Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
17. led 2017

@nadrinka ahoj podle me ovulka uz proběhla jak to vyskocila ta teplota nahoru tak posledni den nizke teploty byla ovulace

nadrinka
17. led 2017

@petrysek181 tak to jsme to snad stihli 🙂 sex byl v neděli i včera . Díky za reakci

petrysek181
17. led 2017

@nadrinka drzim palecky at se z toho neco vyklube☺

nadrinka
17. led 2017

@petrysek181 děkuji😘

pulguita
17. led 2017

@petrysek181 Ahojky! Tak to je fajn, že vás objednali tak rychle🙂 Aspoň budete vědět, co všechno to obnáší. No doktorka může být nervózní, ale ty se snaž být klidná. Uvidíš, že se to nakonec povede.
Včera byl hrozný den, v práci fofry a do toho mi zavolali z veteriny, že můj ušáček nakonec umřel😢 V poledne jsem tam letěla se na něj podívat a zařídit vše kolem. Pak zase zpět do práce a po práci klusem na kurz. Domů jsem přišla pozdě a byla jsem úplně vyřízena a smutná. A kdyby toho bylo málo, přítel je na nemocenské, protože se mu zanítil chloupek na zadku. Zní to směšně, jenže už se mu to jednou stalo a nakonec ho museli operovat a byl 3měsíce na nemocenské, protože mu udělali úplnou díru a ta mu postupně měla dorůstat. Já jsem mu to musela denně několikrát za den čistit. Je to únavné protože je to zdlouhavé. Jen doufám, že ho znovu nebudou operovat. Už tak ho to bolí a nesmí se moc hýbat. Ach jo....takže nevím jak to bude s nějakým snažením. Já snad nikdy neotěhotním. Zatím jsem si stejně nedělala iluze až tak do března kvůli mému kurzu, ale teď nevím nevím jak to bude se snažením v březnu, vidím to bledě. Prostě zákon schválnosti.

petrysek181
17. led 2017

@pulguita ahoj co se to u vas deje usak neni to me moc mrzi vim jak si ho mela rada a pritel zacal stonat tak snad se to srovná a nebude muset znovu na operaci a bude to dobré musi ho to urcite bolet. Ja sem na jednu stranu rada a na druhou nevim vlastne co chci teď mam dusledkem tech hormonu i velke výkyvy nalad tak doufam ze se hladina srovna a ja budi zase taková jaka jsem bývala zítra jdu z prace uz v sest abych se trochu vyspala na ctvrtek a byla v pohode tak se moc a moc drz a opatruj se

pulguita
18. led 2017

@petrysek181 Dobré ranko! No právě je toho všeho poslední dobou moc. Po králíčkovi se mi moc stýská, někdy si člověk ani neuvědomuje jak je máme rádi. ❤ Přítel to má opravdu nateklé a bere antibiotika, kéž by mu to zabralo, ať ho nemusí znovu operovat.
Neboj, určitě se to všechno vyřeší. Jděte tam a aspoň vám vysvětlí co a jak. A pokud v tom nebudete mít hned jasno, tak si to doma v klidu proberte a nebo to nechte uzrát nějaký čas a určitě se správně rozhodnete. Ty výkyvy nálad časem pominou, až budou postupně vyprchávat ty hormony. Stejně si myslím, že až budeš víc srovnaná a klidnější, tak to půjde samo. Hlavně nesmíš myslet na věk a že to nepůjde, protože ještě nejsme tak staré a starší ženy otěhotněly, tak nám se to taky povede🙂
To je fajn, že se na zítřek budeš moc vyspat. Budu na tebe myslet a moc ti držet palce🙂 Taky se moc opatruj! Pěknou středu a ať nám to rychle utíká🙂
Tady je velikánská zima! Dnes ráno jen 1 stupeň!😲☃❄

petrysek181
18. led 2017

@pulguita dobre ranko tak pro nemoc pani doktorky nas nas objednali az na unor ale sem mozna i radsi odpocinu si od toho premysleni a snad zmizi i ty cysty kdyz dojde ms ale dneska v praci nic nereknu a pujdu driv malokdy se mi to povede tak proc toho nevyuzit☺uz sem se celkem sklidnila a moc nad tim nepřemýšlím ted se snazim si srovnat v hlave situaci v praci tak doufam ze du k nejakemu nazoru a prestanu tam chodit uplne otravena☺tady taky mrzne az prasti❄❄❄❄ale to k zime patri☺neboj u přítele ty leky zaberou a bude to v pohode pekny den

nadrinka
18. led 2017

Holky, zase se hlásím o radu :( jsem z toho fakt jelen. Dle grafu je po ovu, dle testů bych řekla, že se teprve chystá. Dnes 17Dc mám ještě nějakou naději? Může teplota klesnout a já se ještě těšit z možnosti, že to konečně klapne? Graf je možná ovlivněný nachlazením :/

petrysek181
18. led 2017

@nadrinka ak to vezmeme po poradku podle grafu ovulka uz probehla teplota ti jde porad nahoru a drzi se tam a tyhle ovulacni testy mela sem uplne stejne i po ovulaci pokavad ji chces vychytat tak od 12dc jsem zkoušela test i dvakrat denne aby čárka byla silna nekdo ma slabou carku cely cyklus napriklad i já 😀 podle grafu ovulace uz proběhla

nadrinka
18. led 2017

@petrysek181 takže nezbývá než doufat, že teplota zůstane nahoře... Budu tě informovat ;)

pulguita
18. led 2017

@petrysek181 Ahojky! No teda to mi povídej. To je pech! A není tam jiný doktor/doktorka, kdo by vám mohl zhruba vysvětlit co všechno to obnáší? No ale zas máš pravdu v tom, že do února máš víc času na to aby sis to všechno promyslela. Tak to je super, že i tak končíš dřív...jasnačka využij toho🙂 No s tou prací jsem na tom stejně. Tím že už tam nemám tu kolegyni, tak jsem klidnější, protože jen vyzařovala negativní energii. Sice mám hodně práce, ale taky si moc nedělám hlavu...dělám co můžu. Od února budu mít pomocnici, tak jsem zvědavá. Tohle období je těžké, vše se semlelo dohromady, ale věřím, že to brzy přejde.
Kéž by mu ty léky zabraly, nakonec onemocním já a to bude konec. Snad ne! Měj se moc hezky🙂

pulguita
18. led 2017

@nadrinka Ahojky! S ovu testem nemám zkušenost, protože jsem je nikdy nepoužívala, ale ta teplota pokud se bude držet nahoře, tak tam šance je.🙂
Záleží, jak dlouhý míváš cyklus, pokud ti teplota ke konci cyklu začne klesat, tak to znamená příchod MS. Držím ti palce a pokračuj v měření🙂

lucije11
18. led 2017

Ahoj holky. Tak dnes jsem byla u Dr. udelal mi ultrazvuk a nic. Zeptal se kdy byla naposledy MS a jak mam dlouhe cykly a kdyz jsem rekla ze tak 33 dni tak rekl rovnou ze to je dlouhe a muzou byt anovulacni. Takze mi pichl vyvolavacku. A dostala jsem utrogestan na 3 mesice. Pry aby se mi to srovnalo a zkratil cyklus. Vajicka pry mam. A kdyz jsem se zeptala ze teda kdyz po tech 3 mesicich doberu tak mam prijit na kontrolu tak rekl ze pokud do te doby nebudu tehotna tak ano.rekl to tak, ze do te doby se to musi povest...no zase jsem to obrecela...porad si rikam proc zrovna my dva mame v tomhle takovy trapeni...nejdriv jsem prisla o vejcovod a ted tohle...😢 moc bych si to miminko prala a uz to bude rok co se tohle zacalo dit a pul roku co se zase snazime.jsem uz z toho nestasna...

@pulguita moc me mrzi, zes prisla o usacka 😔 posledni dobou jsi s nim jezdila casto vid? Uz to byl taky starecek...ono to casem preboli.a na tenhle smutek je dobre porozhlidnout se po novem mazlickovi, ktery ti pomuze na to tolik nemyslet😉 jeste mate jednoho vid?a kocicky nebo se pletu? Hlavne at se priteli co nejdriv ulevi od toho zanetu😉 a dostal na to nejake leky?je na to pry dobra cerna mast a nebo pak konopi... No s tou praci vydrz ono se to srovna az ti prijde nova kolegyne.a uz jsi ji videla?

@petrysek181 je skoda, ze je doktorka nemocna.zase mate trosku casu navic to doma probrat a srovnat se s tim.je opravdu dobre, ze s tim neotaleli a nejak to resi.treba naopak kdyz budete uz resit napr.umele tak se to zrovna povede prirozene😉 uvidis.

petrysek181
18. led 2017

@nadrinka určitě dej vědět ☺

petrysek181
18. led 2017

@lucije11 ahojky nad umelym vubec nepremyslima uvidíme jaké nam udělají testy a kde je případná chyba a pak teprve uvidíme jeste porad verim ze se nam muze povést bez pomoci akorát o bude trvat dele☺ty se neboj a snaz se byt v klidu kdyz clovek moc chce tak to pak nejde takze hlavu vzhůru letos se povede nam vsem☺

petrysek181
18. led 2017

@pulguita tak ja uz sem doma koupila sem si vahecny likér a po dlouhe dobe si udelam fajn vecer v praci neskutečný blazinec tak sem to kolegyni pomohla zorganizovat a utekla sem domů pritel nepije tak si budu popíjet sama ☺dbeska sem se objednala i k doktoruse zadama je to čím dal horsi tak chci vedet co a jak takze pro me je tento rok behanim po doktorech ale odkladala sem to dlouho uz je na case pekny vecer a drzte se doma oba

pulguita
19. led 2017

@lucije11 Ahojky! Neboj, hlavní je, že ti doktor předepsal ten ultrogestan na srovnání cyklu. Takže teď se musíš snažit trošku uklidit. To je taky hodně důležité a snad ještě těžší než otěhotnět.. Rozhodně bych měřila BT, ať máš "pod kontrolou" tu ovulaci a víš jestli probíhá. Myslím, že doktor by ti nedával nějaké falešné naděje a když ti řekl, že do 3 měsíců můžeš otěhotnět, tak tomu věř🙂 Neboj určitě se to povede a tento rok budeme těhulkovat všechny🙂
Jinak ušáček už měl 10 let a to je na králíčka požehnaný věk. Poslední půlrok jsme s ním jezdili často na veterinu a taky ho operovali, takže asi než by znovu měl projít další operaci, tak raději ať už ho nic nebolí a netrápí, i když ty poslední 2 týdny vypadal fajn a jedl vše co mu chutnalo a že dne na den taková změna😢 Je mi to líto, a bude mi chybět. Ještě mám Bertičku (kraličí holčičku) a potom 3 kočky ale to jsou víc přítelovic miláčci. Já jsem spíše na králíčky.🙂 No jinak přítel bere antibiotika a k tomu ještě nějaké léky na ochranu žaludku a střev. Zatím to má pořád hodně nateklé, chudák. Pořád doufám, že se mu to zlepší. Kéž by!🙂
Ty taky hlavu vzhůru a mysli pozitivně🙂

pulguita
19. led 2017

@petrysek181 Ahojky! No teda brak to sis udělala fajn mejdan🙂 Tak máš o něco kratší týden a zítra už je konečně pátek. 🙂 Já jsem včera byla ráda, že už mám za sebou další týden kurzu. O víkendu bych měla šrotit, tak jsem zvědavá páč se mi vůbec nechce🙂 To je dobře že si zajdeš se zádama, tento rok se dáš do kupy a ještě otěhotníš🙂 Držím palce! Tak ať nám to dneska hezky v práci utíká. 🙂

petrysek181
19. led 2017

@pulguita dobré rano ☺jeste ze jdeme uz jen dvakrat a pak mame vikend uvidime jak vse dopadne a bude jen bych si prala aby se to v praci trochu sklidnilo a chodila sem tam rada jako předtím ☺letim neco uvařit a pak zase na odpoledni tak at nam to utika pekny den☺

nadrinka
19. led 2017

@petrysek181 @pulguita holky tak dnes BT 37.8 😀

petrysek181
19. led 2017

@nadrinka to je ale poradna teplota a to si mela rano??? To uz vypada pomalu jak kdyby se o tebe pokousela nejaka viroza jak se citis a kdy cekas ms

nadrinka
19. led 2017

@petrysek181 dnes se už cítím lépe než večera právě. BT měřená jako každé ráno cca 5:30. Ms očekávám 1.2. tak snad se nedočkám 😀

petrysek181
19. led 2017

@nadrinka možná jestli se v tobe neco tlouklo tak ti tak vylétla ja kdyz byla nemocna tak sem mela i 38.3 ale ro vzd pri teplote tak uvidis jak to bude dal ja sem podle teplot dva dny po ovulce a ms taky čekám 1.2 tak by tam mohla zůstat vid potvora jedna😅

nadrinka
19. led 2017

@petrysek181 ty jsi říkala že měříš jen teplotu že? Žádné ovutesty... Máš od dr potvrzenou ovulaci nebo jsi to zatím neřešila?

petrysek181
19. led 2017

@nadrinka mam potvrzenou i od dr u me vse v pořádku ale zatim nevime proc se nam nedaří proto jsme objednany do toho centra

nadrinka
19. led 2017

@petrysek181 a přítel někde byl? Ten můj má už 10ti letou dceru tak si říkám že on bude asi v pořádku :-P

petrysek181
19. led 2017

@nadrinka byl a vysledky celkem dobré tak nevim kde ro vazne😀ja mam taky syna z prvního manzelstvi

nadrinka
20. led 2017

Dobré ráno holky 🙂 u mě byla BT vyzvednuta asi jen díky nachlazení, dnes už padla na 36,88 :roll: jsem tak neskutečně zvědavá jak k tomu našemu 10ti měsíčnímu snažení přistoupí nová Dr. Tento víkend se a přítelem stěhujeme konečně na baráček tak třeba to tam půjde o něco lépe 😛

petrysek181
20. led 2017

@nadrinka ahoj nachlazeni umi s bt pekne zamavat ale teplotu mas pořád vyssi musi se drzet aspon 18dni nahore a pak je tehotenstvi potvrzene neboj je nas tu hodně kdo se snaží dyl a treba si zrovna mimi pockalo az se odstehujete do domečku ☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru