• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

7. prosince 2016 
@vanea

...a pak to bude "proč nekojíš?"..."proč už nechodí?" :grinning: :grinning: :grinning: ono někdy jsem ráda, že jsem 250 km od rodiny, mobil můži típnout vždy :grinning:
24. lis ve 14:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska je den, kdy na to musím pořád myslet:slight_smile:))) V práci jsem si dodělala resty a zítra mi začíná prodloužený víkend, takže se trochu nudím. Volá mi manžel, že koupil domů robota, ať jednou bude moct dělat mimču příkrmy sám, aby se nekupovaly. A teď sms z pilulky, že si balíček s testama můžu vyzvednout (jupíí mám dvojnásobnou zásobu testů:D)))
24. lis ve 14:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@astyna já jsem od rodiny taky tak daleko, to jim ovšem nebrání mi volat a spamovat na skypu :D už se fakt radši většinou házím do invisible, jsem mrcha :D ale prostě mně akorát stresujou a nutí na to pořád víc a víc myslet..si člověk po 3 měsících připadá jako porouchaný:D
24. lis ve 14:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@vanea ja se taky na oko nevztekám, bouchnu vždycky jen uvnitr .... :grinning:
Ale je hezké že má tvuj muz takhle pekný pozitivní pristup, ba naopak, je videt ze si te bude hejckat a opecovavat jak vzacnou kvetinku.:slight_smile: coz je hezké.
24. lis ve 14:41  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@svobodka14 a kdy máš dostat MS?
24. lis ve 14:42  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka14 přeju ti abys potřebovala je jeden kočko <3
24. lis ve 14:43  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
24. lis ve 14:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka14 tak to jsi dobrá, že vydržíš. Já testovala 2 dny před :slight_smile:
24. lis ve 14:44  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@nienin_que Děkuji. Doufám, že ten digitál otevřu co nejdřív:slight_smile: a pak si budeme gratulovat navzájem:slight_smile:
24. lis ve 14:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi A bylo to tam? Měla jsi nějaké příznaky?
24. lis ve 14:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se nicmene v praci taky nudim. praci teda mám ale cim vic si tu s vama pisu, tim vic na to myslim a po praci jdu koupit test. ale uz se nechci opakovat.
24. lis ve 14:45  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka14 No holka.To by byla pecka. a ten digital se neda koupit normalne v lekarne ?
24. lis ve 14:46  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@nienin_que Tak jsme dvě, já už naštěstí za půl hoďky jdu.. ale asi ten jeden proužek vyzkouším dneska odpo, kdy není manžel doma.. a tyčinky kdyžtak až v pondělí:slight_smile:))
24. lis ve 14:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nienin_que Ale joo:slight_smile: jen jsem líná:slight_smile: a když mám odpolední a nudím se večer v práci brouzdám po eshopech a zrovna byl na pilulce v akci na 98 kč:slight_smile:
24. lis ve 14:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi Ahoj těhulko :slight_smile: tak jak se cítíš, je všechno v pořádku? :slight_smile:
24. lis ve 14:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nienin_que jojo to boucháme asi stejně :D akorát mi dělá čím dál větší problémy se aspoň nezatvářit:D a jj, je zlatý, mám doma poklad:slight_smile:) teď jen aby to vyšlo no...dneska/zítra to mám dostat, 12DPO a od včera mám růžový výtok, testík negativní:/ tak s tím zas moc nepočítám..vy se snažíte jak dlouho?:slight_smile:
24. lis ve 14:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka14 j jdu taky za půl hodky ... já budu testovat kolem 4 a taky sama doma, doufam ze tam budou dve a v tu chvilku to nebudu mit komu rict :grinning: tak normalne bouchnu od ntesení.... ba ne ..... az to jednou vyjde tak to chci pritelovi rict nejak hezky, originalne, premysleli jste uz nad tím ? tohle vec nad kterou když už přemyslim o miminku ,tak vlasatne o tom jak to řeknu drahe polovicce.
24. lis ve 14:49  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka14
@nienin_que
Holky budu na vás ve 4 moc myslet a dejte určitě vědět jak jste dopadli, držím všechny palce :slight_smile:
24. lis ve 14:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka14 jo bylo :slight_smile:. Nijak velké příznaky jsem neměla. Trochu mě bolelo břicho a prsa.
24. lis ve 14:52  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nienin_que Já bych chtěla počkat na první UZ a nechat mu to natisknout na tričko budu táta... ale naprosto přesně vím, že když tam budou 2 čárky budu mu hned volat:D
24. lis ve 14:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nienin_que jé držím palce!!:slight_smile:) já nad tím přemýšlela, nakreslila bych si něco na břicho (mimčo, dáreček, vajíčko, otazník...zkrátka "něco" :D) a až by se přitulil, tak by koukal :D a nebo pak klasicky pod stromeček nějakou tu dětskou věc, to je takové obyč, ale myslím, že potěší i tak=)
24. lis ve 14:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol Ahoj :slight_smile:, všechno v pohodě :slight_smile:. 30. další kontrola a vystavení průkazky :slight_smile:. Sem tam mi je špatně. Cloumají se mnou hormony, takže brečím u reklam a pálí mě žáha. Ale jinak super. A jak zvládáš ty?
24. lis ve 14:53  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@vanea

Já jsem jednou vytípla hovor na skype od tchána, den poté od tchýně, protože mi to prostě nesedělo a nechtěla jsem tlachat o ničem. Pak jsem se dozvěděla, že jim nechci ukázat vnuka, zajímavá logika :grinning: Oni jsou hodně kontaktní a komunikativní, já jsem plaší tvor milující soukromí, doteďka nepochopí, co na mě jejich syn vidí..Což mi tchán nezapomněl připomenout na svatbě samozřejmě :rolling_eyes: A pak proč se nechceme stěhovat blíž :grinning:
24. lis ve 14:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@vanea PŘESNĚ problém se netvářit. .....s tím mám problem velikej pokaždy když jde o neco co se mi zrovna nezamlouva :grinning: a lidi kolem me nedokazou pochopit ze to nedelam schvale, ze takhle proste jen cumim :grinning: :grinning: :grinning: hahahaha
no my se snazime dobrej pul rok, cykly mam 32/33 dni, dneska jsem 35DC a ještě jsem neměla ,,ty koule,, na to si ten test udelat. :grinning: driv bych byla schopna testovat hned po styku ,ale ted jak citim ze by to fakt mohlo vyjit tak mam normalne strach,ale holky tady me uz tak nejak presvedcili a deska si ten test uz udelam.
24. lis ve 14:54  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@nienin_que Já manželovi nachystala krabičku, ve které byl dudlík a test :slight_smile:
24. lis ve 14:55  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacwi Tak to je dobře že je vše v pořádku, hlavně aby to tak bylo po celou dobu a nic se nestalo :slight_smile: brečíš u reklam? :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je hezký :grinning: .. ty budeš mít průkazku už, tak to ti závidím :slight_smile: .. já jsem se z toho neštěstí už oklepala a jedeme dál - když teda tady přítel je.. :slight_smile:
24. lis ve 14:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luciikhol tak nějak jsem pochopila co se ti stalo a más muj obrovský obdiv...jsi silná holka,.....rozhodne to evzdavat a myslet pozitivně :-*
24. lis ve 14:58  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@nienin_que jj, nejčastější co slyším je "už se zase tak tváříš" .."jako jak?" ..."no tak jak ty to umíš..tak debilně" :D
a budu na tebe myslet, aby to vyšlo! nějaké příznaky máš?:slight_smile:

@astyna no ti jsou taky dobří :D manžel se se svýma rodičema většinu času furt jenom hádá a já nechci stát někde mezi a dělat jim prostředníka, takže oni jsou většinou uražení a čekají, až zavolám já, což je jako unreal:D takže když už zavolají, tak komunikuju..ale to je tak jednou do měsíce naštěstí:slight_smile:) naši jsou 100x horší, to je každý den:D
24. lis ve 14:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nienin_que Ono se vcelku "nic" nestalo, kdybych netrapákovala tak brzo s testama a neměla tolik příznaků tak bych asi ani nezjistila že jsem těhu, ani čárky mi pak nevycházeli tak jak měli a po 14 dnech zpoždění se mi dostavila MS a vše mi vzala :frowning2: je to smutný ale aspoň vím že nám to půjde i příště :slight_smile: všechno zlé je pro něco dobré :slight_smile: a děkuji.. pozitivně myslím už je to skoro za mnou :slight_smile:
24. lis v 15:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@vanea o vystihlas to uplne presne holka ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tos me pobavila. no nebojte, hned se budu hlasit jak jsem dopadla, pac budu dalsi 3 hodiny doma sama a rozhodne to nevydrzim pripadne nerict, takze se o to podelim apon tady s vama ..... ja si to fakt preju :grinning:
24. lis v 15:03  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek