zpoždění asi 8 dnů.

anita003
6. dub 2019

Tak jestli máš zpoždění 8 dní, tak bych to moc neviděla... Já tam teda nevidím ani náznak...

patmouse
6. dub 2019

Co je to za znacku testu?
Taky mi prijde,ze na 8.den zpozdeni tam neni nic... kolik jsi DC? Ja mela neoravidelne cykly,takze bylo tezke urcit,kdy uz mam zpozdeni,kazdopadne jsem vzdy 29.den mela uz videt dve carky. Samozrejme jedna byla slabsi,ale zadny duch...

pepickovapavlinka
6. dub 2019

Něco malinko vidím.A na řeči typu 8 den spoždění by mělo být vidět víc moc nedejte.Já měla spoždění 19 dnů na testu ducha všichni psali že z toho nic nebude že by to muselo být víc vidět a teď už má ten ,, duch ,, 3 roky 🙂

leniczka23
6. dub 2019

ja vidim krasne..to snad nemuze nevidet jen slepej😁 tak drzom palce

balogis
6. dub 2019

Pokud je to intimed 25 tak ten mi takovou carecku udělal vždy a nebylo to těhotenství,vyhrabu někde i fotku

balogis
6. dub 2019
tynakn
6. dub 2019

Ahoj holky, to že by se vám měl ukázat pozitivní test hned po vynechání menstruace je blbost, každá to má jinak, mě se ukázal duch až dnes v 11dnech zpoždění, snad bude čárka každý den vidět víc a víc, ale myslím si že Těhotná jsem,každý ráno mi je zle, jsem vždy ráda když to zvládnu bez 🤮, měla jsem to úplně stejně i u prvního těhotenstvi. Tak přeji všem hodně štěstí ☺

tynakn
7. dub 2019

12den zpoždění.

slunecnice358
7. dub 2019

@tynakn pěkně pozitivní 👍🏻 Ano každá to máme jinak. 🙃

tynakn
7. dub 2019

Uvidíme jak dopadnou u doktorky jdu 15.4 🙂

jitulka87
7. dub 2019

Moje sestra na sobe 2.tehu poznala dle pleti apod...ale tehu test ji ukazal carku az v 6tt, mala ma skoro 2 roky 😊a to meli sex pouze jednou hned po ms, takze ovu celkem brzo. A stejne to ten test drive nezachytil

tynakn
7. dub 2019

@jitulka87 a nevíte je pravda že když čekáte holčičku, tak se vám pleť zhorší, já mám dvouletého chlapečka a při těhotenství jsem měla pleť jak miminko😁

patmouse
7. dub 2019

@tynakn Za sebe muzu rict, ze je to blbost. Mam holku i kluka a ani v jednom tehu jsem nemela s pleti problemy 😉

jitulka87
7. dub 2019

@tynakn cekam druheho kloucka, tudiz vlastni zkusenost nemam. Ale u segry tomu tak bylo, vzdy mela problemy s pleti a akne i na zadech,ve vystrihu. Druha segra pri holcicce tak velke akne nemela. Jen obcas nekde neco

pepickovapavlinka
7. dub 2019

@tynakn tak já to tak měla.U kluka pleť v pořádku u dcery jak puberťák a u druhé dcery zase v pohodě

tynakn
7. dub 2019

@balogis tak co dělala jste si další test, je tam vidět čárka více? 😉

tynakn
7. dub 2019

Tak to jo, to jsem zvědavá co to bude 😁

balogis
7. dub 2019

@tynakn nene to je starší fotka,jen sem chtěla ukázat co mi v limitu ukázal tento test i když sem těhotná nebyla a ani sem těhotná být nemohla

rebekabebe
8. dub 2019

@katcerv8 ja na te prvni fotce neco vidim skus mamatest ja sem s nim byla vzdy spokojena

katcerv8
autor
8. dub 2019

@rebekabebe tak nakonec nic, MS dorazila...

rebekabebe
9. dub 2019

@katcerv8
Tak to mě mrzi urcite to priste vyjde budu ti drzet palecky 🙂

tynakn
9. dub 2019

@katcerv8 příště to určo dopadne. 🙂

katcerv8
autor
10. dub 2019

Holky, moc děkuji.... doufám, ze se zadari, co nejdřív....

rebekabebe
10. dub 2019

Urcitě se zadaří brzy 🙂 :*

astyna88
19. dub 2019

Byla videt max jen ta ryska...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru