Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
3. pro 2016

@petrysek181 Krásnou sobotu přeji!🙂 Večírek byl super a já dorazila domů ve 4:20 ráno ale skoro hodinu trvala cesta nočním autobusem domů!! 😵 Po večeři jsme si šli zatančit, ale já jsem odešla dřív, protože jsem dnes ráno měla vstávat a jet na veterinu s ušákem. Je na tom líp, jedny léky už mu nemusím dávat, ale pořád mám píchat 2x denně.
Snad hezky zamaskuješ tu zeď. JÁ se včera nervla,protože jsem nemohla najít boty co jsem si chtěla vzít. Přítel se občas uklízí tím stylem, že přesunuje věci z místa na místo a pak si nepamatuje kam co dal...moje nerrrvy😖 To jsem zvědavá kde najdu ty boty😅 Moc ti přeji aby ten pokles znamenal zavrtání👶 Moc ti budu držet palečky🍀 Hezky si to večer užij a snad ti ten mikuláš nadělí toho andílka😇

pulguita
3. pro 2016

@lokinsoon Hlavně se snaž odpočívat a buď v klidu, uvidíš, že vše bude v pořádku. Ještě že seš objednaná na ten příští týden, aspoň budeš klidnější🙂
@lory303 Jejda to je mi líto. Mi taky MS dorazila dřív tento měsíc. Snad to vyjde v prosinci. Necháš si udelat ten hormonální profil, než zacneš s tím clostikem? Držím palce🍀🙂
@raduzemlejna No to je teda napínavé. Snad to je jen to těhotenské špinění a MS už nepřijde. Snaž se zachovat klid a držím palce ať máš// až budeš testovat🙂 🍀

xvitko13
3. pro 2016

@lory303 No jéje, to mi povídej, já si to taky představovala v myšlenkách, jaké to budou hezké Vánoce, že budu těhotná atd. ☹ Ale hold tohle fakt nejde naplánovat...Aha aha, začneš brát léky - to je asi na lékař. předpis že? Ty jsi to už nějak začla řešit se svým lékařem? Já bych měla po Novém roce jít na preventivku tak přemýšlím, že se doktorce zmíním, že se neúspěšně snažíme, ale pochybuju že se mnou bude chtít něco dělat, když se ještě nesnažíme ten rok, jak se obecně udává...Užívej si víkend 🙂!

petrysek181
3. pro 2016

@pulguita ahojky tak mame zdárně za sebou mikulášskou ale cekala sem to lepsi po pravdě nic moc☺za nasich mladsich let to bylo jine kafe☺sem zvedava na zítra do ms mam ještě ctyri dny je to buď a nebo mozna uz zacne teplota klesat a budu vědět na cem jsem ikdyz by teda nemuselo 😀zitra dam vědět krásný sobotni vecer☺

badisek
3. pro 2016

Ja treba mam skoro 14 dni zpozdeni boli me prsa a hodne podbrisek celou tu dobu a test stale negativni... jinak beru antikoncepci tak nevim... pockam s testem dalsi tyden jen se bojim pokud jsem tehotna aby ta antikoncepce nejak neublizila...

petrysek181
4. pro 2016

@pulguita dobre ranko tak dneska 37 ale uz se mi vraci moje stará známá bolest bricha tak si myslim ze do stredy sem jasná a ms dojde 😯no nevadi jeste mam nadeji ale spis to vidim bledě musim jit dneska doma neco udělat a ceka me spousta prádla takze na nedeli mam o zabavu postaráno 😀pekny den🐰

lory303
4. pro 2016

@xvitko13 a jak dlouho se snazite? Jinak ja se snazim uz 6.mesic a napsala mi clostik. On je na podporu ovulace, ale pise se i kdyz mas ovulaci,coz ja ovulaci mam. Rekla mi, ze ho pise vsem, ze za ty roky ho ma osvedceny. Napsala mi ho na 2 mesice. Kdyz za 2 mesice neotehotnim, pujde muj na sperminologii. Psala jsem si ted s par holkama co clostik brali. Jedna mi napsala, ze se rok snazila o mimi a pak si dala clostik a v prvnim cyklu hned otehotnela, tak uvidim zda to pomuze.

lory303
4. pro 2016

@pulguita ahoooj, tak jsme v tom zase spolu, coo? Prvni den jsem obrecela, ale pak to ze me vsechno uplne spadlo, a ted je mi lip 😊 ja ten clostik vyzkousim uz tento mesic bez HP. A dam vedet, co to se mnou udelalo. Jak se citis ty?

llenka_li
4. pro 2016

Holky, to vám musim napsat. Ja videla capa 😄 normalne jsme jeli po dálnici v Praze u letiště a letěl nám nad autem 😄

pulguita
4. pro 2016

@petrysek181 Ahojky! Včera jsem ještě upekla bábovku, protože jsme šli na návštěvu k jednomu známému a tam jsme ztvrdli až do večera. Dnes jsme se vzbudili později a moc jsme toho neudělali, tím že mám zítra volno, tak dneska odpočívám a zítra se pustím do úklidu a praní, dnes tady pršelo. 🙂
To je fajn, že ti ta teplota zase stoupla, vypadá to nadějně, kéž by se to miminko pořádně zavrtalo.👶🙂
Za pár dní už budeš vědět co a jak, moc ti držím palečky🙂🍀👶

pulguita
4. pro 2016

@lory303 Ahojky! Ano, tak na nás čeká další měsíc. To zklamání je normální, ale s novým měsícem přichází nová naděje🙂 Tak snad se nám to povede🙂 Já se cítím dobře, tak jsem ráda. 🙂 Uvidíme jak dopadnem tento měsíc. Budu ti držet palce ať ti to s tím clostikem vyjde tak jak si přeješ.🙂🍀👶

petrysek181
4. pro 2016

@pulguita proc ne kdyz mas volno tak to zvladnes jedna dvě ☺ja dneska vylezla v pet rano nemohla sem spat😀uklidila vytrela a v deset uz sem chrapala do jedne hodiny☺odpo jsem usnula na chvili u televize a ted bych sla spat zase mela sem žaludek jak na vode večer a dost me rozbrecela reklama uz sem asi vadna ale mam pocit ze se mnou pekne cvičí hormony prsa boli cim dal tim vic ve stredu uz budi vedet příčinu☺ pozitivni testik by byl ten nejkrasnejsi darek ale myslim si ze pricina bude v těch tabletkach tak si uzij volnicko a moc to neprehanej s úklidem ☺

pulguita
4. pro 2016

@petrysek181 Třeba to jsou hormony, nebo to bude ten mimísek👶🙂 Kéž by! 🙂 Moc ti budu držet palečky🍀
Zítra má zase pršet a já chtěla umývat okna...ach jo. Uvidíme ale musím hýbat kostrou🙂 Tobě přeji ať ti to v práci rychle uběhne🙂

raduzemlejna
4. pro 2016

@badisek ahojky, takhle dlouho zpozdeni a test nic?? Ani mi to nerikej.. mam k tomuhle taky blizko.. a nevim co se deje.. tak jedine cekat a doufat. Ja teda neberu ha tak v tom to mam jiny.. u tebe je to tim padem docela divny..

petrysek181
4. pro 2016

@pulguita tady mrzne a pres dve okna nemam ano videt jak jsou špinavý ale zatom to nema cenu umyvat vypada to na blizici se ms uz se k tomu pridava i bricho ale s touhle variantou jsem počítala vic diky snad to utece

tornadolu
5. pro 2016

Dobre rano 😉 ženy tak se můžeme s přítelem snažit znovu MS už odjela paráda a může se zkoušet dal

raduzemlejna
5. pro 2016

Dobrý ránko všem.. tak vám musím hned po ránu napsat nejžhavější novinky... V sobotu večer ze špinění začlo lehké krvácení (čerstvá červená krev) - tak jsem to obrečela, že je všechno v háji.. ale ono jak to rychle přišlo, tak to zase rychle odešlo.. v neděli ráno po krvi ani památky a zase jen lehoučké špinění a dnes vůbec nic.. Na testu ale stále sněhobílo.. Tak teď vůbec nevím.. Mám takový smíšený pocity.. Co myslíte, mám ještě šanci nebo co by to mohlo být. MS zpožděná dnes 7. den..

badisek
5. pro 2016

@raduzemlejna 12.11.16 posledni tabletka a id te doby nic tes jsem si delala vcera rano a nic tak nevim

markiiska
5. pro 2016

@raduzemlejna máš to nějaky rozházený teda...je to divný... možná to mohlo být biochem těhu, ale kdo ví... naděje umírá poslední že jo, já bych si zašla na krev a máš jasno hned.

raduzemlejna
5. pro 2016

@markiiska Já ti nevím, taky jsem z toho hotová.. U mě nemůže být nic normálně.. Ještě tomu dávám ale šanci, třeba se teprve // objeví.. nevím. Na krev si můžu dojít, ale když to není v moči, může to být v krvi? Pokud v krvi bude malý množství, je to považovaný za negativní výsledek.. ne?? Aspoň takhle mi to řekla minule sestra když mi brala krev..

raduzemlejna
5. pro 2016

@badisek To teda nevím, co by to mohlo být, už je to dost dlouho u tebe.. A co na krev, jako radí tady holky mě?? Ve tvým případě už bych asi zašla k dr..

@llenka_li To je krásná zpráva - určitě to je znamení 😀

luciikhol
5. pro 2016

@raduzemlejna Dobré ráno, na krvi se to pozná hned i malinké množství hcg, mě když to odešlo tak jsem měla jen 10 jednotek takže na krvi by ti to řekli 🙂 a myslím si že ještě šanci máš, zkus pak test zase za 2 dny a uvidíš, pak jsi to musela nějak řešit s Dr. 🙂 držím moc palce 🍀🙏 🙂

llenka_li
5. pro 2016

Cap musel letět s miminkem k někomu z vás, u me dnes tt opět negativní. Dnes 39 DC, MS nikde, achjo :(

llenka_li
5. pro 2016

@raduzemlejna mne to tedy prijde, ze by to mohlo klapnout, prvni měsíc spineni i trochu krve je normalni. Tak držíme palecky dal ✊🍀

llenka_li
5. pro 2016

Jinak jsem dnešním dnem začala měřit BT, jsem v tom úplný neznalek. Dnes ráno teplota 36,9.

lokinsoon
5. pro 2016

Dobre rano holky,tak na prvni ultrazvuk jsem objednana na 14.12.,to uz bych mela byt 7tt. Objednavaji tak aby uz tam bylo neco videt. Prvni tehu uz jsme v 6-7tt meli srdicko,tak doufam ze i ted bude krasne videt jak boucha O🙂 a hlavne aby jsme byli veliky tak jak mame byt a aby vsechno bylo v poradku. Ptala jsem se sestricky na ten hnedy vytok co se mi objevil v patek. Rikala,ze to muze byt cokoliv,ale ze pokud to bylo bez bolesti,nebala by se. Ze to muze byt jak vajicko niduje a nebo taky se to stava po sexu. A my jsme ho meli. Tak to mame omezit ted na urcitou dobu a pockat na vysetreni.
No nemuzu se dockat prvni fotky od doktora 🙂

luciikhol
5. pro 2016

Ahoj holky, tak jsem to zase nevydržela a testovala jsem 3 dny před MS 😒 Asi se přidávám k těm, kterým listopad nevyšel a budeme se snažit o vánoční zázrak 🙏🤰

llenka_li
5. pro 2016

@luciikhol vánoční zázrak - to je hezké 😄

Jeste nezoufej, ted je to na // jeste moc brzy...😉

llenka_li
5. pro 2016

@lokinsoon urcite je vše v poradku, kdyby ne, uz bys to poznala a mela bolesti...uz se těším na fotecku z UTZ 🙂)

lory303
5. pro 2016

@luciikhol Třeba je ještě fakt brzy na testování, a kdyby MS dorazila, tak přece jste se pořádně nesnažili tento měsíc, tak prosincový určitě vyjde 🙂 🤰 👶

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru