Jsem těhotná nebo nejsem, toť otázka

lusesita25
31. bře 2016

Ahoj vsem tady. Tak ja vam holky nevim, uz to bude cca druhy mesic od vynechani MS. Boli me bradavky, ktere mam zarudle a na zacatku i svedily. Chvili byly i lehke nevolnosti a ted se pridal takovy jakysi tlak na mocovy mechyr pri chuzi, jako kdyby se mi chtelo opetne curat i kdyz jsem byla. Pritel si ze me delal srandu ze jsem tehotna, tak mi to nedalo a vcera sem to prubla. Prvnimu delanemu se mi nechtelo verit, preci jen byl delany v 18.00, takze nasledoval druhy cca v 22.00 a jeste i treti rano v 8.00. No a vsechny silne ruzove dve carky. Vubec si tehotne nepripadam, ale myslite ze to tehotenstvi opravdu bude? Nemuze to byt i neco jineho? Co vy na to zkusenejsi rikate? Je pravda ze v utery jsem objednana na gyndu, ale nechci se na neco tesit a pak byt zklamana a nedej boze aby to nebylo neco horsiho 😒

iveta93
31. bře 2016

Pokud máš tři testy pozitivní tak je to jasný. 😀 Gratuluji. 🙂

lusesita25
autor
31. bře 2016

Tak miminko bylo v planu, i kdyz ne tak brzo teda 😀 jen mi je divne ze si tehotne prostne neprijdu, asi sem divna 😀

jamamutka
31. bře 2016

Jéé to je sranda dotaz. Také gratuluji 🙂

lusesita25
autor
31. bře 2016

Tak vsechny vsude tvrdi jak to vedeli hned a ja prd 😀

iveta93
31. bře 2016

Já to taky nevěděla. Jen když jsem ráno začala zvracet tak mi to přišlo divný. Asi se tolik nesleduji. 😀

jamamutka
31. bře 2016

já taky neměla žádné příznaky, a když jsem měla na testu ducha, myslela jsem že to neplatí.. 😀

anonymka331
31. bře 2016

Holky co myslite? Zpozdeni 3.den a ted vecer toto...

lusesita25
autor
31. bře 2016

@iveta93 tak to jsme dve, me na to prisel az pritel 😀, a nedavno si ze me delal srandu tak sem mu chtela dokazat ze nema pravdu a ono prd 😀 jeste sem svy mamce rikala ze si na vnouce jeste pocka a ono takhle 😀

jamamutka
31. bře 2016

@anonymka331 další gratulacééé! 😀

iveta93
31. bře 2016

@anonymka331 Ano gratuluji. 🙂 Z takové čárky mám doma 4 měsíční holčinu. 😀

lusesita25
autor
31. bře 2016

@anonymka331 byt tebou tak jeste pockam treti den je jeste brzo delat nejake zavery, ale myslim ze by to mozna mohlo byt 😉

lusesita25
autor
31. bře 2016

A nemuze to byt falesne tehotenstvi nebo i cysta na vajecniku? Porad si nejak nemuzu pripusti ze bych mohla byt maminkou.

jamamutka
31. bře 2016

@iveta93 a já skoro dvouletého chlapečka.. věř na duchy.. @anonymka331

jamamutka
31. bře 2016

@lusesita25 však to přijde až v den porodu, neboj se 🙂

iveta93
31. bře 2016

@lusesita25 To zvládneš neboj. Já to taky zvládla. 😀 Tři falešné testy to asi nebudou. První UTZ a zvládneš všechno. I ruku by jsi si uřízla. 🙂

@jamamutka věř na duchy mě teda dost pobavilo 😀 😀

lusesita25
autor
31. bře 2016

@jamamutka tak to bylo dobre 😀

@iveta93 na potvrzeni jdu ted v utery, tak se uvidi. Ale bojim bojim

anonymka331
31. bře 2016

@jamamutka jeste si udelam jeden rano ... A koncem tydne zajdu k dr, pokud se mi to rano potvrdi 🙂 dekuji.. V listopadu jsem vysadila prasky, snazili jsme se a nic. V cervenci mame svatbu, tak jsme si rekli, ze to nechame byt a zkusime az po ni a dnes toto :D

anonymka331
31. bře 2016

@iveta93 to je krasny... Tak uvidime, az co mi rekne dr 🙂 podle MS bych ted mela byt 5.tt

lusesita25
autor
31. bře 2016

Drzim ti palce. 😉

lusesita25
autor
31. bře 2016

Me trojité zkoušení. Co kdybych to dělala špatně 😀

mrskato
1. dub 2016

@lusesita25 u prvního dítěte jsem takhle volala na gyndu: "Sestřičko, když mi vyšly 3 pozitivní testy, myslíte si, že jsem fakt těhotná? No to určitě budete, tak já vás rovnou objednám" 😀 Gratuluju a držím palce, aby to dobře dopadlo 🙂

majaaa82
1. dub 2016

@lusesita25 Ahojky, těhotenství poznala jen podle toho, že se mi zpozdila menstruace. jinak mi vůbec nic nebylo, žádné "internetově zaručené" těhotenské příznaky. Teprve někdy v sedmém týdnu se mi rozjely nevolnosti a častější močení se přidalo až tak kolem toho 12. týdne. Je to asi i tím, že jsem vůbec nepomyslela na to, že bych mohla být těhootná, ten měsíc bylo hodně věcí k řešení a tak jsem se soustředila na jiné věci. Přijde mi, že příznaky popisujou hlavně ženy, které se až fanaticky sledujou a řešej každý cyklus.

lusesita25
autor
1. dub 2016

@majaaa82 tak ja vlastne v lednu konecne nasla praci a vse se uklidnilo a vratilo zpatky do pohody, takze ze mi vynechala menstruace a mela byt tehotna sem nijak neresila teda 🙂

lusesita25
autor
1. dub 2016

Holky taky ste meli pod ocima fialovo-modry pytle na hady??

iveta93
5. dub 2016

@lusesita25 Můžu se zeptat jak si dopadla? 🙂

lusesita25
autor
5. dub 2016

@iveta93 to vis ze muzes. Nakonec to je uz 24tt.

sarivojvodova
5. dub 2016

@lusesita25 Ty jsi to zjistila až takle pozdě? :D já už měla pohyby a pořád zvracela do 6 měsíce v kuse. A miminko v pořádku a ty? 🙂

lusesita25
autor
5. dub 2016

@sarivojvodova jj az takhle pozde 😀 me zaclo byt spatne az tedka a snad je vse v poradku v pondeli jdu na poradnou kontrolu.

sarivojvodova
5. dub 2016

@lusesita25 Ty jo, ale je mi tě líto, já se s tím smirovala, když jsem to zjistila. 😀 a teď už jsem úplně nadšená atd. Držím ti palce a pamatuj, že tyhle naplánované děti prej chodí, když vědí, že přijít Maj a je čas. Přeji ti hodně štěstí a ať je vše jen v pořádku. 😘

helen_h
5. dub 2016

@lusesita25 jakože jste teď už 24. týden těhotenství, kdy testujete, že těhotná...?? To je asi překlep, nebo ne...? :O To byste měla ukončený 6.měsíc....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru