Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

svobodka14
24. lis 2016

@nienin_que Jee to bude radosti🙂

petrysek181
24. lis 2016

@vanea tak doufam ze to vydrzi a nebude z toho ms drzim palecky ☺

lory303
24. lis 2016

@svobodka14
@nienin_que
holky, taky na vas myslím, jak vám dopadnou testy, tak dejte pak hned vedět... ach jo, ja uz se taky nemuzu dockat pristiho tydne 😀

kacwi
24. lis 2016

@luciikhol Věřím, že vám to půjde rychle. Miminko si vybere ten správný čas ;)

lory303
24. lis 2016

@vanea musím s tebou souhlasit 😀 mám to doma úplně stejne s tema otazkama 😀 minuly tyden jsem si pred nasima pohladila bricho, protoze jsem se moc najedla a ona nejsi tehotna ? 😀 konec toto, pak jsem se u toho usmala a rekla ne, protoze me to pobavilo a mamka no urcite jsi kdyz se tak smejes 😀

lory303
24. lis 2016

@kacwi moc gratuluji, ja uz chci taakyyyyyyyyyy 😀 🙂

lory303
24. lis 2016

Jinak holky nejhorší je, že teď nemám v práci poslední dva týdny co dělat, všechnu práci mám hotovou, takže jen sedím za pc a čtu různé diskuze a když mě něco zabolí, tak už to googluju 😀 nejraději bych měla práce až až a neměla na to čas, protože pak nemyslím na nic jineho 😀 😖

kacwi
24. lis 2016

@lory303 brečet u reklam 🙂. Neboj to přijde. Nám to vyšlo rychle, někomu to bude trvat, ale uvidíš, že i ty nakonec najdeš //

vanea
24. lis 2016

@petrysek181 díky moc =) jako není to u mně úplně normální mít dva dny růžovku..ten den bych to chápala, já mám vždycky špinění jeden den (ale ne růžové) na druhý už hned ms..a teď dva dny růžová, resp taková..lososová barva, ať jsem přesná :D Ale jako...lepší nepočítat s tím=) pak člověk není zklamaný až tak moc=)

lory303
24. lis 2016

@kacwi děkuji 🙂 kéž by to bylo už brzo 🙂

lory303
24. lis 2016

@vanea já měla den před MS taky růžový výtok, potom byl hnědý a třetí den se mi rozjela MS, ale hodně jsem četla, že to může být uhnizďování, tak snad MS nepříjde 🙂

astyna
24. lis 2016

@vanea

Já jsem před 2 dny lehce zakrvácela, spíš jen pár kapek, a špinila jsem, takže jsem si vzala tampon, že se menzes prostě rozjede....a ono to zmizelo. Včera večer už bílý výtok a dnes se to nezměnilo, tak snad 🙂

luciikhol
24. lis 2016

@lory303 Já dneska taky už skoro nic nedělám v práci a jen koukám na hodiny jestli už nejsou 4 abych mohla tahnout domu 😀

llenka_li
24. lis 2016

I ja uz mam testiky doma, tak zitra ráno...mam mr.max a digitální, tak uvidime, jestli v noci neprijde MS.

petrysek181
24. lis 2016

@pulguita ahoj sem tě tu nemohla nejak najit abych si te oznacila☺dneska me v praci tak stvali ze sem byla rada ze uz sem doma ☺kdu neco uvarit at mam hotovo sem i nějaká zmordovana jeste ze zitra naposledy☺vcera jsme to pojistili a budeme cekat na výsledek nemam doma ani testik aby me to nelakalo ☺ten si koupim az bych meskala zjistila sem ze podle teploty se muzu ridit lip a nemusim porad kupovat test☺tak jdu na to tobe at to rychle utece a jsi taky doma

luciikhol
24. lis 2016

@kacwi Snad ano, teď se vyklubali nějaké problémy takže uvidíme jak se nám to povede 🙂 hlavně ty se moc opatruj 🙂

kacwi
24. lis 2016

@lory303 a já na začátku neměla nějaké extra příznaky ;). jen já jsem byla taková, že jsem to prostě nevydržela do MS, takže jsem testovala dva dny před MS. Ale tím, že dělám v nemocnici, tak jsme každý týden sledovali co se děje a jak to vypadá 🙂. Ted už teda čekám vždy do utz od doktora ;)

vanea
24. lis 2016

@lory303 přesně jak píšeš:D se člověk víc nadlábne, nebo je nafouklý a už všichni, jestli náááhodou nejsi těhotná:D a předevčírem mně dorazil táta, jsem měla chřipku o víkendu..a on prý "a jsi si jistá, že to byla JENOM chřipka??" ..o den později mi volala babička, co že to mám za záhadnou nemoc :D no a už jsem dospěla i do stádia, že mi vadí, že mi kamarádky i holky z práce pořád čumí na břicho a furt sledují co jím...a to ani neví, že se snažíme🙂 resp kamarádky ano, ale v práci fakt ne..to je jen reakce na tu svatbu =D bych neřeka, že mi to bude někdy tak vadit

kacwi
24. lis 2016

@luciikhol opatruji neboj 🙂. Ty na sebe taky dávej pozor, ať máš sílu potom na mrně ;)

petrysek181
24. lis 2016

@vanea tohle cekani je nejhorsi ale to co popisujes by mohlo neco znamenat muzes mit i ms ale slabou a presto byt těhotná sem na tebe zvedava jak dopadnes ☺ja sem ve stadiu po ovulce a ted ctrnact dni čekat jak to bude☺

luciikhol
24. lis 2016

@kacwi Jak dlouho jste se vy vůbec snažili? 🙂 ani už nevím jestli jsem se tě na to ptala 🙂 a když pracuješ v nemocnici tak co jste kontrolovali?

nienin_que
24. lis 2016

Holky moje tak já tahnu domu, cestou lekárna a dej se vule bozi ..... kolem paty to tu cekujte....packo vecir

luciikhol
24. lis 2016

@nienin_que Držím palce a těším se na výsledek 🙂

lory303
24. lis 2016

@vanea jj.to znám, už to beru spíš s humorem 😀 až budu opravdu těhu, tak mi to uz bude jedno, ale takhle je to jen stres na víc a uplne vidim jak to nasi doma probiraji, kdyz jsem u pritele 😀 drzím palce, at MS nedorazi a ukazes nam na testiku //. To čekání je nejhorsi.

kacwi
24. lis 2016

@luciikhol já vysadila HA v den naší svatby to bylo 13.8.2016, no a 8.10 jsem měla poslední MS. Moje mamka dělá na radiologii, takže mají ultrazvuky. Takže jsme koukali, jak roste děloha, jak se tvoří gestační váček. A pak u doktora jsem měla i žloutkový váček s malinkým embryem, ale ještě nemělo srdíčko, protože na to bylo ještě čas. takže až teď 30 všechno potvrdíme ;)

vanea
24. lis 2016

@petrysek181 je to děs...teoreticky možné by to zahnízdění bylo (teď nevím, jestli jsem si o tom nepsala zrovna s tebou:D) , prý je 5-12 den, což já měla včera 11DPO, dnes 12DPO..a dnes/zítra by měla být MS, mám ji skoro vždycky těch 13-14 dní po ovulaci. Ale říkám, testy nic nepíšou:D ale tam je zase otázka to, že na TT se objeví výsledek teprve 4-5 dní od uhnízdění vajíčka..tak a teď babo raď:D prostě musím čekat🙂)
a ty si děláš na ovu testíky, nebo se měříš, nebo si ji i poznáš?🙂

lory303
24. lis 2016

@nienin_que já budu čekat jak na trní za tebe 😀 drzim palce, urcite budou // 🙂

pulguita
24. lis 2016

@petrysek181 Ahojky! 🙂 Dnes je tady rušno😀 To čekání je nejhorší, příští týden už budu vědět co a jak🙂 Testy mám dva z toho minulého měsíce a testovat budu až pokud MS nedojde. Máš pravdu s tou teplotou se to dá v pohodě kontrolovat, takže pokud mi začne klesat, budu se smiřovat s příchodem MS🙂 Já to ještě musím přežít v práci teď odpoledne a ještě zítra a konečně víkend! Tak dobrou chuť a odpočin si!🙂

lory303
24. lis 2016

@vanea taky mám MS 12-13 dní po ovulaci. Jinak to uhnizdovani je fakt velmi pravdepodobne. Trefila ses do ovulky? ja ani nevím zda uz jsem se te na to ptala 😀

luciikhol
24. lis 2016

@kacwi Ty jo tak to jste měli rychlé, to je super takže jsi se ani nestačila stresovat jako my tady 🙂 to je hezkýý .. jo aha tak to jo tak to je dobrý že jste sledovali a jak se na to tvářil muž když jsi mu předala dáreček? 🙂 byl nadšený?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru