Je to mimodeložni těhotenství?

michaelaa20
13. říj 2018

Dobrý den, potřebovala bych radu. Poslední menstruaci jsem měla 31.8. a když měla znovu dorazit tak nedorazila. Mám 17 dnů zpoždění, jednou týdně po vynechání jsem si dělala tehotensky test-vždy negativní. Až dnes večer jsem si opět po týdnu udělala TT a je pozitivní. Příznaky jako únava, výtok, změny nálad nebo tlak v prsou mám a 4 dny mě bolí podbříšek, bolest je křečovitá ale rychle ustupuje. Krev ani slabé špinění jsem nespozorovala. Bojim se mimodelozniho těhotenství když mám takové divné křeče. Děkuju za každou radu

zelenaesmolda
13. říj 2018

Ano,tady ti vsichni reknou jestli je tvoje tehotenstvi mimodelozni...

anita003
13. říj 2018

Bolesti v podbřišku jsou v počátku těhotenství normální, je to tím, že se roztahuji vazy... Každopádně v pondělí si zajdi k dr. a budeš mít jasno... Ja šla po týdnu zpoždění (taky abych měla jistotu, že není mimoděložní) a byl už vidět v děloze váček, takže po 17 dnech už budeš mít úplnou jistotu...

michaelaa20
autor
13. říj 2018

@anita003 děkuju moc za odpověď, kdyby to šlo jdu k doktoroj hned teď

anita003
13. říj 2018

@michaelaa20 🙂 stejně si myslím, že můžeš být v klidu, po takové době bys měla určitě větší bolesti... Každopádně držím palce, ať to výjde ;)

leniczka23
14. říj 2018

@michaelaa20 Muze to byt mimodelozni a nemusi..spousty zen nema o rovske bolesti..nicmene to se potvrdi az po utz..ale.rozhodne ted neplas i v beznem tehu jsou bolesti v podbrisku bezne..drzim palce

tercasv
14. říj 2018

@michaelaa20 měla jsem to podobně. Cca ve 4. az 6. TT jsem měla strašný křeče, nejdřív jakoby tlak v podbřišku celý den, pak to ustalo a začaly vyloženě křeče, třeba 15 minut, že jsem si musela jít lehnout a rozdychat to. U doktora jsem byla 8+4 a vše je v pořádku, srdíčko bylo vidět, jen je to to prý hodně hluboko. Buď v klidu a zajdi si zítra k doktorovi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru