Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
9. pro 2016

@sluninko23 Třeba to je to uhnízďování. Hlavně zachovej klid! Držím palečky ať máš v pondělí //🙂 🍀👶

petrysek181
9. pro 2016

@sluninko23 uvidis jak to dopadne ja si davam nadeje kazdy mesic ale jednou to vyjit musi hlavne neplakat a vubec se tim nestresovat nekdo otehotni hned a nekdo si proste musi pockat ale mam pocit jak ti ta teplota klesla ze to nebude ale neni to pravidlo tak vyckej a testni to je to nejlepsi☺

sluninko23
9. pro 2016

@pulguita dekuju🙂,ten ja uz radsi zachovavam a nic si od toho neslibuju.Uz ani nemam takovy ty radoby priznaky jako na zacatku🙂Az teda na to,ze me poboliva v podbrisku,ale tak jinak nez pred MS..Ale i tomu nevenuju pozornost.Keez by tam budou // a kdyz ne ted tak jednou urcite🙂

petrysek181
9. pro 2016

@pulguita zas tak hotovo nemam mam tri spinava okna a je mi to tak nějak jedno😁az bude nalada treba je umeju a trebas taky ne😁vanoce budou tak jako tak děkuju za pochvalu stromečku sem na to ujeta 😁tak budeme makat vsichni neda se delat nic nejvic me stve ze rodina bude doma ale tak snad se nebudu cpat jenom cukrovim tak am pocit ze sem nějaká odula😁sem nekde cetla ze po 35 letech se cse spomaluje a ženy pribiraji tak za to vlastne nemuzeme😁krasny vikend

sluninko23
9. pro 2016

@petrysek181 no prave ta teplota...No coo jednou to vyjde urcite🙂jeste pred tim nez jsem mela ty teploty vyssi mi to kleslo ze 36.7 na 36.4 a pak to zase vystouplo...Uvidime,to bude prekvapko..🙂

luciikhol
10. pro 2016

Ahoj holky a krásný sluneční víkend 🙂 to moje MS si stále hraje na shovku a ne a ne přijít. Testy doma nemám takže budu dělat až zítra. Včera mi bylo pěkně zle od žaludku až do rána ☹ tak že by snad?? Přitel je ze mě na nervy že chci zase testovat a že to zbytecne řeším 😅 užívejte víkend 😇

petrysek181
10. pro 2016

@sluninko23 drzim palecky ale jistá si budes az s testikem dej pak vědět jak si dopadla☺

petrysek181
10. pro 2016

@luciikhol ja bych asi taky resila😁moc moc držím palecky at je test pozitivni 😊

sluninko23
10. pro 2016

@petrysek181 dekuju za podporu🙂urcite dam vedet🙂

luciikhol
10. pro 2016

@petrysek181 muži to vůbec nechápou vid 😀 už mám testy doma. Tak jsem na to vážně moc zvědavá. 🙏😝

petrysek181
10. pro 2016

@luciikhol ne nechápou to mas pravdu😀s pritelem se o tom bavime ale nemůžu s nim řešit vsechno jak se citim apod.od toho tu mam vas holky💕💕protože prožíváme to stejné tak kdy to vypukne zitra budes testit sakra ja sem napnuta to by byl krasny darek k vanocum😉

luciikhol
10. pro 2016

@petrysek181 přesně tak 😇 jinak už jsem dělala test teď k večeru a negativní. Takže když zítra ráno bude taky negativní tak je to opožděna MS 🙂

petrysek181
10. pro 2016

@luciikhol hmmm to vypada ze uz by ti ukazal a ja v tebe tak věřila no tak uvidis zitra rano a kdyz nic tak na vyvolavacku at se muzes snazit dal😀

luciikhol
10. pro 2016

@petrysek181 no na vyvolavacku právě jít nechci ☹ ségra měla taky třeba 3 týdny zpoždění a tím že to snažení nějak moc neřeším kvůli všem těm problemum tak si asi na MS počkám. Koupím si kontryhelovy čaj a snad se mi MS ustali.. 🙂

llenka_li
10. pro 2016

Tak ja to dnes dostala. Jsem tedy 1DC a jsem moc rada, ze MS prisla sama bez vyvolavacek, atd...a snad uz bude ted chodit normalne a nebudu na ni čekat 44dni...

Chtela jsem se zeptat, kdo tady používá aplikaci v mobilu na ovulku, jakou prosím používáte?

petrysek181
10. pro 2016

@luciikhol ano ten je dobry jeden cas sem ho taky pila napadlo me jestli nemuzes mit ted ms rozhazenou jak si o mimi prisla a telu chvilku trvá nez se da dohromady je to na tobě jak se rozhodnes ale ms dojde i bez injekce ☺

llenka_li
10. pro 2016

@petrysek181 a pomohl ti ten čaj kontryhel? Nebo nepřišla žádná změna? A co chuťově, je dobry?

pulguita
10. pro 2016

@petrysek181 Ahojky! No okna jsem ještě nemyla. Dnes jsme byli od rána venku na nákupech. Krom jídla jsme koupili pár vánočních ozdůbek a ještě další vánoční hvězdu ale menší a růžovou ne tu typickou červenou, tu jsme koupili minule na trhu.
Jinak máš pravdu, já jsem si taky všimla, že po těch 35 jsem šla s váhou nahoru a šlo to samo no a tento rok po těch 36 je to zběsilé😨 V tom lednu se sebou musím něco dělat, protože to takhle nejde ....i když za to přibírání nemůžeme😀 Pěkný sobotní večer🙂

pulguita
10. pro 2016

@sluninko23 Moc ti budu držet palce ať máš //🙂 Ten jednodenní teplotní pokles taky může znamenat to uhnízďování...kéž by ti to vyšlo🙂🍀👶

pulguita
10. pro 2016

@luciikhol Budu ti držet palce ať máš z ranní moči test pozitivní🙂🍀👶
Minule ti to taky ukázalo // až později? Neztrácej naději!🙂

pulguita
10. pro 2016

@llenka_li Tak nakonec MS přišla sama, to je fajn🙂 Třeba se ti už teď pomalinku začne srovnávat cyklus.
Já používám 2 aplikace:
1.)Fertility friend, ale tam zaznamenávam jen tu BT a MS. Tahle aplikace dělá hezké grafy a ukazuje podle zaznačených teplot, kdy proběhla ovulace.
2.) WomanLog tady zaznamenávám úplně všechno...MS, pohl. styk a BT ale třeba ovulaci ukazuje vždy uprostřed cyklu. Takže se podle toho nedá řídit, protože podle BT vím, že ji mívám o něco dřív. Líbí se mi kalendář, kde na první pohled vidíš který den byl pohl.styk., jaká se naměřila BT nebo dokonce kolik vážíš (pokud to záznačíš). Taky dělá grafy, ale jsou míň přehledné.

Rozhodně se ale neřiď aplikaci, protože ti neukážou správně kdy máš ovulaci. Buď musíš měřit BT, nebo dělat ovulační testy. To je jediná jistota. Já jen měřím BT a jsem moc spokojená, protože mám vše pod kontrolou🙂 Skoro "vše"...jen se trefit a dostat se do fáze // 😀
Snad se dočkáme🙂👶🍀

petrysek181
10. pro 2016

@llenkamoc mi nechutnal ale posunul i ovulku na dřívější dobu a ms nebyla tak bolestiva ted beru kapky gynex a taky jsou dobre trpim na PMS a ted je to lepsi

petrysek181
10. pro 2016

@pulguita ja mam vahove dvě kila na sobe ale citim se takova cela roztekla😁budu muset se doma aspon donutit se trochu hybat chtela sem zacit behat ale nemam zpriznenou dusi ktera by to podstupovala se mnou😀no uvidimeale znam se jaky sem lenoch ja dneska taky nakupovala a jeste jedu v pondeli s kamaradkou tak na kukacku pritel nas tam vyzvedne ja okna taky neumyla a nejak mi to nevadi😁 tak pekny sobotni vecer

luciikhol
11. pro 2016

@pulguita Ahojky, ano test mi minule ukázal // taky déle. 🙂

Holky děkuju vám všem za držení palečků ale dneska ráno test negativní a holky... MS přišla, huráá 🙄😅

Ale beru to pozitivně, zase si pak můžeme užívat 🙂

luciikhol
11. pro 2016

@petrysek181 Ahojky, já si spíš myslim že to mam ještě rozházený po vysazení HA, a jsem vcelku ráda že ms dneska pomalu přichází 🙂 aspoň nemusím na ty injekce 🙂

petrysek181
11. pro 2016

@luciikhol dobré ranko nevadi☺hlavni je ze se ms rozjela a necekala si na ni dlouho tech par dnu zpoždění neni nic hrozneho a zacne ti dalsi mesic se snazenickem☺

luciikhol
11. pro 2016

@petrysek181 Přesně, pár dní nevadí, je super že dorazila "skoro" na čas, já myslela že to budu mít nějak hodně rozházené ale takhle jsem spokojená 🙂

pulguita
11. pro 2016

@petrysek181 Dobré ráno! 🌞 Právě jsem se vzbudila a venku krásně svítí sluníčko🌞 Tak já mám nahoře tak 6 až 7 kilo a rozteklá jsem taky. V lednu se opravdu musím začít hýbat, protože to takhle dál nejde. Od toho září, co jsme se začali snažit jsem přibrala ještě další kila. Asi do sebe cpu víc sladkého od nervů a čekání jestli dorazí nebo ne MS😀 Takže pokud tento měsíc zase dorazí MS, tak nastavím tvrdý režim🙂 Běhání mě baví, stejně jako fitko, ale musím se do toho dát a nepřestat.🙂 Uvidíme...
No nic půjdu pustit nějakou pračku když je tak hezky, aspoň to fajn uschne🙂
Pěknou neděli přeji!🙂🌞

pulguita
11. pro 2016

@luciikhol Ahojky! Jejda tak MS nakonec přišla. 😲Ale máš pravdu, raději takhle, než aby sama nedorazila a muselas jít na vyvolávačku. Takže držím palečky, ať to vyjde tento měsíc. Vlastně teď už máš přítele doma, tak je to fajn🙂

petrysek181
11. pro 2016

@luciikhol to je fajn a ted mas pritele doma tak si myslim ue budes i vetsi pohodě vim jak sem to mela ja☺driv nebo pozdeji se povede☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru