Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

markiiska
2. pro 2016

@raduzemlejna tak to mě mrzí..většinou teda už bývá vidět , taky sem měla dlouhy cykly 47 dní a čárka 12.den ...tak snad budeš ta z těch, u kterých se objeví později..

pulguita
2. pro 2016

@petrysek181 Dobré ráno!🙂 No to teda jo, protože jinak bych pak zase lítala jak ježibaba na koštěti😀 Aspoň půjdu domů v klidu a stihnu toho víc🙂 Jinak já mám dovolenou až po svátkách po novém roce. Ten týden od nového roku až po ty 3krále.
Ovulku neřeš, hlavní je, že jste se snažili🙂 Tak snad se tam nějaká spermijka dostala🙂
Třeba ty prsa něco značí🙂
Tady je zima,ale hezky. Tak si pak po nákupu pěkně odpočin. Hezký víkend!🙂

pulguita
2. pro 2016

@raduzemlejna Jeste neves hlavu, treba se ti to opravdu ukaze az treba o par dní pozdeji.
Moc drzím palecky, at to tak je a nakonec se ti ukázou // Treba si mimco hraje na schovku, protoze je zima a nechce mu vystrcit ani nos 🙂 🍀👶

llenka_li
2. pro 2016

@markel i ja brala posledních 6let HA a snažíme se od listopadu...

svobodka14
2. pro 2016

@markel Já vysadila v červnu:(

llenka_li
2. pro 2016

@raduzemlejna nezoufej, nic neni ztraceno ;) Jak jsem uz psala, u mého syna jsem mela / a tehu jsem byla a čárka se ukázala az ty dyl...a je tu po diskuzi v takových maminek víc. I sestra na gynde mi rekla, ze to, ze nemam čárku tyden po vynechání (jako by 5tt) nic neznamena....takze dále ✊ a hezky si uzij vikend. My pojedeme lyžovat ☺️

raduzemlejna
2. pro 2016

@lory303
@luciikhol
@llenka_li
@pulguita
@markiiska
Holky díky za podporu a za držení palců.. Teď to opravdu potřebuju. Myslete na mě. Je to strašně dlouhý. Snad se opravdu zadařilo. Nic nevzdávám. Víkend asi rychle uteče, což je pro mě dobře a v neděli zkusím další testík.
Přeju vám všem krásný víkend, užijte si to a kdo se mnou čeká, tak samozřejmě taky držím palce, asi se nestihnu ani ozvat, takže až jestli se poštěstí tak v neděli, případně v pondělí, páááááááá

petrysek181
2. pro 2016

@pulguita ahoj tak uz mame konecne patek a ty jdes na ten večírek tak si to tam pekne uzij☺ja vstavala s bolesti hlavy tak se tak rozkoukavam a pak jdu neco delat tak si užij vecer a pekny vikend☺

nienin_que
2. pro 2016

@raduzemlejna tfuj tfuj tfuj. Jeste není nic ztraceno.

pulguita
2. pro 2016

@petrysek181 Ahojky, tak nakonec místo v 15:00 vycházím z práce až teď, ale ještě že tam nemusím trčet dýl. Ještě si letím koupit silonky🙂 Snaž se odpočívat, já se odpočinku dočkám až tak v neděli a to jsem chtěla makat, uklízet atd. Tak jsem zvědavá. Pěkný víkend!🙂

pulguita
2. pro 2016

@raduzemlejna Moc držím palce ať ti to vyjde a v pondělí máš//🙂🍀👶

lokinsoon
2. pro 2016

Holky prosim ☹ reknete mi,ze to nic neznamena....pred chvili jsem zjistila,ze mam hnedy vytok. Nedokazu posoudit jestli to bylo hodne nebo malo. Naposledy co jsem mela hnedy vytok,to byl potrat ☹ nechci ani pomyslet,ze se tento tyden dozvim ze jsem tehotna a ten samy tyden by se melo stat to nejhorsi...podruhy?? To uz bych nedala..

lory303
2. pro 2016

@lokinsoon ahojky, nemam s tim sice zkusenost, ale urcite o potrat nejde. To byla spis krev nez hnedy vytok. Podle me jen spineni. Kamoska spinila dlouho v tehu. Hlavne se nestresuj. Zkus myslet pozitivne. Neboooj

lokinsoon
2. pro 2016

@lory303
Ja tuhle barvu vytoku mela v prvnim tehu a jak rikam..objevil se najednou a hned skoncil. A byl to potrat. Ted me donutila jit na zachod bolest vajecniku,svirani jako pri MS a vytok ☹ boze...ale dekuju za uklidneni ❤

lory303
2. pro 2016

@lokinsoon ted jsem si o tom pročítala v diskuzích a prej hnědý výtok je normální, býva až do 24tt a prej je to běžné, takže být tebou jsem úplně v klidu, neboj teď to určitě vyjde, věřím tomu 🤰 👶 ... nejhorší pro miminko je stress, tak si udělej čaj, dej něco dobrého a pusť si nějakou komedii a dej nohy na stůl a relaxuj 🙂

petrysek181
2. pro 2016

@pulguita hlavne si uzij večer a vypni ja tady vyvedla věc doma lepila sem nastenne hodiny a pekne sem to posr....pri sundavani sem to brala i s omitkou tak sem letela objednat hodiny klasicke abych to zakryla ale dokazes si doma predstavit tu atmosferu😀😀😀😀takze pekny vecer a hezky víkend snad ho preziju ve zdravi😀

lokinsoon
2. pro 2016

@lory303
Taky jsem si prosla par diskuzi,zajimavy ze minule kdyz jsem to hledala na me hned vybehl potrat a potrat to nakonec byl. Ted mi vetsinou vybehly diskuze,ze je to normalni...uuufff...
Joo kez bych mohla byt dneska v klidu a s nohama nahore.. Mame konzert s kapelou,takze klid dnesla vazne nehrozi...

petrysek181
2. pro 2016

@lokinsoon ahoj ja kdysi potratila ale mel sem velké bolesti bricha a litali ze me kusy krve to co popisujes je v tehu normalni tak se neboj a klid pokavad nemas bolesti a krece bude to dobre hlavne se setri

lory303
3. pro 2016

Ahoj holky, tak dnes mi MS dorazila. Sice o dva dny drive, ale je tu ☹ zacinam dalsi mesic. Do Vanoc uz to nestihnu 😦 Kdo zacina taky prosinec? Nebo uz jsem tu sama?🙂

xvitko13
3. pro 2016

@lory303 Ahojky, to mě tedy mrzí ☹ Já jsem dnes 3DC, takže další měsíc jedeme taky 🙂 Manžel chudák říkal, že ráno nemohl spát a že přemýšlel, proč se nám to zas nepovedlo, to mě bylo taky teda líto, že je smutný z toho ☹

lory303
3. pro 2016

@xvitko13 me to prave vic mrzi kvuli priteli. Jeste dnes rano nez jel do prace, tak me pusinkoval a mackal a rikal, ze citi ze se to ted povedlo. Po hodine co odjel jsem to dostala 😣😣😣 zacinam 6.mesic 😣a poprve vyzkousim clostik, tak uvidime. Jsem z toho uz uplne znicena. Hlavne jsem chtela do vanoc. Ale budeme doufat, ze prosinec vyjde. Budu i tobe drzet palce. Zaciname tak nejak spolu 😊

petrysek181
3. pro 2016

@pulguita ahoj a krásnou sobotu ja dneska svelky pokles bt z 37;1 na 36,8 tak bud ms dojde o hodne driv a nebo budu moooc doufat ze teplota zitra stoupne☺ja sem dneska od sesti vzhuru je to děs jak sis uzila vecirek pobavila ses mi jdeme vecer na mikulaskou v tanecnich budou tam mit certiky a rozdavat si darky tak bude veselo pekny vikend a super odpocinek

raduzemlejna
3. pro 2016

Ahoj holky, pomoooooooc !!!!!! Začala jsem dost špinit.. do prčic.. to je asi špatný znamení. Dnes 35DC a 19DPO, test jsem ráno nedělala, počkám do zítřka. Snad se nic nezmění a ta mrcha opravdu nepřijde.. Musím se uklidnit. Ale doposud ani kapka, prostě nic, trochu mě to děsí, že se něco děje.. achjooooo 🙄

luciikhol
3. pro 2016

@lory303 ahojky. Tak přece jen MS dorazila jo.??😒 to mě mrzii ☹ budete si moct aspoň mužem užívat krásně vánoce 😉 hlavně buď v klidu a nebud z toho tak smutná. Určitě se vám to povede 😉 🤰 🙂

luciikhol
3. pro 2016

@raduzemlejna ahojky. Vím že to nemusí nic znamenat ale já když při tehu začala splnit tak přišla MS 😒 snad ti to přestane a MS nedorazí 😉🙂

llenka_li
3. pro 2016

Tady je to napínavé 🙂))

@raduzemlejna hodne štěstí, at se MS nerozjede 🍀 a dej info, jak to dopadlo 🙂

@lory303 to me mrzi, myslim, ze ve ctvrtek po vyvolavacce se k vám holky ( @xvitko13 , @lory303 ) přidám a uzijeme si krasny prosinec..a budeme zase doufat v lednu.

Ja zatim tedy muzu jen doufat, ze uz to dostanu, abych se alespon mohla začít snažit. V pondeli posledni tt pred vyvolavackou.

llenka_li
3. pro 2016

@lokinsoon urcite to nic neni, ale je mi jasne, ze to musi byt hrozne nervy...jak ti je dnes?

lokinsoon
3. pro 2016

@llenka_li
Dneska uz nic. Je klidek. Akorat citim stale tlak ve vajecnicich,jak kdyby mela prijit MS. Dneska budu odpocivat a doufat,ze se to uz neobjevi. Tolik me to vcera vydesilo. Uz abych sla na gyndu a vsechno zkontrolovali..budu vic v klidu.

llenka_li
3. pro 2016

@lokinsoon a na kdy jsi objednana? Nestalo by za to si sjet do nemocnice?

tornadolu
3. pro 2016

@raduzemlejna třeba to je tehu to spineni uvidíš 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru