Kdy dělat těhotenský test?

dudlik226
23. kvě 2018

Ahojky, už cca 1 - 2 měsíce neberu antikoncepci. Pohlavní styk byl 11.5. myslíte že by se to už mohlo ukázat na těhotenském testu nebo mám ještě počkat? 🙏😕🙂

eiram7
31. kvě 2018

@sabule1995 zkus vydržet dyl, at vidíš nějaký progres. Test po jednom dni a ještě z odpo moci nebude tolik vypovídající 😉 ale úplně ti rozumím 😀

veronika_23
31. kvě 2018

Me ukazal digitální clear blue pozitivní výsledek 3 dny před očekávanou ms 🙂

sabule1995
4. čer 2018

@eiram7 tak dnes rano jsem si delala dalsi a carka je cim dal silnejsi vubec tomu nemuzu uverit ze to slo tak rychle 🙂 drzim palecky a doufam ze se zadari i tobe 🙂)

eiram7
4. čer 2018

@sabule1995 jeee moc gratuluju! 😊 ❤️A vy jste se snažili první cyklus?
Mne dneska vylezli na testech taky duchové, tak uvidim, jestli nepřijde mrcha...

sabule1995
4. čer 2018

@eiram7 urco vam to vyjde 🙂) ano prvni 🙂

kacenka115
3. led 2019

ženy jak to děláte při nepravidelné MS? ještě se mi od prvního porodu asi aj skrz kojení nesrovnala, cyklus mám cokoliv mezi 22 a 31 dny. Na vánoce, jsme se s manželem nechránili, nějak na nás dolehla romantika. :D Normálně bych to kvůli jednomu styku nehrotila, ale je mi divně jako při prvním těhotenství a prvního jsme si taky udělali na první pokus. Takže jsem lehce nervózní a přemýšlím kdy experimentovat s testama. Jakou máte zkušenost, kolik dní po je nej zkusit? Další mimčo jsme neplánovali, ale radost by byla veliká 🙂

dzogobela
3. led 2019

@kacenka115 kdyz vydrzis 14 dni po poslednim nechranenem styku, tak uz by test v pripade uspechu pripadne ukazal. Driv jak treba 12 dpo bych netestovala, abys nelovila duchy.

kacenka115
3. led 2019

@dzogobela díky, myslela jsem si to 🙂 do tý doby si aspoň ujasním v jaký výsledek budu vlastně doufat... Synovi 19m rostou trojky, všechny 4 najednou, do toho je nachlazený, nespí, takže na rozmnožování hned přešly chutě :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru