Kdy si udělat těhotenský test?

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča
astyna
24. lis 2016
@vanea

...a pak to bude "proč nekojíš?"..."proč už nechodí?" 😃 😃 😃 ono někdy jsem ráda, že jsem 250 km od rodiny, mobil můži típnout vždy 😃
svobodka14
24. lis 2016
Dneska je den, kdy na to musím pořád myslet🙂))) V práci jsem si dodělala resty a zítra mi začíná prodloužený víkend, takže se trochu nudím. Volá mi manžel, že koupil domů robota, ať jednou bude moct dělat mimču příkrmy sám, aby se nekupovaly. A teď sms z pilulky, že si balíček s testama můžu vyzvednout (jupíí mám dvojnásobnou zásobu testů😃)))
vanea
24. lis 2016
@astyna já jsem od rodiny taky tak daleko, to jim ovšem nebrání mi volat a spamovat na skypu 😃 už se fakt radši většinou házím do invisible, jsem mrcha 😃 ale prostě mně akorát stresujou a nutí na to pořád víc a víc myslet..si člověk po 3 měsících připadá jako porouchaný😃
nienin_que
24. lis 2016
@vanea ja se taky na oko nevztekám, bouchnu vždycky jen uvnitr .... 😃
Ale je hezké že má tvuj muz takhle pekný pozitivní pristup, ba naopak, je videt ze si te bude hejckat a opecovavat jak vzacnou kvetinku.🙂 coz je hezké.
kacwi
24. lis 2016
@svobodka14 a kdy máš dostat MS?
nienin_que
24. lis 2016
@svobodka14 přeju ti abys potřebovala je jeden kočko ❤
svobodka14
24. lis 2016
@kacwi Zítra🙂
kacwi
24. lis 2016
@svobodka14 tak to jsi dobrá, že vydržíš. Já testovala 2 dny před 🙂
svobodka14
24. lis 2016
@nienin_que Děkuji. Doufám, že ten digitál otevřu co nejdřív🙂 a pak si budeme gratulovat navzájem🙂
svobodka14
24. lis 2016
@kacwi A bylo to tam? Měla jsi nějaké příznaky?
nienin_que
24. lis 2016
Já se nicmene v praci taky nudim. praci teda mám ale cim vic si tu s vama pisu, tim vic na to myslim a po praci jdu koupit test. ale uz se nechci opakovat.
nienin_que
24. lis 2016
@svobodka14 No holka.To by byla pecka. a ten digital se neda koupit normalne v lekarne ?
svobodka14
24. lis 2016
@nienin_que Tak jsme dvě, já už naštěstí za půl hoďky jdu.. ale asi ten jeden proužek vyzkouším dneska odpo, kdy není manžel doma.. a tyčinky kdyžtak až v pondělí🙂))
svobodka14
24. lis 2016
@nienin_que Ale joo:) jen jsem líná🙂 a když mám odpolední a nudím se večer v práci brouzdám po eshopech a zrovna byl na pilulce v akci na 98 kč🙂
luciikhol
24. lis 2016
@kacwi Ahoj těhulko 🙂 tak jak se cítíš, je všechno v pořádku? 🙂
vanea
24. lis 2016
@nienin_que jojo to boucháme asi stejně 😃 akorát mi dělá čím dál větší problémy se aspoň nezatvářit😃 a jj, je zlatý, mám doma poklad:)) teď jen aby to vyšlo no...dneska/zítra to mám dostat, 12DPO a od včera mám růžový výtok, testík negativní:/ tak s tím zas moc nepočítám..vy se snažíte jak dlouho?🙂
nienin_que
24. lis 2016
@svobodka14 j jdu taky za půl hodky ... já budu testovat kolem 4 a taky sama doma, doufam ze tam budou dve a v tu chvilku to nebudu mit komu rict 😃 tak normalne bouchnu od ntesení.... ba ne ..... az to jednou vyjde tak to chci pritelovi rict nejak hezky, originalne, premysleli jste uz nad tím ? tohle vec nad kterou když už přemyslim o miminku ,tak vlasatne o tom jak to řeknu drahe polovicce.
luciikhol
24. lis 2016
@svobodka14
@nienin_que
Holky budu na vás ve 4 moc myslet a dejte určitě vědět jak jste dopadli, držím všechny palce 🙂
kacwi
24. lis 2016
@svobodka14 jo bylo 🙂. Nijak velké příznaky jsem neměla. Trochu mě bolelo břicho a prsa.
svobodka14
24. lis 2016
@nienin_que Já bych chtěla počkat na první UZ a nechat mu to natisknout na tričko budu táta... ale naprosto přesně vím, že když tam budou 2 čárky budu mu hned volat😃
vanea
24. lis 2016
@nienin_que jé držím palce!!🙂) já nad tím přemýšlela, nakreslila bych si něco na břicho (mimčo, dáreček, vajíčko, otazník...zkrátka "něco" 😃) a až by se přitulil, tak by koukal 😃 a nebo pak klasicky pod stromeček nějakou tu dětskou věc, to je takové obyč, ale myslím, že potěší i tak🙂
kacwi
24. lis 2016
@luciikhol Ahoj 🙂, všechno v pohodě 🙂. 30. další kontrola a vystavení průkazky 🙂. Sem tam mi je špatně. Cloumají se mnou hormony, takže brečím u reklam a pálí mě žáha. Ale jinak super. A jak zvládáš ty?
astyna
24. lis 2016
@vanea

Já jsem jednou vytípla hovor na skype od tchána, den poté od tchýně, protože mi to prostě nesedělo a nechtěla jsem tlachat o ničem. Pak jsem se dozvěděla, že jim nechci ukázat vnuka, zajímavá logika 😃 Oni jsou hodně kontaktní a komunikativní, já jsem plaší tvor milující soukromí, doteďka nepochopí, co na mě jejich syn vidí..Což mi tchán nezapomněl připomenout na svatbě samozřejmě 8-( A pak proč se nechceme stěhovat blíž 😃
nienin_que
24. lis 2016
@vanea PŘESNĚ problém se netvářit. .....s tím mám problem velikej pokaždy když jde o neco co se mi zrovna nezamlouva 😃 a lidi kolem me nedokazou pochopit ze to nedelam schvale, ze takhle proste jen cumim 😃 😃 😃 hahahaha
no my se snazime dobrej pul rok, cykly mam 32/33 dni, dneska jsem 35DC a ještě jsem neměla ,,ty koule,, na to si ten test udelat. 😃 driv bych byla schopna testovat hned po styku ,ale ted jak citim ze by to fakt mohlo vyjit tak mam normalne strach,ale holky tady me uz tak nejak presvedcili a deska si ten test uz udelam.
kacwi
24. lis 2016
@nienin_que Já manželovi nachystala krabičku, ve které byl dudlík a test 🙂
luciikhol
24. lis 2016
@kacwi Tak to je dobře že je vše v pořádku, hlavně aby to tak bylo po celou dobu a nic se nestalo 🙂 brečíš u reklam? :-p to je hezký 😃 .. ty budeš mít průkazku už, tak to ti závidím 🙂 .. já jsem se z toho neštěstí už oklepala a jedeme dál - když teda tady přítel je.. 🙂
nienin_que
24. lis 2016
@luciikhol tak nějak jsem pochopila co se ti stalo a más muj obrovský obdiv...jsi silná holka,.....rozhodne to evzdavat a myslet pozitivně 😘
vanea
24. lis 2016
@nienin_que jj, nejčastější co slyším je "už se zase tak tváříš" .."jako jak?" ..."no tak jak ty to umíš..tak debilně" 😃
a budu na tebe myslet, aby to vyšlo! nějaké příznaky máš?🙂

@astyna no ti jsou taky dobří 😃 manžel se se svýma rodičema většinu času furt jenom hádá a já nechci stát někde mezi a dělat jim prostředníka, takže oni jsou většinou uražení a čekají, až zavolám já, což je jako unreal😃 takže když už zavolají, tak komunikuju..ale to je tak jednou do měsíce naštěstí🙂) naši jsou 100x horší, to je každý den😃
luciikhol
24. lis 2016
@nienin_que Ono se vcelku "nic" nestalo, kdybych netrapákovala tak brzo s testama a neměla tolik příznaků tak bych asi ani nezjistila že jsem těhu, ani čárky mi pak nevycházeli tak jak měli a po 14 dnech zpoždění se mi dostavila MS a vše mi vzala 😞 je to smutný ale aspoň vím že nám to půjde i příště 🙂 všechno zlé je pro něco dobré 🙂 a děkuji.. pozitivně myslím už je to skoro za mnou 🙂
nienin_que
24. lis 2016
@vanea o vystihlas to uplne presne holka ..... 😃 😃 😃 😃 😃 tos me pobavila. no nebojte, hned se budu hlasit jak jsem dopadla, pac budu dalsi 3 hodiny doma sama a rozhodne to nevydrzim pripadne nerict, takze se o to podelim apon tady s vama ..... ja si to fakt preju 😃

Začni psát odpověď...

Odešli