Jsem těhotná nebo ne? Prosím o radu

anonymka2244
8. zář 2016

Ahoj,potřebovala bych radu,mám přítele. Chtěl aby jsme spolem spali,jenže já mám teďkom začít brát antikoncepci tak jsem chtěla počkat až potom co jí začnu brát
Proto jsme se jen tak mazlili,přitom mazlení ho do mně jednou strčil a řekla bych že ani né úplně,jen tak na půl a asi za 10 sekund ho hned vytáhl,měla jsem mít za 2 dny ovulaci,myslíte, že bych mohla být těhotná? Vím,že se do mně neudělal, ale slyšela jsem o "kapičkách lásky" které taky prej mohou obsahovat spermie.

alassel
8. zář 2016

To jako vazne??... jezisi

misula29
8. zář 2016

člověk by řekl,že začala škola a bude klid 😀

anonymka2244
autor
8. zář 2016

@alassel co tím chceš říct?

alassel
8. zář 2016

Me prijde, ze sem ty lidi pisou schvalne a delaj si z ostatnich srandu.. 😂

anonymka2244
autor
8. zář 2016

@alassel nedělám si srandu,jen mám celkem strach

dyslovka
8. zář 2016

@anonymka2244 : 🤔

anonymka2244
autor
8. zář 2016

@dyslovka co myslíš? :/

linee
8. zář 2016

@anonymka2244 to ti ted nikdo nerekne, ani kdyz se koukne do kristalove koule. Muzes a nemusis.

tery_s
8. zář 2016

Škoda, že jste se jenom nelibali, to by byla snad ještě větší možnost, že jsi dvě hodiny těhotná

anonymka2244
autor
8. zář 2016

@tery_s takže myslíš, že neni možný abych byla těhotná?

misula29
8. zář 2016

@anonymka2244 myslet neznamená vědět 😉

dadys79
8. zář 2016

Pravdepodobne na 99% tehotna nebudes,jistotu ziskas ale az s prichodem menstruace.

anonymka2244
autor
8. zář 2016

@dadys79 moc děkuju 🙂 myslím že se mně menstruace posune kvůli stresu 🙂 pro jistotu si potom udělám těhotenský test

dyslovka
8. zář 2016

@anonymka2244 : ja myslim, ze nebudes 🙂

evulinkab
8. zář 2016

@anonymka2244 Šance, že by jsi byla tehotná, je temer nulová

dyslovka
8. zář 2016

@ssaskiaa: co myslis ty? 🙂

lajla
8. zář 2016

@anonymka2244 je Vám/ tobě už aspoň 15? Pochybují...

anonymka2244
autor
8. zář 2016

@lajla když mám začít brát antikoncepci tak je mi rozhodně víc jak 15.

lichtakova
8. zář 2016

Trosku jak Bravicko....😉

valin
9. zář 2016

Ahojte prosim prosim o radu... Vcera jsem byla na gynekologii jsem dnes 9DPO byla jsem na krvi. Vcera mi rekla ze totiz mam zvetseniu delohu a do ms mam cas takze od toho to nejspis nebude ... Dalsi ms by mela dorazit az za 7-8 dni mohla bych byt tehu? Ja vim ze na krvi se to potvrdi ale cekat jeste 3 dny ...

lichtakova
9. zář 2016

@valin to spis zalezi,jak vysokou mas sliznici,ale i tak je na hodnoceni moc brzy, je to stejne 50:50 🙂

valin
9. zář 2016

@lichtakova i tak premyslim no dnes je to 9DPO a meli jsm nekik dni i pres ovu s pritelem nechraneny styk poboliva me v podbrisku napjeti apod. Vcera mi rekla z mam vetsi delohu a z ms ma dorazit az za tyden a nejake dny takze nams je brzy ... Tak nevim jestlu i to zvetseni je nejaky priznak tehu. ? Cekat do pondeli je silenost

valin
9. zář 2016

@lichtakova a muzu se zeptat po kokika dnech od ovu se da z krve poznat tehu? Mam strach ze mi rekne treb ze nejsem ale to jen protoze jsem n akrev byla poslana brzy

lajla
9. zář 2016

@valin zvětšena a prokrvená děloha je i před MS, ani krev teď nemusí nic ukázat...šla jste příliš brzo

valin
9. zář 2016

Poslala ne doktorka :( tak mam obavy no :(

valin
9. zář 2016

@lajla jenze do ms je jeste cas .. Rekla mi ze tak brzo neni prokrvena k ms

lajla
9. zář 2016

@valin nevím no, nejsem dr, ale v tom případě je i brzo na tehu, 9dpo se mimi zavrtávají... já měla zvětšenou až v době ms při tehu, každopádně pokud to tehu bude těch jednotek bude moc málo,ale aspoň budete vědět

lichtakova
9. zář 2016

@valin musíš počítat, že od ovulace to vajíčko ještě tak 5 dní putuje, než se vůbec uhnízdí, jakmile se začne zavrtávat, tak se začne uvolňovat hCG, to se zdvojnásobuje každé dna dny. Hodnoty hCG do 10 se většinou berou jako negativní (jakože to není průkaz těhotenství).

valin
9. zář 2016

Kdyz mi delala ultrazvuk pouze mi rekla jen ze mam zvetsenou delohu skrz ms to nebude jelikoz jsem mela 18srpna zacatek posledni ms muze to byt i 10 dni ovu jsem si nehlidala mohla byt 29.-31. Srpna mi rekla takze me posle na krev a ikdyz toho bude malo v nejhoraim budem opakovat krevni testy a pokud se prokaze aspon minimum nad hranici da se to pocitat... Mam strach a obavy co potom a jestli bylo brzy a ona mi v pondeli rekne ne ale dalsi dny uz by to bylo .. Ach jo nevim co si počit... Zitra skusim test z moči alespon a v pondeli uvidim snad to nejak dopadne jeste mi rikala ze to mohou byt myomy ale ty tam nevidi takze je vyloucila stejne jako zvetsenou delohu pred ms a zbylo tehotenstvi

lichtakova
9. zář 2016

@valin no i kdyz to bude brzy na vysetreni a tehotna budes,tak se to ukaze pozdeji-nedostanes ms a krev bude jasna 🙂 -musis to vedet ted a kdyz ti rekne "nevypada to" a ono to nakonec bude,je to spatne? To si chces vzit treba potratovou pilulku? Nebo te "jen" ubiji to cekani?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru