Jsou to těhu příznaky? Bolest prsou, podbřišku, špinění

elisskaa
11. zář 2014

ženský i já jsem se rozhodla napsat jelikož mě to prostě nedá..Hned po ovulaci mě začaly hrozně bolet prsa to se mě normálně nestává a bolely hodně tak 6-7 dní, teď taky, ale ne tak moc..taky jsem par dní chodila víc než normálně na malou a sem tam během dne mě bolelo v podbřišku..nějak jsem tedy zaregistrovala, že se něco asi děje..testy mě zatím vychází negativní, další měsíčky mám dostat 16.9. a dnes mě silně bolelo v podbřišku a nějak špiním, vypadá to jak začínající menstruace, ale tu mám mít až za 5 dní..tak já fakt nevím..co myslíte? je nějaká naděje? 🙂 děkuji za všechny příspěvky 🙂

bajana
12. zář 2014

Nadej je vzdy, ak bol nechraneny styk...neostava ti nic ine, len vydrzat a testovat najskor v den vynechanej MS...nemame tu ziadnu vestecku gulu

mercedesse
12. zář 2014

To spineni můŽe být zahnizdovani vajíčka, ale stejně nezbývá než počkat. Já měla slabe pozitivní test 10 DPO, ale může to trvat i déle.

martinka_33
12. zář 2014

Ahoj, já měla prsa jak balvany, v den očekávaný menstruace jsem si udělala test a vyšel negativní, pak jsem to dokonce dostala (i když jen slabě), to mě vyvedlo z naděje. Pak mi celý měsíc bylo špatně, byla jsem unavená, nakonec jsem to nedostala a test byl pozitivní 😀 Jaký pak bylo překvapení, když mi doktorka řekla, že mam mimčo o měsíc starší než podle poslední uváděné MS 😀

Takže to klidně můžou být příznaky těhotenství a testy ne vždycky všechno odhalí 😉

kackarebicerova
12. zář 2014

Holky vcera z niceho nic se mi vsude na tele objevila tahle vyrazka..pali a svesi to...alergik nejs..a nemizi to..mize to byt priznal tehu..nikdy jsem tohle nemela a o mimi se sbazum uz 10 mesicu a Ms cekam tak za 14 dni

sasanka033
12. zář 2014

@kackarebicerova obavam se, ze uz alergik jsi a s tehu to nema nic spolecnyho. navic, pokud mas standardne dlouhy cykly, tak v tyhle dobe mas mit ovulaci, takze tezko priznak tehu...bez do lekarny a kup si neco na alergii, zejtra by to melo bejt dobry. pokud ne, tak doktor.

kackarebicerova
12. zář 2014

@sasanka033 Ze bych na stary kolena zacla byt alergik?? Celou dobu nic az vcera....Uvidim pockam do pondeli a pak doktor,,,,dik za radu

elisskaa
autor
12. zář 2014

jo holky díky za podporu 🙂 ja jsem to teda dostala špinění to tedy nebylo ale jak říkám o pět dní dřív..ani prsa mě už nebolí...ale stejně..no uvidíme uvidíme 🙂 jinak trošku zlehka teď.. během toho roku jsem navštívila 3 kartáře, pokaždé jinýho a každej mě řekl to samý, že po létě otěhotním 🙂 snad na tom něco bude 🙂

sasanka033
12. zář 2014

@kackarebicerova neni to nic neobvykleho - mne se za zivot objevily a zase zmizely tri alergie. jedna vypadala jako ta tvoje. bylo to myslim na jidlo, ale co to bylo jsem nevypatrala - objevilo se to asi trikrat a pak uz nikdy. ale slo to pryc desne pomalu, snad dva tejdny.

ellar
12. zář 2014

@elisskaa Taky jsem si myslela, že menstruuju. Trvalo to ale jen 3 dny a už jsem byla měsíc těhotná 🙂 Příznaky jsem ale žádné nepozorovala 🙂

anetka1701
12. zář 2014

Mám dvě děti a několikrát od porodu druhé jsem byla podle "příznaků" na 100% přesvědčená, že čekám trojku :o) světe div se, těhotná nejsem - a to už bych měla sakra dobře vědět, jak to vypadá :oD Tyhle příznaky prostě můžou bejt cokoliv - nerovnováha hormonů, nastydnutí - cokoliv...

dc2015
30. zář 2017

@elisskaa Tak co? Jak vám to dopadlo? Teď také čekám, tak by mě zajímalo, jak to dopadlo u vás 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru