Jsem těhotná? Menstruační bolesti bez menstruace

Ahoj,zrovna řeším zda jsem těhotná či ne. Poslední menstruace mi začala 5.4.2013 a jsem v dubnu poprvé bez prášků tudíž nějak nevím jak odhadnout jestli jsem těhotná nebo ne, protože kdybych brala prášky tak už menstruaci mám od víkendu. Ale já ji pořád nedostala. Od minulého pondělí jsem měla dá se říct celý týden "mestruační bolesti" a od středy 1.5. jsem trošku špinila ne úplně každý den a jen trošku.Když jdu v noci na záchod tak je to výjimečné a poslední dvě noci jsem na záchod musela a vůbec chodím tak nějak častěji,včera mi bylo slabo a motala se mi hlava a dneska ráno jsem se probudila a bylo mi špatně od žaludku,byla jsem ráda, že jsem si vyčistila zuby a do ledničky jsem se nemohla ani podívat. Pořád krkám. Ale test mám negativní. Chtěla bych už konečně vědět jak na tom jsem....
mppm
7. kvě 2013
Není pravidlem, že po vysazení HA naběhne menstruace tak jako předtím. Jediná rada asi to, ať si zajdeš k doktorovi. Buď ti dá vyvolávačku nebo jsi těhotná, víc možností není 🙂
jenny.kay
7. kvě 2013
Tuším, že je možné zajít si do laborky jako samoplátce na zjištění HCG. To by mělo o něčem vypovědět. Nebo počkej a udělej test za pár dní znovu.
jenny.kay
7. kvě 2013
@mppm svatá pravda, po vysazení HA jsem měla první cyklus 50 dní, a to mi 40 DC musela dát doktorka prášky na vyvolání. Pak už začalo tělo jakž takž fungovat samo.
chaslautor
7. kvě 2013
Díky,přístí týden si když tak dojdu k doktorovi.
angelsb
8. kvě 2013
Ja si myslím že nejsi ,ale jsou i případy co hned po vysazení otěhotněli ,ale chci ti hlavně napsat jak jsem vysadila ha v září 2012 každý měsíc jsem si dělala testy (a to jsem měla pravidelnou i po vysazení Ha jsem ji dostala jak měla),měla jsem příznaky tehu a furt nic řekla jsem si že asi neotěhotnim četla jsem příspěvky od jiných že otěhotněli hned do dvou měsíců jiní za rok atd a přestala jsem číst a v březnu už jsem ms nedostala ,täk pokud chceš otěhotnět moje rada je nemyslet na to a půjde to samo;-)
chaslautor
8. kvě 2013
angelsb: O to se snažím na to nemyslet, ale lehce se to říká a těžko činí 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli