Jsem těhotná nebo jen poraněná?

lalina2000
23. únor 2017

Ahoj, potřebovala bych poradit. Před týdnem mi skončila MS a hned den po té (jen trochu jsem špinila) jsem měla pohlavní styk. Asi "deset" vteřin nechráněný a pak hned s kondomem. A druhý den večer jsem našla na spodním prádle stopu kapky krve. Je to tím že mě přítel třeba škrábnul, nebo je to uhnizďování vajíčka? Pořád si říkám že by to mohlo být vajíčko ale pravděpodobnost je asi malá že?

bachovy_esence_poradna
23. únor 2017

@lalina2000 ano, pravděpodobnost je malá...(i když nelze říct s jistotou, protože to jestli nechráněný styk trvá deset vteřin nebo deset minut, často není rozhodující, k oplodnění stačí jedna spermie)

jinak uhnizďování bývá až 5-10 dní po ovulaci.... pokud jste měla menstruaci před týdnem, tak ještě ovulace neproběhla nejspíš

krvácení může být i z jiných důvodů, např. cysta, nějaký zánět, poranění při depilaci nebo epilaci.. někdy je také zaměněno za krvácení které nepochází z pochvy, ale z tlustého střeva (vnitřní hemeroidy atd.), protože pokud jste pouze našla skvrnu na prádle, tak není jistota, že jde vůbec o krev z pochvy

lalina2000
autor
23. únor 2017

Pravda že nedávno jsem byla na gynekologii a malou cystu jsem tam měla, tak je to možná tohle. To mě vůbec nenapadlo :0 :( děkuji moc za radu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru