Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kdy mít pohlavní styk, když plánujeme dítě?

zandulak
1. čer 2019

Ahoj holky, s přítelem jsme se rozhodli snažení se o miminko, ale byl to spíše jen pokus. Nikdy jsem nijak nezkoumala, kdy přesně bychom se mely tulit. To jsem vše vyčetla až zde🙂 (tímto všem dekuji za vaše informace a poznatky 🙂 ) No, ale proč zakládám novou diskuzi, MS by měla přijít ted někdy od neděle do středy. Ve čtvrtek jsme se tulili a hned na to přišlo slabé krvácení, takže jsme předpokládala ze se nám to nepovedlo. Avšak druhy den ráno už nic. Druhy den, tedy dnes, kolem 1h ranní opět krvácení (tentokrat samovolně bez tulení) avšak během dopoledne zase pomalu zmizelo. Tak jsem neodolala a ted navečer si udělala test, ale negativní. Víme ze nejste jasnovidci, ale co si o tom myslíte vy zkušenější? Je tu někdo komu se to přihodilo? Dekuji za vaše odpovědi 🙂

radu98
1. čer 2019

@zandulak podle mě těhotná asi nebudeš 🙂
Ale záleží kdy máš plodné dny a je možné, že ti sex vyvolal ovulaci a mohlo to vyjít. Za týden si zkus test udělat znova 🙂

zandulak
autor
1. čer 2019

@radu98 dekuji za odpověď, me už hrozně nebaví to čekání jestli teda Jo nebo teda zase ne 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

lv
2. čer 2019

Sex byl teď ve čtvrtek? To v sobotu fakt nepoznas 🙂

alubif
2. čer 2019

Tak jestli jste se jen tulili, tak těhotná určitě nejsi, k oplodnění dochází při pohlavním styku 😂😉 promin, ale nemohla jsem si pomoct , protože po slově tulení už jsem to nebyla schopna dočíst do konce...

nesticka
Autor odpověď smazal
Zobraz
nesticka
2. čer 2019

Uffff!! Tak nejsem jediná! 🤦‍♀️😂

zandulak
autor
2. čer 2019

@lv sex probíhal už před týdnem, nejspíš jsem to špatně napsala, ja neumím moc dobře vysvětlovat. Sex probíhal kolem 13.,14., dne cyklu a pak 21., 22.,dne cyklu, MŠ mám většinou až kolem 30.-33.dne cyklu. K dnešnímu dni je 29. den.

zandulak
autor
2. čer 2019

@zandulak omlouvám se za překlep, píšu na telefonu 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

zandulak
autor
2. čer 2019

@alubif v pohodě, chápu je to takové delší, jenže ja prostě nějak neumím vysvětlovat 😂😂. Samozřejmě ze to nebylo tuleni jako takové. Myslela jsem klasicky pohlavní styk jen sem to nenapsala na přímo 🙂

nita1984
2. čer 2019

@zandulak hlavně nebud na nervy. Nam se povedlo po pěti letech a za asistence lékařů 🤷‍♀️každý to prostě nemá snadné. Takže klídek, užívat si a věřit, že to přijde.

zelenaesmolda
2. čer 2019

@zandulak
tak pokud jste se jenom tulili tak tehotna nebudes,otehotni se diky sexu :D

Sem začni psát odpověď...

Odešli