• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

26. května 2017 
@buchtoska To je jeste brzo...hcg hladina zacne stoupat nejdrive 21 dni po poceti...tak jsem to cetla a verim tomu..Jak dlouho meskas ? :slight_smile:
28. zář 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viridie ahojky fakt az 21dpo??
28. zář 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viridie no tak nemozem s tebou suhlasit ze az na 21DPO.....ved vela bab uz ma na 10dpo slabucku ciarku. hcg stupa kazdy druhy den, hned po oplodneni
@petulak1988
28. zář 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 No ja v tom take mam mirny zmatek...Posilam ti odkaz na jeden anglicky link,kde je pekna tabulka stoupani Hcg...http://www.babymed.com/hcg-level-in-early-pregnancy . Ja z toho pochopila,ze Hcg stoupa z nuly az 26 dni po posledni menstruaci, nebo 12-13 dni po poceti....ale ja uz toho vygooglila tolik, ze si proste myslim,ze kazda jsme jina a u nekoho leze Hcg nahoru pomalu...
@solinkarka podle me stoupa hcg az po uhnizdeni a ne po oplodneni ne??
@petulak1988 no tak som myslela po uhniezdeni, prepac zle som to napisala :sweat_smile:
28. zář 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka jj v pohode..a uhnizdene miminko je tak 9az 10den po ovulaci ne???ja jsem 14den po IUI
28. zář 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka Jee.tak ja uz mam dost...samozrejme bylo mysleno 21 dni po posledni menstruaci...omlouvam se za sumy a zmatky.. :grinning:
28. zář 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viridie ale ja jsem četla že se to prokaže po 15 dnech,jinak jsem to měla dostat před dvouma dny,myslíš že si mám udělat test ještě jednou?
28. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@buchtoska Ahoj...ja sama jsem ted nervni,ze jsem tehot,tak se omlouvam-vypustila jsem tady zmatky...Ja cetla,ze Hcg je v moci nejdrie 26 dni po posledni menses a 12 dni po poceti... ja urcite doporucuju pockat 2 dny a testovat znovu,,nejlepsi je 10 Mamma test,ten je nejcitlivejsi... :slight_smile:
28. zář 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viridie to je vpohodě :wink: já jsem také nervozní já totiž nechci byt ted těhotná jedno dítě mi ted stačí :grinning: tak test jsem si dělala v utery tak si můžu udělat zítra asi,jinak ti děkuji :slight_smile:
28. zář 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule, snazime o babatko rok, vcera 10 DPO som si na nohavickach objavila hnede spinenie, okolo jednej na obed, jednorazove, dnes rano BT o siedmej 37.0, spinenie ziadne, LF mam 13 dni, takze mrchu by som mala dostat vo stvrtok, nikdy predtym sa mi to nestalo, tak ci by mohlo ist o implementacne spinenie/uhniezdenie vajicka. Pravda ale je, ze som mala od stvrtku vela stresov, tak ze to asi moze byt aj z toho... :frowning2:
3. říj 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak 32DC a ms stále nikde , Počkám do středy, jinak testnu
Bolí jen prsa a žaha pálí
3. říj 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kazdopadne ak islo o uhniezdenie len na 10DPO, kedy by som si mohla urobit test? lebo vsak HCG sa zacina vylucovat az po uhniezdeni
3. říj 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 želám nech tam máš // čiaročky :slight_smile: ja som si robila test, keď mi meškalo 7 dní.... a to už viac menej som si už len potvrdila, lebo príznaky tehu som už mala
3. říj 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huma ja som mala HCG quick test 10 a tam bolo napísané, že sa môže robiť už po 10 dni po možnom oplodnení..... ja som si ho robila až keď mi týždeň meškalo a to už som za jednu sekundu mala // prúžky... tento test sa dá odčítať už po 10 sek. takže netreba veľmi dlho čakať...
3. říj 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, som rada, ze som objavila tuto temu, ja cakam na stvrtok, ci pride alebo nie a uz som si robila dva testy uplne skoro a zbytocne, jasne, ze boli negativne. v kazdom pripade treba asi cakat na mrchu, ze? ani den vopred mi test neukaze?
3. říj 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aadulik2110 no ja momentalne 10ku doma nemam :frowning2:
tak uvidim,ako sa bude vyvijat teplota do stvrtku,ak neklesne, vo stvrtok testnem
3. říj 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turandotta ja som mala HCG quick test 10 a pri ňom nebolo treba čakať na mrchu, ale ja som ho aj tak použila až keď mi týždeň meškalo
3. říj 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som čakala mrchu ale mala som pocit,že som tehulka :grinning: Tak som si robila test snáď každú hodinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A nakoniec mi meškali už týždeň a jedného dna po týždni som si urobila hneď ráno ďalši a mala som 2čiarky ,ale druhá bola veľmi slabá :unamused: No volala som dr a išla som k nemu no on nič nevidel a na hcg mi povedal,že nič nemám,ale keď som videla papier tak tam bolo 1000.... A za další týždeň som si ju urobila lebo stále som nič nedostala,... a bola taká tmavá,že skoro až vyskočila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bola som tá najšťastnejšia na svete :grinning:
3. říj 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aadulik2110 dakujem, hadam do stvrtku nejako vydrzim a spravim si hned rano test, pri mojom prvom som to tak spravila a boli tam pekne ciarky, teda, vydrzala som a v den ocakavanej som si spravila test...vtedy som ale nebola taka netrpezliva, nechapem co je to tento raz so mnou:slight_smile:
3. říj 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mitinka blahoželám
3. říj 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turandotta ale vydržíš, veď to sú len 3 dni.....
3. říj 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. říj 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.chtěla jsem se zeptat měla jsem pohlavní styk v době ovulace což bylo teďkon 14.10. Byla jsem nedočkavá a udělala jsem si těhotenský test 20.10 ovšem mi vyšel negativní :unamused: Byla jsem zklamaná,ale kamarádka mi řekla že je to moc brzo ať to zkusím ještě dýl :slight_smile: Chtěla jsem se zeptat,kdy nejdřív si mám udělat těhotenský test?Jsem strašně unavená,mám divný jednorazový pichaní v podbříšku..děkuju za odpověď :slight_smile:
21. říj 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikysekk ahoj, já jsem si dělala těhotenský test týden po zpoždění menstruace - myslím si, že do té doby je to zbytečné......sice se může stát, že ti ještě před tím ukáže dvě čárky, ale je i dost pravděpodobné, že ti bude do té doby vycházet negativní i v případě, že miminko čekat budeš :slight_smile: takže radím, počkej jestli dorazí menstruace nebo ne........
21. říj 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikysekk Nejdřív 10 dní po ovulaci.
21. říj 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
precetla jsem si forum a jsem celkem dost zmatena ze vsech tech zkratek a poctu, muzete mi prosim poradit?
HA jsem uplne vysadila 20.zari, do dneska jsem ji nedostala, tj. nejakych 34 dní. Sex jsem mela 13.10.-17.10. - nesmejte se, to byl pritel zrovna doma ze sluzebky :grinning: , má cenu delat si test? Jestli je vubec mozne uz neco poznat? Jakoze zpozdena MS to je, ale aby se za tu chvilku uz neco vyklubalo?
24. říj 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@regenbogen nechci si teda nic nalhavat, ale vcera jsem malem padla z vune kureciho masa a dneska me dostala vune zeli v kantyne.... :zipper_mouth:
24. říj 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@regenbogen Po vysazení HA je zpožděníá dost časté. Já měla pozitivní test (citlivost 1O) 11 den po oplodnění z ranní moče.
24. říj 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek