Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
11. pro 2016

@pulguita dobre poledne tady slunicko nemame☁☁💧obcas i sprchne taky peru ale vesim to doma me by to cviceni tak bavilo ale samotne se mi moc nechce tak zitra uz mi to nastane zpatky do prace valela sem se doma od stredy ale porad to neni ono ale uz se budu lecit v praci☺peknou neděli a s uklidem to neprehanej🌞

luciikhol
11. pro 2016

@petrysek181
@pulguita jj přítele mám doma takže jsem ráda že už budeme spolu 🙂 ted na něm začínám pozorovat že to miminko vážně začíná chtít taky 🙂 budeme zase pracovat na našem vztahu, jak tady půl roku nebyl abysme měli krásný vztah a miminko k nám chtělo přijít 🙂 už se těším na naší další etapu v životě a snad se problémy nějak vyřeší... A jsem teď mnohem klidnější když muze mám doma 🙂

kamcaxxl
11. pro 2016

Ahoj holky po delší době jsem tu opět spět ms stále nedorazila a test negativní zítra půjdu k lékaři jsem už z toho nervozni

petrysek181
11. pro 2016

@luciikhol vidíš to je moc pěkná motivace ja si s pritelem taky rikam ze ted si budeme uzivat sebe nez k nam zavita miminko protoze pak se vse bude tocit kolem nej😀je jedno kdy to vyjde nekdy to čekání je delsi nez by si clovek pral ale dockame se vsechny😀 a pak se tomu jen zasmejeme jak jsme tad azdy mesic honili ovulace a bazalni teplotu a kazde pichnuti v brise ale je to velká podpora vsech tady takze jedeme dal☺

anyts
11. pro 2016

Ahoj holky dotaz... uhnizdovani může být vyloženě krvácení, nebo je to vážně jen zaspineni? Jestli je to MS, tak bych to měla po 24, což je u mě divný. Poslední MS byla 17.11. a s mužem jsme se pomazlili 5.12. a včera. Nejsem z toho všeho moc moudra, tak budu ráda za každou odpověď. 🙂

sluninko23
11. pro 2016

@anyts Ahoj,nevim jestli ti to pomuze,ale zrovna tento tyden jsem neco podobneho mela.Dnes mela dorazit MS a nedorazila.Za to jsem v utery mela naruzovely vytok,ktery byl jenom po Wc.Ve stredu slabe krvaceni trvajici cca hodinku,ve ctvrtek to same,a od patku jenom spineni a v sobotu uz nic a dnes taky nic...Takze jsem zvedava co ukaze test a nebo jestli se MS dostavi.Jinak bych to tez mela uz po 26 dnech.Ale jak rikam,dnes nic.🙂

petrysek181
11. pro 2016

@anyts ahoj uhnizdovani by melo být lehke zaspineni ktere ma nekdo jen po utreni na záchodě a nekomu to trvá i dva dny stejne tak se ti muze stat ze mas kratší cyklus uvidis jak to bude dal ale urcite zkus testik tak za dva dny po spineni uz by mohlo byt na nem neco videt

anyts
11. pro 2016

@sluninko23 jeeeee, tak to jsem zvědavá, jak nám to dopadne. Já mám jindy dost bolestivou MS a teď vůbec nic. 😀 Uvidím jestli to zítra bude pokračovat, nebo ne.

anyts
11. pro 2016

@petrysek181 Tak hned jak tahle ošklivá věc skončí, tak prubnu testik 😉

sluninko23
11. pro 2016

@anyts no to ja jsem taky zvedava..nic si od toho neslibuju,abych nebyla zklamana,takze porad cekam jestli dorazi.A jak rikas boli me v podbrisku,ale jinak nez kdyz ma dorazit MS.

anyts
11. pro 2016

@sluninko23 taky se bojím si něco namlouvat a vsugerovat. Už jsem se takhle zklamala několikrát. Čím víc to člověk chce, tím min to jde. Takže tomu musíme nechat volný průběh. 😉

sluninko23
11. pro 2016

@anyts presne..takze se ani nejak netesim a test se budu snazit oddalit co to jen pujde..Ale uz ted bych si ho nejradsi udelala zitra...Ale chci to vydrzet😀

pulguita
11. pro 2016

@petrysek181 Já když je škaredě taky věším doma, ale dnes na balkoně a fajn to uschlo. Okna jsem ale nezvládla🙂 Vždycky je lepší cvičit s někým, protože když se člověku nechce, tak ho to aspoň donutí. No snad to v tom lednu zvládnu sama. Nejhorší je že přítel pořád kupuje sladkosti a člověk neodolá. Chce to pevnou vůli🙂 Snad se brzy uzdravíš. Mi se taky zítra nechce do práce, ale co naděláme🙂 Pěkný zbytek neděle🙂

pulguita
11. pro 2016

@luciikhol Moc vám držím palečky, uvidíš že na tom budete čím dál tím líp a miminko k vám přijde v nejlepším okamžiku a budete šťastní🙂

anyts
11. pro 2016

@sluninko23 to mi povídej. No, dám tomu ještě tak týden asi a pak budu testit.

petrysek181
12. pro 2016

@anyts určitě drzim palecky☺

petrysek181
12. pro 2016

@pulguita dobré ranko tak tu mame dalsi pracovní tyden me chytil v noci pekny záchvat kasle takze sem toho moc nenaspala a dneska mam nabitý den ☺ ja budu muset taky zacit sama snad se donutim aspon par cviku kazdy den☺tak at nam to utíká v praci at jsme rychle doma☺

luciikhol
12. pro 2016

@petrysek181 Dobré ráno, jj je to super zatím si užívat jen sami sebe než přijde malý prďola, pak už bude jen on 👶 takže si taky chci užít ty chvíle a chci mít s přítelem hezký vztah abysme se pořád měli rádi 🙂 S tím souhlasím, že se tomu pak akorát zasmějeme, že jsme řešili každou maličkost 🙂 věřím tomu, že mimi na každou z nás čeká 🙂

pulguita
12. pro 2016

@petrysek181 Dobré ráno!🙂 Já jsem večer šla pozdě spát a dnes ráno se mi nechtělo z postele 😴a vypadám jak sova😎 Kéž by nám to v práci rychle uběhlo a vůbec celý týden. Už se zase těším na víkend😀
Ten kašel je blbý, já se ho vždycky těžko zbavuju. Snad tě nebude dlouho trápit. Přeji pěkný den a ať dobře pořídiš s kamarádkou na čumendě po obchodech🙂

luciikhol
12. pro 2016

@pulguita Ahojky, v to taky doufám 🙂 že se budeme mít rádi a přijde miminko 🙂 moc bych si to přála mít spokojený život 😝

anyts
12. pro 2016

@petrysek181
@sluninko23
Tak holky přišla fakt asi MS. Nebudu ani testit. Prostě jasně červená. 🙄

raduzemlejna
12. pro 2016

Ahoj holky, přeju vám pěkný start do nového týdne!!!

@luciikhol Tak ty nakonec nic?? Škoda, ale asi to tak mělo být a je to v podstatě dobře. Buď za to ráda, že ti ten cyklus takhle funguje a že se můžeš těšít z toho, že se budete teď mít hezky rádi, užijete si krásné vánoce a znovu se zasnažíte. Určitě se o to víc miminku bude u vás pak líbit 🙂

luciikhol
12. pro 2016

@raduzemlejna Ahooj 🙂 No jasně že jsem ráda, aspoň nemusím dlouho čekat na Ms a přišla takhle hezky sama, včera jsem tedy jen zašpinila a v noci nic, tak předpokládám, že by se měla dneska rozjet 🙂 Nejdřív se s přítelem budeme muset naučit zase spolu žít, jak byl pryč tak je to úplně jiné když už ho tu mam a věřím že se miminka v brzké době dočkáme, když na to nebudu tolik myslet (i když to nejde) tak to nebudu nějak moc řešit, nebudu se sledovat, prostě jen si užívat mazleníčko 🙂

petrysek181
12. pro 2016

@anyts nevadi jede se dal☺ale test asi nema opravdu cenu

petrysek181
12. pro 2016

@pulguita ahoj ja taky dnes koukám jako sova ale musim vydržet az do vecera snad si to užijeme tady nam prsi ☔☔

petrysek181
12. pro 2016

@luciikhol přesně tak ted nas ceka snad nějaké volnicko tak si ho hezky spolu uzijte👬a kdo vi co nam prinese prosinec🍼🍼🍼🍀

sluninko23
12. pro 2016

Tak jsem dnes delala test a jsou tam //🙂 Ve stredu udelam radsi dalsi a pak sup k doktorce❤

luciikhol
12. pro 2016

@petrysek181 Uvidíme, když koukám teď jak se to tu hemží testama // tak jsem z toho úplně nadšená 😍 🤰 A oufám, že nám všem se konečně brzy taky zadaří 🙂 Teším se už na volno v práci, až budu doma a v klidu se budeme s mužem snažit 🙂

luciikhol
12. pro 2016

@sluninko23 Jůůů moc gratuluji 🤰 Hlavně aby bylo všechno v pořádku 🙏

sluninko23
12. pro 2016

@anyts to je skoda,ale zase lepsi ze prisla aspon se muzes tesit na dalsi snazeni❤a priste to urcite vyjde🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru