Jsem těhotná nebo nejsem, toť otázka

lusesita25
31. bře 2016

Ahoj vsem tady. Tak ja vam holky nevim, uz to bude cca druhy mesic od vynechani MS. Boli me bradavky, ktere mam zarudle a na zacatku i svedily. Chvili byly i lehke nevolnosti a ted se pridal takovy jakysi tlak na mocovy mechyr pri chuzi, jako kdyby se mi chtelo opetne curat i kdyz jsem byla. Pritel si ze me delal srandu ze jsem tehotna, tak mi to nedalo a vcera sem to prubla. Prvnimu delanemu se mi nechtelo verit, preci jen byl delany v 18.00, takze nasledoval druhy cca v 22.00 a jeste i treti rano v 8.00. No a vsechny silne ruzove dve carky. Vubec si tehotne nepripadam, ale myslite ze to tehotenstvi opravdu bude? Nemuze to byt i neco jineho? Co vy na to zkusenejsi rikate? Je pravda ze v utery jsem objednana na gyndu, ale nechci se na neco tesit a pak byt zklamana a nedej boze aby to nebylo neco horsiho 😒

lusesita25
autor
5. dub 2016

@helen_h bohuzel preklep neni menstruace byla asi do 3 mesice takze sem nic vetsiho nepozorovala. A nikdy sem se neprohlizela az tak moc na to aby mi prislo ze jsem tehotna. Hlavne mela jsem myslenky na to najit co nejdriv praci, aby me nemusel uz skoro rok zivit pritel. V pondeli jdu na dalsi ultrazvuk tak jsem zvedava. Ani sestra mi nechtela verit ze sem nic nezaregistrovala.

lusesita25
autor
5. dub 2016

@sarivojvodova ja tomu stale nemuzu uverit. I kdyz ocividne je zdrave, protoze od odpoledne se mi tam vrti a ne a ne s tim prestat 🙂 libil se mi pritel a jeho prohlaseni ze si udelal hezky darek k narozeninam 😀

ilonar
5. dub 2016

@helen_h Taky koukám jako puk 😀 to není možné snad.. 😕

helen_h
6. dub 2016

@ilonar
@lusesita25 Tak to je gól!!! Že už jste za půlkou těhotenství a teprve si děláte test 🙂 Tak to jo, jestli byla slabá menses, kdybyste ji neměla půl roku, asi byste si všimla... A ano, i ty pohyby už teď musí být cítit.
Já slyšela i případy, kdy o tom žena vůbec nevěděla, až dostala hrozné křeče (třeba myslela že nějaká střevní kolika) - a bum a porodila 🙂 Jak je vidět, stát se to tedy asi může, že si žena déle nevšimne, i když v tom dnešním světě nekonečného testování a čekání na dvě čárky ještě skoro týden před očekávanou menstruací je to docela vtipné 🙂
Hlavně ať se daří i nadále! 😉

nikkossek
6. dub 2016

Ahoj nedávno Jsem zacala silné krvácet,brala jsem HA,ale kdyz jsem zacala krvácet uz jsem nedobrala plato,krvácení trvalo 3 dny.Porad se mi motá hlava a jsem porad unavená, jeste k tomu se přidalo zvracení a bolesti bříška, pohlavní styk jsem s přítelem měla před 10 dny..tt jsem si jeste nedělala myslím si,ze je jeste brzo.. Mohla bych byt tehu?

klaraslavickova
6. dub 2016

uklidním tě 🙂 jsem v 9 tydnu a nepoznala bych krom časteho čuraní že sem tehotná test sem si taky delala jen tak nahodou a miminko tam je 🙂 u první dcery jsem zvracela kudy jsem chodila a ted nic je mi skvele takže vim jak ti je 🙂

iveta93
6. dub 2016

Wow tak to gratuluji ještě jednou. 🙂 To je dobrý zjistit to takhle pozdě, alepoň ti to rychle uteče mě se těch 9. měsíců zdálo nekonečných. 😀 Tak hlavně ať jste v pořádku. 😉

kajunka01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru