Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

sluninko23
21. dub 2017

@tess_77 Teda reknu ti,aby mi muj kluk povidal o byvalkach tak ho s tim poslu nekam,ze me opravdu nebavi poslouchat jak je z nich spatny...Jak rika Pulguita at si nemysli,ze zapiska a ty pribehnes zrovna kdyz se mu to hodi.Mela jsem takoveho a jak se rika byla jsem mlada a blba a kdyz panacek zapiskal ja husicka jsem pribehla,samozrejme kdyz on chtel a kdyz on mel ten cas...Mela jsem toho dost a rozesla se s nim.Samozrejme jsem si rikala,ze zustanu navzdycky sama,ze me nikdo nechce atd😂A pak jsem potkala ted uz manzela a bylo to najednou uplne o nicem jinem.😉Takze kdyz on nebude ten ,,pravy" najde se jiny,ktery si te bude vazit a budes pro nej ty a nee tahle bejvalka a nebo tahle...

tess_77
21. dub 2017

@pulguita @sluninko23 je to pro něj ještě čerstvý... 😕 samozřejmě mě ta varianta, že si na chudáka jen hraje taky napadla 😔 nevím, co je pravda, ale chtěla jsem s ním trávit víc času a poznávat se, ale škola mi to neumožňuje... Většinou jsme po škole tak hodinku-dvě, ale to pokaždé skončíme právě v posteli 😕 zatím nedává moc najevo, že má o mě zájem. Říká, že jsem fajn holka, ale tím to většinou končí...

pulguita
21. dub 2017

@petrysek181 Kéž by ti to řekli v to pondělí🙏 A pak by ses rozjela s nákupy pro mimi🙂 Tak si hezky odpočiň ať jsi na řízení fit. Teda ten tvůj syn se ma!🙂 Krásný víkend!🙂

pulguita
21. dub 2017

@tess_77 No jak říká sluninko, za každou cenu s ním vůbec nemusíš být. Ani o víkendu se nevidíte? Třeba zajít do kina nebo jen tak spolu trajdat a pokecat. Rozmysli si to, vím že to je těžké, protože se ti líbí a jsi do něj zamilovaná, ale zbytečně se neshazuj. Když tak mu občas řekni, že nemůžeš, že něco máš(i když to není pravda a budeš mít chuť ho vidět), ale ať vidí že pokaždé za ním nepřiletíš ...a jenom na jednu věc. Anebo se snaž ať pokaždé neskončíte v posteli.Třeba si uvědomí, že prostě nejsi jen tak k dispozici jak se mu zachce a bude si tě víc vážit, anebo má v záloze nějakou další...
Máš svou hrdost, tak hlavu vzhůru a buď silná. Věřím, že na tebe čeká úplně jiný princ🙂

sluninko23
21. dub 2017

@tess_77 Cerstvy necerstvy,ok reknu ti o tom jednou,po druhy,ale nee porad dokola...Hlavne ze sebou nenech zametat abys nebyla jenom takovej prestupni mustek,nez se objevi jina...Ale to uz vidim moc cerne.Nezapomen,ze mas nejakou cenu,uzivej si to hezky a uvidis kam vas vztah povede😉

pulguita
21. dub 2017

@sluninko23 Já to taky tak pozoruji, jak ten čas utíká před očima. A až budu těhotná, tak taky chci být co největší klíďas, ať je to miminko taky klidné a snad pak takhle po narození nebude moc uplakané. To by bylo ideální...musíme to trénovat!🙂 Snad mě pak nezradí hormony, abych pak nebyla z těch hormonů úplně rozjívená a všechno si brala k srdci...z toho mám strach🙈

sluninko23
21. dub 2017

@pulguita Musim zaklepat,ze hormony jsem mela malinko splaseny ty prvni mesice.To jsem videla reklamu na Vojtovu metodu od CS a brecela jsem jak zelva,dokonce jsem brecela u Sexu ve meste u jedny sceny u ktery bych nikdy nebrecela...Ale ted uz dobry...Tak doufam,ze to tak i zustane 😂😂Taky doufam,ze kdyz ja budu cele tehu v pohode,tak malej by treba nemusel tolik plakat a v noci spinkat dyl jak 3 hodiny😂Ale nedelam si iluze😂

tess_77
21. dub 2017

@pulguita
@sluninko23
děkuju děvčata, 😘 snad si to uvědomí a já nebudu jen láskou omráčená pipka 😕

pulguita
21. dub 2017

@sluninko23 No já si myslím, že ten vnitřní klid tomu miminku hodně pomůže a budou brečet o něco míň🙉
Já jsem taky občas na měkko, tak snad se nade mnou ty hormony slitují 🙂

pulguita
21. dub 2017

@tess_77 Takhle se získávají zkušenosti...aspoň si uvědomíš co chceš a co ne...v tomto nebo v nějakém příštím vztahu🙂😘

tess_77
21. dub 2017

@pulguita to je zase pravda 😀 no, mám z toho strach, ale musím bojovat

sluninko23
21. dub 2017

@pulguita No snad jo😀Protoze hormony umi delat divy😂 No keez by na tom neco bylo.Kazdopadne ti pak reknu,jestli muj vnitrni klid a pohoda k necemu byla😂

petrysek181
22. dub 2017

@pulguita uvidime co bude😊krasny vikend a odpocin si

pulguita
24. dub 2017

@petrysek181 Dobré ranko! Tak je zase pondělí. Moc na tebe budu myslet, ať je všechno v pořádku a hlavně, ať ti řeknou, že je to ta holčička🙂 No hlavně ať je to zdravé, i kdyby to byl chlapeček🙂 Drž se a pak dej vědět🙂

pulguita
24. dub 2017

@lory303 Ahojky! Tak co? Jak na tom jsi?

lory303
24. dub 2017

@pulguita ahojky,
promin, ze pisu az ted, ale nemela jsem pres vikend moc casu... MS dorazila v plném proudu 🙄 pár dní jsme z toho byla smutná, ale ted jsem pripravena na nový mesíc. Za 10 dní mě čeká první IUI. Ty jsi na tom jak? 🙂 kolikátý DC jsi? 🙂

pulguita
24. dub 2017

@lory303 Ahojky! V pohodě...já o víkendu taky nemám moc čas🙂 No hlavní je, že MS přišla a že se zbytečně nestrachuješ, že je to cysta. Já vím, je to každý měsíc zklamání, ale co se dá dělat, jednou se určitě dočkáme🙂 Moc držím palce ať ti vyjde to IUI.Já jsem dnes 18DC a 5DPO. Kdoví jak dopadnu já tento měsíc....kéž by to vyšlo, ale raději si moc nedělám iluze🙂
Drž se a opatruj!😘

tess_77
24. dub 2017

@petrysek181 dobré ráno. Dneska na tebe myslím už od rána. Snad bude všechno v pořádku! Věřím v to 😉 bude to určitě krásná a zdravá holčička! 😘

lory303
24. dub 2017

@pulguita budu ti moc drzet palce, aby to vyšlo :-* taky verim, ze si nas miminko najde ve spravny cas, ale mohlo by si uz trosku pohnout 😀

petrysek181
24. dub 2017

@tess_77
@pulguita dobre rano holky☺tak dr byla tak hodna ze mi utz udelala jinak by nemusela ale jesti cekame holku nebo kluka jeste nevim 🤔tak az na Genettu za mesic ale byla sem z maleho nadsena jak se tam mrskal😙😙😙je o tyden vetsi

tess_77
24. dub 2017

@petrysek181 krásně roste 😍💖 tak si budeme ještě muset počkat, ale nevadí. Hlavně že je mimi v pohodě 😘

sluninko23
24. dub 2017

@petrysek181 Taky jsem musela cekat,ale utece to,neboj.A pak se budes tesit z toho,ze to bude holcicka😘

pulguita
24. dub 2017

@petrysek181 Ahojky! No to je super🙂😍 Hlavní je, že je v pořádku🙂 Pokud má o týden víc tak to bude asi velké miminko, takže vůbec nemusíš mít výčitky svědomí, že máš velkou chuť k jídlu. Škoda, že ještě nevíme jestli to bude chlapeček nebo holčička, ale určitě to rychle uteče.🙂 Hezky se opatruj!🙂😘

pulguita
24. dub 2017

@lory303 No máš pravdu, nějak ty naše miminka otálí 🙂 Tak snad teď na jaře, jak se oteplí je to přiláká🙂 Kéž by! 🙂

petrysek181
24. dub 2017

@tess_77
@sluninko23 diky holky snad se taky dockam na druhem utz ten je pdrobny pro me je ted hlavni ze vim ze je prcek v poradku a ze se mu dari❤❤❤

petrysek181
24. dub 2017

@pulguita no a co ty jak pokracuje snazenicko😉tady je dneska celkem pekne ale zitra se to ma kazit takze pekne pocasi nas obchazi obloukem uz mam doma milacka mame poslednich 14 dni nez to nastane a odjede mi😯nic by me netrapilo jen to jestli to stihne k porodu bude to zajimavy krasny den a at ti to utika v praci😁

sluninko23
24. dub 2017

@petrysek181 To je hlavni,co to bude je takovej bonus😉

pulguita
24. dub 2017

@petrysek181 No o víkendu jsme se stihli ještě jednou snažit, ale ovulka byla minulou středu, takže v úterý večer (z úterý na středu) a pak i ve středu bylo snažení, tak s trochou štěstí, by to mohlo vyjít, ale raději si nedělám iluze. No uvidíme. Snad to vyjde tento nebo příští měsíc, nebo v červnu, protože v červenci jde přítel na odběr krve a zkoušku anestezie, protože mu v pátek řekli, že ho nakonec budou operovat, ale ještě přesně nevíme datum. Po operaci než mu to sroste tak to bude trvat tak 2-3 měsíce, kdy se nebudeme moct snažit😕 Takže kéž by se nám to do července podařilo. To by bylo fajn, ale co má být to bude...holt to neovlivníme🙂
Ty si teď hezky užij těch 14 dní co budete spolu. Je fajn, že za tebou bude jezdit a moc budu držet palce, ať to stihne a je s tebou u porodu. Neboj, uvidíš že to nakonec vyjde🙂

petrysek181
24. dub 2017

@pulguita tak pritel nakonec na operaci pujde?chudak treba se budete moci snazit driv nez za takovou dobu☺ano ja si ted pritele uziju ale oak nevim co tu budu bez nej delat bude mi smutno☺ale snad to bude utikat letim s pejskem ven a posilam ti fotku co mi preposlala pani jak mi sila veci do postylky pekny den😊

peetulkka
24. dub 2017

Ahoj holky,prosim chci se zeptat,kdyz ve ctvrtek a patek bylo mazleni,a vcera k veceru mi zacla ovulace(kterou bezpecne poznam i bez ovu testu...bolest v podbrisku a nemuzu ani dosednout).Je mozne ze by s toho neco mohlo byt?Jakou dobu vydrzi spermie??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru